Rewolucja w KFC, zrywają z tradycyjnym menu

05.04.2013 20:44 KFC, KURCZAK, RESTAURACJA
Rewolucja w KFC, zrywają z tradycyjnym menu

KFC

KFC postawiło na nowoczesność i wygodę - wprowadza do swojego menu kurczaki bez kości. Według firmy, klienci mają już dosyć "niewygodnego jedzenia".

MAKABRA W PANIERCE Z KFC. MÓZG W ŚRODKU KURCZAKA>>

Jedna z największych na świecie sieci fast food słynęła ze swoich skrzydełek i kawałków "prawdziwego kurczaka". Jednak teraz zarząd firmy postanowił przerwać tradycję twierdząc, że jedzenie kościstego kurczaka przysparza wiele problemów.

Nasi młodsi klienci nie są fanami kości. Wychowali się na nuggetsach - przyznał rzecznik KFC, Rick Maynard, odwołując się do pokolenia 20- i 30-latków.

Sieć planuje wprowadzić nowość za niecałe dwa tygodnie. Jeśli pomysł się sprawdzi, firma ma zamiar całkowicie wycofać dotychczasowe kurczaki z menu.

WIELKA WPADKA KFC. ZOBACZ, CO PODALI W KANAPCE>>

Pomysłem nie są zachwyceni klienci, którzy skarżą się, że teraz mięso w KFC będzie znacznie gorszej jakości.

Kości w kurczakach z KFC były jedynym dowodem na to, że jemy prawdziwy drób. Jeśli zaczną podawać zmieloną masę, skąd mam wiedzieć co jest w środku? - pyta zrozpaczony internauta.

Następny tekst:

"Uśmierciła" całą rodzinę. Wyłudziła dwa miesiące wolnego "Uśmierciła" całą rodzinę. Wyłudziła dwa miesiące wolnego

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.04.2013 20:54 Odpowiedz Zgłoś

jak masz gire z koscia, to wiesz, ze to miecho. a jak masz cos tam zmielone... skad wiesz ile procent jest miesa- jezeli w ogole jakis jest, a ile procent to jakies dodatki, zageszczecze, soja. parowka naprzyklad nie ma zbyt wiele wspolnego z miesem, niby przetwory miesne, w niej znajduja sie odpady poubojowe drobno zmielone i zmieszane z soja i kto wie czym jeszcze, wiec z tymi nowymi wymyslami KFC zapewne bedzie to samo. wszystko ladnie opanieruja i podprawia i nawet sie nie zorientujemy co jemy, a wszystko napewno jest spowodowane nie troska o klientow, a checia zaoszczedzenia pieniedzy, no bo przeciez mamy kryzys. a w ogole ja do kosci nic nie mam, ale do pior w skrzydelku juz tak
Gość Nawet teraz nie wiadomo czy je się prawdziwe mięso.
4+

Wegetarianin 05.04.2013 20:55 Odpowiedz Zgłoś

Wegetarianie nie jedzą w KFC. Wegetarianie jedzą soje której 80% jest modyfikowana genetycznie.
1+

gosciara 05.04.2013 20:56 Odpowiedz Zgłoś

nooooo to teraz zmiela calego kurczaka razem z koscmi i piorami :D i nikt nie bedzie narzekal na piora w skrzydelkach
7+

Gość 05.04.2013 20:57 Odpowiedz Zgłoś

i dlatego wegety sa zmutowane i im odwala, tak jak temu naszemu trollowi :D
Wegetarianin Wegetarianie nie jedzą w KFC. Wegetarianie jedzą soje której 80% jest modyfikowana genetycznie.
3+

Gość 05.04.2013 20:58 Odpowiedz Zgłoś

Ta jasne. Będziemy teraz w KFC i MCDonaldach jeść zamiast kurczaka zmieloną masę. A te kurczaki co na fermach się hodują to pójdą na pokarm dla psów.
Gość Kości w kurczakach z KFC były jedynym dowodem na to, że jemy prawdziwy drób. Jeśli zaczną podawać zmieloną masę, skąd mam wiedzieć co jest w środku? - RACJA
4+

Gość 05.04.2013 21:00 Odpowiedz Zgłoś

wtedy byly bary mleczne z sytymi domowymi obiadami dostepnymi dla wszystkich. ludzie byli o wiele zdrowsi i w lepszej kondycji, dzieci nie chorowaly na nadcisnienie, cukrzyce i inne choroby wieku sredniego
Gość za Gierka nie było KCF i McDonalda i ludzie byli zadowoleni
0

Gość 05.04.2013 21:09 Odpowiedz Zgłoś

Od tego z pod Łodzi co miał kilka ton niewiadomego pochodzenia ha,ha,
Gość ja kupuje mięso tylko od rzeźnika i wiem co jem
1+

.A.B. 05.04.2013 21:10 Odpowiedz Zgłoś

Udało się zmodyfikować geny kurczaka -bez kości teraz rosną.
3+

Gość 05.04.2013 21:16 Odpowiedz Zgłoś

No to kicha nie bede zamawiała skrzydełek,bo miazgi mięsno-podobnej nie zamierzam kupowac :)
3+

tirex 05.04.2013 21:32 Odpowiedz Zgłoś

KFC knajpa dla KUR...w , Frajerstwa i tych co wolą od tyłu swoją płec kalać !!! czyżby to koniec z daniami typu 30% kości, 30% mieso 39,% panierki z tłuszczem !!!! przechodzą na mięso bez kości , bo dostają w d**ę finansowo od SHPINX-a CIEKAWE CZY WZOREM MDC DONALDS-a TEŻ WPROWADZĄ DO pOLSKI KURCZAKI AMERYKAŃSKIE R-35 czyli gównojady !!
0

kama 05.04.2013 21:49 Odpowiedz Zgłoś

kiedyś były konie a teraz sa samochody
Gość za Gierka nie było KCF i McDonalda i ludzie byli zadowoleni
1-

Gość 05.04.2013 21:52 Odpowiedz Zgłoś

nieeeee!!!!! :( [*] rip chrupiący kurczaczek
3+

Gość 05.04.2013 21:54 Odpowiedz Zgłoś

to moze jeszcze obsluga bedzie musiala karmic takich klientow ktorzy maja problem z koscia JA PIERD.... BRAK MI SLOW DO TAKICH LUDZI
3+

ass 05.04.2013 21:56 Odpowiedz Zgłoś

całe kurczaki były jedynym powodem dla którego odważyłem się przyprowadzić tam swojego dzieciaka. Tak wiem chemio, antybiotyki i cały ten syf. Mielonka, czy oddzielone mechanicznie to nie jedzenie to nawet nie nadaje się na paszę dla zwierząt. Managera co to wymyślił należy wywalić z roboty bo to kretyn.
3+

Gość 05.04.2013 21:59 Odpowiedz Zgłoś

jakbyście zobaczyli jak są robione wasze nugetsy to byście się porzygali....
3+
Strona 2 z 7 1 2 3 4
Niespodzianka z kontenera. Morze wyrzuca po 17 latach 5 Niespodzianka z kontenera. Morze wyrzuca po 17 latach wczoraj, o godz: 18:57
Tak cierpią konie nad Morskim Okiem. Dla turystów i pieniędzy 6 Tak cierpią konie nad Morskim Okiem. Dla turystów i pieniędzy wczoraj, o godz: 15:54
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....