Rosja grozi bronią jądrową. Wróci Zimna Wojna?

07.02.2012 05:02 ANTONOW, BROŃ JĄDROWA, GROŹBA, ROSJA, ZAGROŻENIE, ZBROJENIE
Rosja grozi bronią jądrową. Wróci Zimna Wojna?

commons.wikimedia.org

Tak chcą się bronić przed zagrożeniami.

Rozważamy zwiększenie nakładów na rozwój broni jądrowej - oświadczył wiceminister obrony Rosji Anatolij Antonow. 

ROSYJSKIE OKRĘTY ATOMOWE BĘDĄ PATROLOWAĆ OCEANY>>

Jego zdaniem jest to konieczne, z powodu rosnącego zagrożenia atomowego ze strony innych państw.

Proszę spojrzeć, jak niestabilna jest obecnie sytuacja na Bliskim Wschodzie. Dlatego będziemy musieli zmienić naszą politykę obronności i nie wykluczam, że w szczególnych przypadkach możemy być zmuszeni do użycia broni atomowej - poinformował Antonow. 

Rosja ma nową broń. Tej rakiety nie da się zatrzymać? więcej

Wiceminister nie ukrywa również, że budowa amerykańskiej tarczy rakietowej w Europie także jest dla Rosji ogromnym zagrożeniem. A wszelkie negocjacje w tej sprawie między oboma krajami utknęły w martwym punkcie. 

Rosyjski rząd ostrzega, że jeśli Stany Zjednoczone wybudują tarczę, Rosja zerwie z nimi umowę o redukcji broni strategicznej z 2010 roku - donosi RIA Novosti.

Następny tekst:

W polskich miastach jest coraz ciemniej. Policja: To raj dla bandytów W polskich miastach jest coraz ciemniej. Policja: To raj dla bandytów

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

i szczerze mówiąc mają racje! .. a my znowu jak te ciule ufamy komuś kto jest tysiące kilometrów od nas
168+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Widać, że Rosja wstała z kolan. To ostatni czas, żeby światowi bandyci zastanowili się nad tym co mówią Rosjanie. Szczególnie w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie. Moim zdaniem jest to ostatnie, 999 chinskie ostrzeżenie dla tych, którym marzy się irańska ropa.
143+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Nareszcie ktoś poważny postawił się pejsatym. Stąd taka nagonka na Putina. A on to większy kaliber niż Kaddafi... Jak padnie Rosja, to zostaniemy wszyscy zachipowani jako bydło robocze...
176+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

"nie wykluczam, że w szczególnych przypadkach możemy być zmuszeni do użycia broni atomowej " powiedział to jak by atomówka to była jakaś zabawka, no to co władek jedną bombkę na polskę a drugą na gruzje ?
7-

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Boże 1 Ta Rosja nie schodzi z kranu. Wczoraj Iran groził dziś Rosja i tak wokół . a co z Polską ?
15+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

wspaniale to napisałeś !
Gość Widać, że Rosja wstała z kolan. To ostatni czas, żeby światowi bandyci zastanowili się nad tym co mówią Rosjanie. Szczególnie w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie. Moim zdaniem jest to ostatnie, 999 chinskie ostrzeżenie dla tych, którym marzy się irańska ropa.
19+

mabecki 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

byle czym nas trują, byle czym nas straszą...
4+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Nareszcie ...............;)
16+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

ruscy się nadają.kiedy pomogli zaprzestać rozlewowi krwi?nawet teraz w syrii ludzie giną.oszukali nas w 2 wojnie światowej.zabijali naszych.KATYŃ. ruski to zdrajca i koniec
Gość Widać, że Rosja wstała z kolan. To ostatni czas, żeby światowi bandyci zastanowili się nad tym co mówią Rosjanie. Szczególnie w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie. Moim zdaniem jest to ostatnie, 999 chinskie ostrzeżenie dla tych, którym marzy się irańska ropa.
5-

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawa jestem jakiej odpowiedzi udzielą Amerykanie.Bo to o nich chodzi.
8+
Strona 1 z 13 1 2 3
Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni wczoraj, o godz: 16:54
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia wczoraj, o godz: 11:38
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...