Rosja grozi bronią jądrową. Wróci Zimna Wojna?

07.02.2012 05:02 ANTONOW, BROŃ JĄDROWA, GROŹBA, ROSJA, ZAGROŻENIE, ZBROJENIE
Rosja grozi bronią jądrową. Wróci Zimna Wojna?

commons.wikimedia.org

Tak chcą się bronić przed zagrożeniami.

Rozważamy zwiększenie nakładów na rozwój broni jądrowej - oświadczył wiceminister obrony Rosji Anatolij Antonow. 

ROSYJSKIE OKRĘTY ATOMOWE BĘDĄ PATROLOWAĆ OCEANY>>

Jego zdaniem jest to konieczne, z powodu rosnącego zagrożenia atomowego ze strony innych państw.

Proszę spojrzeć, jak niestabilna jest obecnie sytuacja na Bliskim Wschodzie. Dlatego będziemy musieli zmienić naszą politykę obronności i nie wykluczam, że w szczególnych przypadkach możemy być zmuszeni do użycia broni atomowej - poinformował Antonow. 

Rosja ma nową broń. Tej rakiety nie da się zatrzymać? więcej

Wiceminister nie ukrywa również, że budowa amerykańskiej tarczy rakietowej w Europie także jest dla Rosji ogromnym zagrożeniem. A wszelkie negocjacje w tej sprawie między oboma krajami utknęły w martwym punkcie. 

Rosyjski rząd ostrzega, że jeśli Stany Zjednoczone wybudują tarczę, Rosja zerwie z nimi umowę o redukcji broni strategicznej z 2010 roku - donosi RIA Novosti.

Następny tekst:

W polskich miastach jest coraz ciemniej. Policja: To raj dla bandytów W polskich miastach jest coraz ciemniej. Policja: To raj dla bandytów

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

i szczerze mówiąc mają racje! .. a my znowu jak te ciule ufamy komuś kto jest tysiące kilometrów od nas
168+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Widać, że Rosja wstała z kolan. To ostatni czas, żeby światowi bandyci zastanowili się nad tym co mówią Rosjanie. Szczególnie w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie. Moim zdaniem jest to ostatnie, 999 chinskie ostrzeżenie dla tych, którym marzy się irańska ropa.
143+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Nareszcie ktoś poważny postawił się pejsatym. Stąd taka nagonka na Putina. A on to większy kaliber niż Kaddafi... Jak padnie Rosja, to zostaniemy wszyscy zachipowani jako bydło robocze...
176+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

"nie wykluczam, że w szczególnych przypadkach możemy być zmuszeni do użycia broni atomowej " powiedział to jak by atomówka to była jakaś zabawka, no to co władek jedną bombkę na polskę a drugą na gruzje ?
7-

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Boże 1 Ta Rosja nie schodzi z kranu. Wczoraj Iran groził dziś Rosja i tak wokół . a co z Polską ?
15+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

wspaniale to napisałeś !
Gość Widać, że Rosja wstała z kolan. To ostatni czas, żeby światowi bandyci zastanowili się nad tym co mówią Rosjanie. Szczególnie w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie. Moim zdaniem jest to ostatnie, 999 chinskie ostrzeżenie dla tych, którym marzy się irańska ropa.
19+

mabecki 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

byle czym nas trują, byle czym nas straszą...
4+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Nareszcie ...............;)
16+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

ruscy się nadają.kiedy pomogli zaprzestać rozlewowi krwi?nawet teraz w syrii ludzie giną.oszukali nas w 2 wojnie światowej.zabijali naszych.KATYŃ. ruski to zdrajca i koniec
Gość Widać, że Rosja wstała z kolan. To ostatni czas, żeby światowi bandyci zastanowili się nad tym co mówią Rosjanie. Szczególnie w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie. Moim zdaniem jest to ostatnie, 999 chinskie ostrzeżenie dla tych, którym marzy się irańska ropa.
5-

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawa jestem jakiej odpowiedzi udzielą Amerykanie.Bo to o nich chodzi.
8+
Strona 1 z 13 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE... by odwiedzić tę wyspę musisz być martwy? 8 CZY WIESZ, ŻE... by odwiedzić tę wyspę musisz być martwy? wczoraj, o godz: 11:54
Tusk ostatni raz z ministrami. A internet żegna i kpi 10 Tusk ostatni raz z ministrami. A internet żegna i kpi wczoraj, o godz: 17:44
Sponsorowane
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...