Rosja grozi bronią jądrową. Wróci Zimna Wojna?

07.02.2012 05:02 ANTONOW, BROŃ JĄDROWA, GROŹBA, ROSJA, ZAGROŻENIE, ZBROJENIE
Rosja grozi bronią jądrową. Wróci Zimna Wojna?

commons.wikimedia.org

Tak chcą się bronić przed zagrożeniami.

Rozważamy zwiększenie nakładów na rozwój broni jądrowej - oświadczył wiceminister obrony Rosji Anatolij Antonow. 

ROSYJSKIE OKRĘTY ATOMOWE BĘDĄ PATROLOWAĆ OCEANY>>

Jego zdaniem jest to konieczne, z powodu rosnącego zagrożenia atomowego ze strony innych państw.

Proszę spojrzeć, jak niestabilna jest obecnie sytuacja na Bliskim Wschodzie. Dlatego będziemy musieli zmienić naszą politykę obronności i nie wykluczam, że w szczególnych przypadkach możemy być zmuszeni do użycia broni atomowej - poinformował Antonow. 

Rosja ma nową broń. Tej rakiety nie da się zatrzymać? więcej

Wiceminister nie ukrywa również, że budowa amerykańskiej tarczy rakietowej w Europie także jest dla Rosji ogromnym zagrożeniem. A wszelkie negocjacje w tej sprawie między oboma krajami utknęły w martwym punkcie. 

Rosyjski rząd ostrzega, że jeśli Stany Zjednoczone wybudują tarczę, Rosja zerwie z nimi umowę o redukcji broni strategicznej z 2010 roku - donosi RIA Novosti.

Następny tekst:

W polskich miastach jest coraz ciemniej. Policja: To raj dla bandytów W polskich miastach jest coraz ciemniej. Policja: To raj dla bandytów

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

i szczerze mówiąc mają racje! .. a my znowu jak te ciule ufamy komuś kto jest tysiące kilometrów od nas
168+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Widać, że Rosja wstała z kolan. To ostatni czas, żeby światowi bandyci zastanowili się nad tym co mówią Rosjanie. Szczególnie w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie. Moim zdaniem jest to ostatnie, 999 chinskie ostrzeżenie dla tych, którym marzy się irańska ropa.
143+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Nareszcie ktoś poważny postawił się pejsatym. Stąd taka nagonka na Putina. A on to większy kaliber niż Kaddafi... Jak padnie Rosja, to zostaniemy wszyscy zachipowani jako bydło robocze...
176+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

"nie wykluczam, że w szczególnych przypadkach możemy być zmuszeni do użycia broni atomowej " powiedział to jak by atomówka to była jakaś zabawka, no to co władek jedną bombkę na polskę a drugą na gruzje ?
7-

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Boże 1 Ta Rosja nie schodzi z kranu. Wczoraj Iran groził dziś Rosja i tak wokół . a co z Polską ?
15+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

wspaniale to napisałeś !
Gość Widać, że Rosja wstała z kolan. To ostatni czas, żeby światowi bandyci zastanowili się nad tym co mówią Rosjanie. Szczególnie w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie. Moim zdaniem jest to ostatnie, 999 chinskie ostrzeżenie dla tych, którym marzy się irańska ropa.
19+

mabecki 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

byle czym nas trują, byle czym nas straszą...
4+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Nareszcie ...............;)
16+

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

ruscy się nadają.kiedy pomogli zaprzestać rozlewowi krwi?nawet teraz w syrii ludzie giną.oszukali nas w 2 wojnie światowej.zabijali naszych.KATYŃ. ruski to zdrajca i koniec
Gość Widać, że Rosja wstała z kolan. To ostatni czas, żeby światowi bandyci zastanowili się nad tym co mówią Rosjanie. Szczególnie w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie. Moim zdaniem jest to ostatnie, 999 chinskie ostrzeżenie dla tych, którym marzy się irańska ropa.
5-

Gość 05.11.2012 11:16 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawa jestem jakiej odpowiedzi udzielą Amerykanie.Bo to o nich chodzi.
8+
Strona 1 z 13 1 2 3
Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje 7 Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje wczoraj, o godz: 19:06
Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar 10 Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar wczoraj, o godz: 15:21
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....