Rosja testuje nową broń. To superrakieta

04.09.2011 06:27 BROŃ, NATO, RAKIETA, ROSJA
Rosja testuje nową broń. To superrakieta

PAP/EPA

Tak pokona NATO.

Rosja przeprowadziła próbę z nową rakietą międzykontynentalną Topol RS-12M.

Może ona przenosić głowice jądrowe i omijać obronę antyrakietową – informuje agencja Interfax.

Rakieta typu "Topol" (SS-25) została wystrzelona z Archangielska na północy Rosji i po ponad 10 tys. kilometrach trafiła dokładnie w cel na Kamczatce

W Rosji brakuje paliwa. Moskwa odcięta od świata? więcej

Ta próba pomoże nam w poprawie efektywności tej broni - podkreślił Wadim Kowal z rosyjskiego ministerstwa obrony.

Rakieta ma zasięg 10 tys. km, może przenosić głowicę nuklearną o wadze 550 kiloton.

Przy okazji, jak informuje RMF FM, szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow skrytykował USA za brak woli do kompromisu w sprawie nowego systemu obrony antyrakietowej. Stwierdził, że amerykańska tarcza antyrakietowa może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa Rosji. Zażądał by w tej sytuacji Rosja mogła uczestniczyć w tworzeniu tego systemu i później korzystać z jego ochrony.

Następny tekst:

Zamieszki w Londynie. Zablokowali metro Zamieszki w Londynie. Zablokowali metro

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 04.09.2011 08:03 Odpowiedz Zgłoś

Powiedzie czego rosja nie ma nie miała nie testuje i nie bedzie miec.
9-

Gość 04.09.2011 08:04 Odpowiedz Zgłoś

W jakiś sposób trzeba odstraszać zapędy szarańczy chazarskiej -- żyda Brzezińskiego . A apetyt to obmierzłe żydostwo ma ogromny .
8+

jk 04.09.2011 08:12 Odpowiedz Zgłoś

Przenosi głowice o wadze 550 000 ton. Co za dureń to pisze
13+

Gość 04.09.2011 08:16 Odpowiedz Zgłoś

I bardzo dobrze,niech Rosja walnie w Polskę a zwłaszcza na ulicę Polanki 54 w Gdańsku.
3-

UE kontra azja ??? 04.09.2011 08:19 Odpowiedz Zgłoś

Obecne status quo na świecie jest nie do utrzymania - USA predzej czy pózniej przestanie byc supermocarstwem , prawdopodobnie dojdzie tez do wojny pomiedzy UE a jakimis panstwami ze wschodu i zachód ja wygra - GOOGLE : wojna pod koniec czasu Daniela 8:1-14
8-

Gość 04.09.2011 08:24 Odpowiedz Zgłoś

Widać że autor nie ma zielonego pojęcia na temat broni.
6+

Gość 04.09.2011 08:49 Odpowiedz Zgłoś

Kryzys światowy ale na zbrojenia kasa jest! I dzieci głodują!
2+

Gość 04.09.2011 08:49 Odpowiedz Zgłoś

to przenosi ladunek o masie 550 000 000 kg czy może przenosić głowicę o MOCY 550kt?
48+

Gość 04.09.2011 09:00 Odpowiedz Zgłoś

To t jesteś durniem bo to nie waga tylko moc ...
jk Przenosi głowice o wadze 550 000 ton. Co za dureń to pisze
5-

Gość 04.09.2011 09:00 Odpowiedz Zgłoś

Nie ton a kiloton nieuku naucz się czytać.
jk Przenosi głowice o wadze 550 000 ton. Co za dureń to pisze
3-
Strona 1 z 6 1 2 3
Codzienne życie na Krymie przed i po zajęciu półwyspu przez Rosjan 10 Codzienne życie na Krymie przed i po zajęciu półwyspu przez Rosjan 2 godziny temu
TOP 10 opuszczonych miejsc. Fascynujące! 10 TOP 10 opuszczonych miejsc. Fascynujące! 16.04.2015 20:02
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia objechały całą Europę i zrobiły prawdziwą furorę. W 1987 roku na wystawę "Współczesna fotografia radziecka" waliły...
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...