Rosja testuje nową broń. To superrakieta

04.09.2011 06:27 BROŃ, NATO, RAKIETA, ROSJA
Rosja testuje nową broń. To superrakieta

PAP/EPA

Tak pokona NATO.

Rosja przeprowadziła próbę z nową rakietą międzykontynentalną Topol RS-12M.

Może ona przenosić głowice jądrowe i omijać obronę antyrakietową – informuje agencja Interfax.

Rakieta typu "Topol" (SS-25) została wystrzelona z Archangielska na północy Rosji i po ponad 10 tys. kilometrach trafiła dokładnie w cel na Kamczatce

W Rosji brakuje paliwa. Moskwa odcięta od świata? więcej

Ta próba pomoże nam w poprawie efektywności tej broni - podkreślił Wadim Kowal z rosyjskiego ministerstwa obrony.

Rakieta ma zasięg 10 tys. km, może przenosić głowicę nuklearną o wadze 550 kiloton.

Przy okazji, jak informuje RMF FM, szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow skrytykował USA za brak woli do kompromisu w sprawie nowego systemu obrony antyrakietowej. Stwierdził, że amerykańska tarcza antyrakietowa może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa Rosji. Zażądał by w tej sytuacji Rosja mogła uczestniczyć w tworzeniu tego systemu i później korzystać z jego ochrony.

Następny tekst:

Zamieszki w Londynie. Zablokowali metro Zamieszki w Londynie. Zablokowali metro

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 04.09.2011 08:03 Odpowiedz Zgłoś

Powiedzie czego rosja nie ma nie miała nie testuje i nie bedzie miec.
9-

Gość 04.09.2011 08:04 Odpowiedz Zgłoś

W jakiś sposób trzeba odstraszać zapędy szarańczy chazarskiej -- żyda Brzezińskiego . A apetyt to obmierzłe żydostwo ma ogromny .
8+

jk 04.09.2011 08:12 Odpowiedz Zgłoś

Przenosi głowice o wadze 550 000 ton. Co za dureń to pisze
13+

Gość 04.09.2011 08:16 Odpowiedz Zgłoś

I bardzo dobrze,niech Rosja walnie w Polskę a zwłaszcza na ulicę Polanki 54 w Gdańsku.
3-

UE kontra azja ??? 04.09.2011 08:19 Odpowiedz Zgłoś

Obecne status quo na świecie jest nie do utrzymania - USA predzej czy pózniej przestanie byc supermocarstwem , prawdopodobnie dojdzie tez do wojny pomiedzy UE a jakimis panstwami ze wschodu i zachód ja wygra - GOOGLE : wojna pod koniec czasu Daniela 8:1-14
8-

Gość 04.09.2011 08:24 Odpowiedz Zgłoś

Widać że autor nie ma zielonego pojęcia na temat broni.
6+

Gość 04.09.2011 08:49 Odpowiedz Zgłoś

Kryzys światowy ale na zbrojenia kasa jest! I dzieci głodują!
2+

Gość 04.09.2011 08:49 Odpowiedz Zgłoś

to przenosi ladunek o masie 550 000 000 kg czy może przenosić głowicę o MOCY 550kt?
48+

Gość 04.09.2011 09:00 Odpowiedz Zgłoś

To t jesteś durniem bo to nie waga tylko moc ...
jk Przenosi głowice o wadze 550 000 ton. Co za dureń to pisze
5-

Gość 04.09.2011 09:00 Odpowiedz Zgłoś

Nie ton a kiloton nieuku naucz się czytać.
jk Przenosi głowice o wadze 550 000 ton. Co za dureń to pisze
3-
Strona 1 z 6 1 2 3
Znaleźli obiecane złoto na plaży. Sztabek jest więcej! 4 Znaleźli obiecane złoto na plaży. Sztabek jest więcej! wczoraj, o godz: 18:43
Dom Hitlera stanie się muzeum. Decyzja po wielu latach 4 Dom Hitlera stanie się muzeum. Decyzja po wielu latach wczoraj, o godz: 15:29
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...