Rosja testuje nową broń. To superrakieta

04.09.2011 06:27 BROŃ, NATO, RAKIETA, ROSJA
Rosja testuje nową broń. To superrakieta

PAP/EPA

Tak pokona NATO.

Rosja przeprowadziła próbę z nową rakietą międzykontynentalną Topol RS-12M.

Może ona przenosić głowice jądrowe i omijać obronę antyrakietową – informuje agencja Interfax.

Rakieta typu "Topol" (SS-25) została wystrzelona z Archangielska na północy Rosji i po ponad 10 tys. kilometrach trafiła dokładnie w cel na Kamczatce

W Rosji brakuje paliwa. Moskwa odcięta od świata? więcej

Ta próba pomoże nam w poprawie efektywności tej broni - podkreślił Wadim Kowal z rosyjskiego ministerstwa obrony.

Rakieta ma zasięg 10 tys. km, może przenosić głowicę nuklearną o wadze 550 kiloton.

Przy okazji, jak informuje RMF FM, szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow skrytykował USA za brak woli do kompromisu w sprawie nowego systemu obrony antyrakietowej. Stwierdził, że amerykańska tarcza antyrakietowa może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa Rosji. Zażądał by w tej sytuacji Rosja mogła uczestniczyć w tworzeniu tego systemu i później korzystać z jego ochrony.

Następny tekst:

Zamieszki w Londynie. Zablokowali metro Zamieszki w Londynie. Zablokowali metro

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 04.09.2011 08:03 Odpowiedz Zgłoś

Powiedzie czego rosja nie ma nie miała nie testuje i nie bedzie miec.
9-

Gość 04.09.2011 08:04 Odpowiedz Zgłoś

W jakiś sposób trzeba odstraszać zapędy szarańczy chazarskiej -- żyda Brzezińskiego . A apetyt to obmierzłe żydostwo ma ogromny .
8+

jk 04.09.2011 08:12 Odpowiedz Zgłoś

Przenosi głowice o wadze 550 000 ton. Co za dureń to pisze
13+

Gość 04.09.2011 08:16 Odpowiedz Zgłoś

I bardzo dobrze,niech Rosja walnie w Polskę a zwłaszcza na ulicę Polanki 54 w Gdańsku.
3-

UE kontra azja ??? 04.09.2011 08:19 Odpowiedz Zgłoś

Obecne status quo na świecie jest nie do utrzymania - USA predzej czy pózniej przestanie byc supermocarstwem , prawdopodobnie dojdzie tez do wojny pomiedzy UE a jakimis panstwami ze wschodu i zachód ja wygra - GOOGLE : wojna pod koniec czasu Daniela 8:1-14
8-

Gość 04.09.2011 08:24 Odpowiedz Zgłoś

Widać że autor nie ma zielonego pojęcia na temat broni.
6+

Gość 04.09.2011 08:49 Odpowiedz Zgłoś

Kryzys światowy ale na zbrojenia kasa jest! I dzieci głodują!
2+

Gość 04.09.2011 08:49 Odpowiedz Zgłoś

to przenosi ladunek o masie 550 000 000 kg czy może przenosić głowicę o MOCY 550kt?
48+

Gość 04.09.2011 09:00 Odpowiedz Zgłoś

To t jesteś durniem bo to nie waga tylko moc ...
jk Przenosi głowice o wadze 550 000 ton. Co za dureń to pisze
5-

Gość 04.09.2011 09:00 Odpowiedz Zgłoś

Nie ton a kiloton nieuku naucz się czytać.
jk Przenosi głowice o wadze 550 000 ton. Co za dureń to pisze
3-
Strona 1 z 6 1 2 3
Wrócił do pracy i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Ale go urządzili 11 Wrócił do pracy i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Ale go urządzili 30 minut temu
Nie tylko "złoty pociąg". Oto legendarne skarby ukryte w Polsce 13 Nie tylko "złoty pociąg". Oto legendarne skarby ukryte w Polsce wczoraj, o godz: 17:07
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.