Rozebrały się i... klapa. Nie tak miał wyglądać protest

22.12.2013 13:26 KOSTIUM, PLAŻA, PROTEST, RIO, TOPLESS

Półnagi protest na brazylijskiej plaży zamienił się w wielką klapę. 

Protest na plaży

Plaża Ipanema w Rio de Janeiro miała na jeden dzień zamienić się w raj dla nudystów. Brazylijki postanowiły zawalczyć przeciwko wieloletniemu zakazowi opalania się topless.

Protest na plaży

youtube.com

Komentarze

Gość 19.01.2014 19:21 Zgłoś

Widać same stare klempy z silikonem :)Żenada:P
3-

Warszawiak 29.01.2014 21:13 Zgłoś

Betti ja mam lustrzycę, nieogolone pachy i nie jestem zakomleksiony.
1+

XXXXX 16.02.2014 09:00 Zgłoś

BEZWSTYDNE SZMATY
14-

Gość 16.02.2014 09:14 Zgłoś

takie są kobiety dużo obiecują mało robią
1+

Rob 22.02.2014 16:41 Zgłoś

...topless na publicznej plaży, proszę bardzo ale tylko ładne i młode laski a nie stare obwisłe torby, które potrafią zniesmaczyć najmniej wybrednych.
0

Gość 25.02.2014 15:38 Zgłoś

Tam to dopiero bieda, gołych cycków nie widzieli
0

polak maly 16.03.2014 14:28 Zgłoś

bylo fajnie dopóki nie zobaczylem tej starszej pani-czar prysl.nie rok a dwa lata w pirdlu dla niej.(za szkody moralne)
0

Gość 12.04.2014 12:01 Zgłoś

zrozumiałabym ten protest, gdyby to były stare baby, a nie laski z jędrnymi cyckami. to jest zwykła chęć pokazywania się i patrzenia jak cudzy faceci sie na nie ślinią.
0

Gość 18.05.2014 20:53 Zgłoś

Ale słabe te cycki. Przykre, że żyją na świecie faceci podniecający się tak nieciekawym biustem tylko dlatego, że jest sutek :P
0

Gość 03.08.2014 21:55 Zgłoś

Wszystkie zapadły na dziwną chorobę - pikseliozę brodawek.
10+

mont blanc pen 16.10.2014 19:01 Zgłoś

Jamendo. net is just the thing if you wish cost-free new music underneath the CC license. require are usually good far too Possibly since Spotify won't truly highly recommend you actually anything at all. However the course is perfect if you need to examine something/someone out. <a href="http://derbyvt.org/montblanc-pens/" >mont blanc pen</a>
0