Rozebrały się i... klapa. Nie tak miał wyglądać protest

22.12.2013 13:26 KOSTIUM, PLAŻA, PROTEST, RIO, TOPLESS

Półnagi protest na brazylijskiej plaży zamienił się w wielką klapę. 

Protest na plaży

Plaża Ipanema w Rio de Janeiro miała na jeden dzień zamienić się w raj dla nudystów. Brazylijki postanowiły zawalczyć przeciwko wieloletniemu zakazowi opalania się topless.

Protest na plaży

youtube.com

Komentarze

Gość 23.12.2013 01:43 Zgłoś

a co mają do cycków nasze kompleksy??to wy macie za małe,albo za duże cycki albo obwisłe...
Gość To tylko piersi.Zakompleksieni faceci robia z tego wielkie halo
4-

Gość 23.12.2013 01:51 Zgłoś

A Ty się ślinisz i trzepiesz kapucyna na ich widok-a to szmaty;)
Gość Już nie kuszą tajemniczością. Wywalają cycki na wierzch przy lada okazji i sprzedają się łatwo
1-

Gość 23.12.2013 02:21 Zgłoś

geyki już tak mają, że im kobiety przeszkadzają cha cha cha co wolisz wydech nadstawić zboczku jeden
Gość Niektóre kobiety powinny mieć dożywotni zakaz obnażania się. I nie tylko na plaży.
1-

Gość 23.12.2013 07:46 Zgłoś

Ciekawe że kobietom cycki zasłaniają a chłopom nie. Choć niczym się nie różnią - ot może kobiece są bardziej wypukle. Ale oni nie wypukłości zasłaniają ale same sutki.
2-

Gość 23.12.2013 07:53 Zgłoś

I pomyśleć że Bóg stworzył Adama i Ewę nagich. I tacy nadzy chodzili w raju nikomu nie wadząc aż zjawił się diabełek i namówił ich na odzież z listków figowych ze swego sklepu ponoć bardzo modnego. Za to Bóg pognił ich z raju. Morał tej bajki ?. To to że ci nadzy co chodzą po ziemi (a są jeszcze takie ludy pierwotne) to są Boże dzieci. A ci co w ciuchach chodzą ubrani i plujemy na nagusów jesteśmy dziećmi szatana i diabelskie nasienia.
4-

Gość 23.12.2013 08:36 Zgłoś

brzydkim chudym babom nie wolno opalac sie nago publicznie i kropka
4-

Tłusty 23.12.2013 08:42 Zgłoś

Ta tłusta fajna zdzira
5-

ziomus 23.12.2013 09:02 Zgłoś

Bylem w Hiszpanii i tam takie cos jest na porządku dziennym i nie wywołuje to ani podniecenia, ani nikt tego nawet nie zauwaza dla nich to jest normalne. czemu w Polsce jest taka afera?
3-

cder5t6789 23.12.2013 09:10 Zgłoś

Jak te baby pragną się pokazywać nago....Niestety nie wiele ma co pokazać by nie wzbudzać niemiłych wrażeń u innych.
3-

ARON 23.12.2013 09:28 Zgłoś

byłem na plaży nudystów i więcej nie pujdę można stracić smak na kobietę ,te obwisłe biusty te oponki dokoła bioder te grube du.. i te obwisłe brzuchy samców obrzydzenie !
6-

marco 23.12.2013 09:33 Zgłoś

Kiedyś na małej plaży pewna kobieta też opalała się toples . Pamiętam jak stała na plaży w kierunku na wodę . Stado chłopów pływało tam i z powrotem no i mieli widok :) . Ja też , choć nie jestem najlepszym pływakiem :) Widok piękny . Ale muszę coś powiedzieć - dobrze że kobiety zasłaniają piersi- wrażenie kiedy się ten biustonosz zdejmie .... Ech . A tak człowiek przyzwyczai się i wrażenie gdzieś znika :) . Nie wspominam nawet o tym co dzieje się w ...:)
Gość A ja się opalam toples, i kto mi tego zabroni?!!!
5-

alergia na prymitywy 23.12.2013 09:44 Zgłoś

te baby są piramidalnie głupie, puste i bez klasy, to zwykłe prostaczki, dziwy nie potrafiące inaczej zwrócić na siebie uwagi, jak gołym cyckiem czy d**ą, już mi się rzygać chce na ten świat z babskami, które najchętniej dawałyby na środku chodnika byle ktoś je na chwilę zauważył, żałosne, godne politowania, nuuuuudne. Rozumiem chyba gejów, którzy dali sobie na wstrzymanie z płcią przeciwną, obserwując taki upadek żeńskiej częśc***opulacji
1+

Gość 23.12.2013 09:44 Zgłoś

raczej kobiety mają z tym jakiś problem... czemu wszystkie udajecie że co roku giną miliony kobiet z przegrzania w miejscu klatki piersiowej... ciekawe czy z kilkuletnią córka byś chodziła z topless... nie cofajmy się w rozwoju cywilizacyjnym tylko po to żeby dowartościowywać feministki.
Gość To tylko piersi.Zakompleksieni faceci robia z tego wielkie halo
2+

Niedepilowany Facet 23.12.2013 09:59 Zgłoś

Co to jest LUSTRZYCA? To jakaś forma narcyzmu objawiająca się wielogodzinnym przeglądaniem się w lustrze?
Betti:) tak samo jak niektorzy faceci z LUSTRZYCA i niegolonymi PACHAMI !!!!!!!!!!!!
1+

Gość 23.12.2013 10:16 Zgłoś

zdjęcie nr 8 - do usunięcia - tak jak Pani z prawej. STANIKI OUT ale tylko MAX do 40
6-
Strona 6 z 10 4 5 6 7 8
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane