Rozebrały się i... klapa. Nie tak miał wyglądać protest

22.12.2013 13:26 KOSTIUM, PLAŻA, PROTEST, RIO, TOPLESS

Półnagi protest na brazylijskiej plaży zamienił się w wielką klapę. 

Protest na plaży

Plaża Ipanema w Rio de Janeiro miała na jeden dzień zamienić się w raj dla nudystów. Brazylijki postanowiły zawalczyć przeciwko wieloletniemu zakazowi opalania się topless.

Protest na plaży

youtube.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 23.12.2013 13:13 Odpowiedz Zgłoś

pewnie faceci mają co pokazywać- piwne brzuszyska i wytarte kłaki na zapadłej klacie!!!!!
ARON byłem na plaży nudystów i więcej nie pujdę można stracić smak na kobietę ,te obwisłe biusty te oponki dokoła bioder te grube du.. i te obwisłe brzuchy samców obrzydzenie !
4+

Gość 23.12.2013 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Na plażach powinna królować nagość, a powinno to być całkowicie dozwolone!!!
2-

realista 23.12.2013 14:05 Odpowiedz Zgłoś

i prawidlowa reakcja nie zwracac uwagi ale to nie u Nas pismaki z racji swych ograniczen umyslowych robia sensacje bo dwie k.wy rozebraly sie i nikt nie chcial ogladac,u Nas jedna k.wa oglosila,ze wyskrobie sie w wigilie i 2 dni byla na pierwszym miejscu w info internetowych,a niech sie skrobie i nie zwracac uwagi na k..we ,ktora zapewne nie wie kto ojciec.Dziennikarze to debile ,ktorzy takim debilom zapewniaja popularnosc ta skrobana teraz wystartuje w wyborach i Palikot ja przygarnie bo jeszcze k..wy mu brakuje wsrod tych swoich dziwolagow
1-

Gość 23.12.2013 14:31 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda że napaleni mężczyźni w tak absurdalny sposób dyskryminują kobiety. Wszak sami poszli na tą plażę i robili zdjęcia i filowali. Zbokole i świnie. :-)
3+

Gość 23.12.2013 14:39 Odpowiedz Zgłoś

np. u ciebie?
Gość gdzie troche nagosci tam wiele debili w komentarzach
0

Maks 23.12.2013 15:15 Odpowiedz Zgłoś

Nie rozumiem o co ta burza. Całkiem fajne cycki. Dziewczyny tez nie brzydkie. Czemu maja zakrywać takie dobra :)
5-

Gość 23.12.2013 16:42 Odpowiedz Zgłoś

idiotki !!!!
0

on 23.12.2013 17:04 Odpowiedz Zgłoś

jade tam))))))))))))))))))))))))))000
3-

Trutka 23.12.2013 18:29 Odpowiedz Zgłoś

perełkę tez opalasz.
Gość A ja się opalam toples, i kto mi tego zabroni?!!!
3-

Otake 23.12.2013 18:34 Odpowiedz Zgłoś

To i cycuszki tobie nie podniosą./
vv A mie to zwisa.
2-

Gość 23.12.2013 19:41 Odpowiedz Zgłoś

faktycznie te latynoskie bydlo gapi sie jakby nigdy kobiety nie widzieli a obcowali tylko z koza sasiada,
1-

delux 23.12.2013 19:43 Odpowiedz Zgłoś

piękne dzidzie....
2-

Ala 23.12.2013 22:54 Odpowiedz Zgłoś

Problem jest taki, ze w Brazylii jest modne mieć na ciele opalone paski od bikini. Tam większość kobiet nie chce się rozbierać, gdyż jest super sexy mieć opalone piersi z widoczną opalenizną.
1+

Gość 23.12.2013 22:57 Odpowiedz Zgłoś

Na zdjęciu 8 dziewczyna z lewej ma taka opaleniznę na piersiach jaka jest modna od lat w Brazylii. To się nazywa marquinha de bikini. Więc większość kobiet nie chce się opałach bez stanika, gdyż widoczny ślad bikini na piersiach jest sexy.
1+

xxx 24.12.2013 07:56 Odpowiedz Zgłoś

http://www.vivotab.com/pharmacy
1-
Strona 8 z 10 6 7 8 9 10
Tak nie pij kranówki! Zniszczysz sobie zdrowie 9 Tak nie pij kranówki! Zniszczysz sobie zdrowie godzinę temu
Te dziewczyny wiedzą, jak świętować Dzień Niepodległości 13 Te dziewczyny wiedzą, jak świętować Dzień Niepodległości wczoraj, o godz: 10:26
Sponsorowane
Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Słońce, woda i plaża. Do kompletu dziewczyny w bikini. Taki strój wyjątkowo przyciąga uwagę męskiej części plażowej społeczności...Serwis...
Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Nie każde zdjęcie powinno znaleźć się w mediach społecznościowych. Internauci są bezlitośni i nie przepuszczą żadnej okazji do...
Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Jak wakacje - to plaża. Tak myśli zdecydowana większość ludzi, którzy planują urlop. A jak plaża, to zdjęcia,...