Rozebrały się i... klapa. Nie tak miał wyglądać protest

22.12.2013 13:26 KOSTIUM, PLAŻA, PROTEST, RIO, TOPLESS

Półnagi protest na brazylijskiej plaży zamienił się w wielką klapę. 

Protest na plaży

Plaża Ipanema w Rio de Janeiro miała na jeden dzień zamienić się w raj dla nudystów. Brazylijki postanowiły zawalczyć przeciwko wieloletniemu zakazowi opalania się topless.

Protest na plaży

youtube.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 23.12.2013 13:13 Odpowiedz Zgłoś

pewnie faceci mają co pokazywać- piwne brzuszyska i wytarte kłaki na zapadłej klacie!!!!!
ARON byłem na plaży nudystów i więcej nie pujdę można stracić smak na kobietę ,te obwisłe biusty te oponki dokoła bioder te grube du.. i te obwisłe brzuchy samców obrzydzenie !
4+

Gość 23.12.2013 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Na plażach powinna królować nagość, a powinno to być całkowicie dozwolone!!!
2-

realista 23.12.2013 14:05 Odpowiedz Zgłoś

i prawidlowa reakcja nie zwracac uwagi ale to nie u Nas pismaki z racji swych ograniczen umyslowych robia sensacje bo dwie k.wy rozebraly sie i nikt nie chcial ogladac,u Nas jedna k.wa oglosila,ze wyskrobie sie w wigilie i 2 dni byla na pierwszym miejscu w info internetowych,a niech sie skrobie i nie zwracac uwagi na k..we ,ktora zapewne nie wie kto ojciec.Dziennikarze to debile ,ktorzy takim debilom zapewniaja popularnosc ta skrobana teraz wystartuje w wyborach i Palikot ja przygarnie bo jeszcze k..wy mu brakuje wsrod tych swoich dziwolagow
1-

Gość 23.12.2013 14:31 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda że napaleni mężczyźni w tak absurdalny sposób dyskryminują kobiety. Wszak sami poszli na tą plażę i robili zdjęcia i filowali. Zbokole i świnie. :-)
3+

Gość 23.12.2013 14:39 Odpowiedz Zgłoś

np. u ciebie?
Gość gdzie troche nagosci tam wiele debili w komentarzach
0

Maks 23.12.2013 15:15 Odpowiedz Zgłoś

Nie rozumiem o co ta burza. Całkiem fajne cycki. Dziewczyny tez nie brzydkie. Czemu maja zakrywać takie dobra :)
5-

Gość 23.12.2013 16:42 Odpowiedz Zgłoś

idiotki !!!!
0

on 23.12.2013 17:04 Odpowiedz Zgłoś

jade tam))))))))))))))))))))))))))000
3-

Trutka 23.12.2013 18:29 Odpowiedz Zgłoś

perełkę tez opalasz.
Gość A ja się opalam toples, i kto mi tego zabroni?!!!
3-

Otake 23.12.2013 18:34 Odpowiedz Zgłoś

To i cycuszki tobie nie podniosą./
vv A mie to zwisa.
2-

Gość 23.12.2013 19:41 Odpowiedz Zgłoś

faktycznie te latynoskie bydlo gapi sie jakby nigdy kobiety nie widzieli a obcowali tylko z koza sasiada,
1-

delux 23.12.2013 19:43 Odpowiedz Zgłoś

piękne dzidzie....
2-

Ala 23.12.2013 22:54 Odpowiedz Zgłoś

Problem jest taki, ze w Brazylii jest modne mieć na ciele opalone paski od bikini. Tam większość kobiet nie chce się rozbierać, gdyż jest super sexy mieć opalone piersi z widoczną opalenizną.
1+

Gość 23.12.2013 22:57 Odpowiedz Zgłoś

Na zdjęciu 8 dziewczyna z lewej ma taka opaleniznę na piersiach jaka jest modna od lat w Brazylii. To się nazywa marquinha de bikini. Więc większość kobiet nie chce się opałach bez stanika, gdyż widoczny ślad bikini na piersiach jest sexy.
1+

xxx 24.12.2013 07:56 Odpowiedz Zgłoś

http://www.vivotab.com/pharmacy
1-
Strona 8 z 10 6 7 8 9 10
Mieszkańcy Moskwy przecierali oczy. Ktoś zakpił z Putina 4 Mieszkańcy Moskwy przecierali oczy. Ktoś zakpił z Putina 8 godzin temu
Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy 5 Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy 2 godziny temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...