Rozebrały się i... klapa. Nie tak miał wyglądać protest

22.12.2013 13:26 KOSTIUM, PLAŻA, PROTEST, RIO, TOPLESS

Półnagi protest na brazylijskiej plaży zamienił się w wielką klapę. 

Protest na plaży

Plaża Ipanema w Rio de Janeiro miała na jeden dzień zamienić się w raj dla nudystów. Brazylijki postanowiły zawalczyć przeciwko wieloletniemu zakazowi opalania się topless.

Protest na plaży

youtube.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 23.12.2013 13:13 Odpowiedz Zgłoś

pewnie faceci mają co pokazywać- piwne brzuszyska i wytarte kłaki na zapadłej klacie!!!!!
ARON byłem na plaży nudystów i więcej nie pujdę można stracić smak na kobietę ,te obwisłe biusty te oponki dokoła bioder te grube du.. i te obwisłe brzuchy samców obrzydzenie !
4+

Gość 23.12.2013 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Na plażach powinna królować nagość, a powinno to być całkowicie dozwolone!!!
2-

realista 23.12.2013 14:05 Odpowiedz Zgłoś

i prawidlowa reakcja nie zwracac uwagi ale to nie u Nas pismaki z racji swych ograniczen umyslowych robia sensacje bo dwie k.wy rozebraly sie i nikt nie chcial ogladac,u Nas jedna k.wa oglosila,ze wyskrobie sie w wigilie i 2 dni byla na pierwszym miejscu w info internetowych,a niech sie skrobie i nie zwracac uwagi na k..we ,ktora zapewne nie wie kto ojciec.Dziennikarze to debile ,ktorzy takim debilom zapewniaja popularnosc ta skrobana teraz wystartuje w wyborach i Palikot ja przygarnie bo jeszcze k..wy mu brakuje wsrod tych swoich dziwolagow
1-

Gość 23.12.2013 14:31 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda że napaleni mężczyźni w tak absurdalny sposób dyskryminują kobiety. Wszak sami poszli na tą plażę i robili zdjęcia i filowali. Zbokole i świnie. :-)
3+

Gość 23.12.2013 14:39 Odpowiedz Zgłoś

np. u ciebie?
Gość gdzie troche nagosci tam wiele debili w komentarzach
0

Maks 23.12.2013 15:15 Odpowiedz Zgłoś

Nie rozumiem o co ta burza. Całkiem fajne cycki. Dziewczyny tez nie brzydkie. Czemu maja zakrywać takie dobra :)
5-

Gość 23.12.2013 16:42 Odpowiedz Zgłoś

idiotki !!!!
0

on 23.12.2013 17:04 Odpowiedz Zgłoś

jade tam))))))))))))))))))))))))))000
3-

Trutka 23.12.2013 18:29 Odpowiedz Zgłoś

perełkę tez opalasz.
Gość A ja się opalam toples, i kto mi tego zabroni?!!!
3-

Otake 23.12.2013 18:34 Odpowiedz Zgłoś

To i cycuszki tobie nie podniosą./
vv A mie to zwisa.
2-

Gość 23.12.2013 19:41 Odpowiedz Zgłoś

faktycznie te latynoskie bydlo gapi sie jakby nigdy kobiety nie widzieli a obcowali tylko z koza sasiada,
1-

delux 23.12.2013 19:43 Odpowiedz Zgłoś

piękne dzidzie....
2-

Ala 23.12.2013 22:54 Odpowiedz Zgłoś

Problem jest taki, ze w Brazylii jest modne mieć na ciele opalone paski od bikini. Tam większość kobiet nie chce się rozbierać, gdyż jest super sexy mieć opalone piersi z widoczną opalenizną.
1+

Gość 23.12.2013 22:57 Odpowiedz Zgłoś

Na zdjęciu 8 dziewczyna z lewej ma taka opaleniznę na piersiach jaka jest modna od lat w Brazylii. To się nazywa marquinha de bikini. Więc większość kobiet nie chce się opałach bez stanika, gdyż widoczny ślad bikini na piersiach jest sexy.
1+

xxx 24.12.2013 07:56 Odpowiedz Zgłoś

http://www.vivotab.com/pharmacy
1-
Strona 8 z 10 6 7 8 9 10
W Korei Kima oszaleją ze szczęścia. Zobacz, co spadło z nieba 4 W Korei Kima oszaleją ze szczęścia. Zobacz, co spadło z nieba wczoraj, o godz: 21:28
Te rzeki gorsze niż ścieki. Zobacz szokujące zdjęcia 9 Te rzeki gorsze niż ścieki. Zobacz szokujące zdjęcia wczoraj, o godz: 11:55
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...