Rozebrały się i... klapa. Nie tak miał wyglądać protest

22.12.2013 13:26 KOSTIUM, PLAŻA, PROTEST, RIO, TOPLESS

Półnagi protest na brazylijskiej plaży zamienił się w wielką klapę. 

Protest na plaży

Plaża Ipanema w Rio de Janeiro miała na jeden dzień zamienić się w raj dla nudystów. Brazylijki postanowiły zawalczyć przeciwko wieloletniemu zakazowi opalania się topless.

Protest na plaży

youtube.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 23.12.2013 13:13 Odpowiedz Zgłoś

pewnie faceci mają co pokazywać- piwne brzuszyska i wytarte kłaki na zapadłej klacie!!!!!
ARON byłem na plaży nudystów i więcej nie pujdę można stracić smak na kobietę ,te obwisłe biusty te oponki dokoła bioder te grube du.. i te obwisłe brzuchy samców obrzydzenie !
4+

Gość 23.12.2013 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Na plażach powinna królować nagość, a powinno to być całkowicie dozwolone!!!
2-

realista 23.12.2013 14:05 Odpowiedz Zgłoś

i prawidlowa reakcja nie zwracac uwagi ale to nie u Nas pismaki z racji swych ograniczen umyslowych robia sensacje bo dwie k.wy rozebraly sie i nikt nie chcial ogladac,u Nas jedna k.wa oglosila,ze wyskrobie sie w wigilie i 2 dni byla na pierwszym miejscu w info internetowych,a niech sie skrobie i nie zwracac uwagi na k..we ,ktora zapewne nie wie kto ojciec.Dziennikarze to debile ,ktorzy takim debilom zapewniaja popularnosc ta skrobana teraz wystartuje w wyborach i Palikot ja przygarnie bo jeszcze k..wy mu brakuje wsrod tych swoich dziwolagow
1-

Gość 23.12.2013 14:31 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda że napaleni mężczyźni w tak absurdalny sposób dyskryminują kobiety. Wszak sami poszli na tą plażę i robili zdjęcia i filowali. Zbokole i świnie. :-)
3+

Gość 23.12.2013 14:39 Odpowiedz Zgłoś

np. u ciebie?
Gość gdzie troche nagosci tam wiele debili w komentarzach
0

Maks 23.12.2013 15:15 Odpowiedz Zgłoś

Nie rozumiem o co ta burza. Całkiem fajne cycki. Dziewczyny tez nie brzydkie. Czemu maja zakrywać takie dobra :)
5-

Gość 23.12.2013 16:42 Odpowiedz Zgłoś

idiotki !!!!
0

on 23.12.2013 17:04 Odpowiedz Zgłoś

jade tam))))))))))))))))))))))))))000
3-

Trutka 23.12.2013 18:29 Odpowiedz Zgłoś

perełkę tez opalasz.
Gość A ja się opalam toples, i kto mi tego zabroni?!!!
3-

Otake 23.12.2013 18:34 Odpowiedz Zgłoś

To i cycuszki tobie nie podniosą./
vv A mie to zwisa.
2-

Gość 23.12.2013 19:41 Odpowiedz Zgłoś

faktycznie te latynoskie bydlo gapi sie jakby nigdy kobiety nie widzieli a obcowali tylko z koza sasiada,
1-

delux 23.12.2013 19:43 Odpowiedz Zgłoś

piękne dzidzie....
2-

Ala 23.12.2013 22:54 Odpowiedz Zgłoś

Problem jest taki, ze w Brazylii jest modne mieć na ciele opalone paski od bikini. Tam większość kobiet nie chce się rozbierać, gdyż jest super sexy mieć opalone piersi z widoczną opalenizną.
1+

Gość 23.12.2013 22:57 Odpowiedz Zgłoś

Na zdjęciu 8 dziewczyna z lewej ma taka opaleniznę na piersiach jaka jest modna od lat w Brazylii. To się nazywa marquinha de bikini. Więc większość kobiet nie chce się opałach bez stanika, gdyż widoczny ślad bikini na piersiach jest sexy.
1+

xxx 24.12.2013 07:56 Odpowiedz Zgłoś

http://www.vivotab.com/pharmacy
1-
Strona 8 z 10 6 7 8 9 10
"Klient nasz cham" - cała prawda o klientach polskich sklepów 5 "Klient nasz cham" - cała prawda o klientach polskich sklepów 2 godziny temu
Jak mogłeś dotąd żyć bez tych wynalazków?! 6 Jak mogłeś dotąd żyć bez tych wynalazków?! wczoraj, o godz: 11:59
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...