Rząd płaci mężczyznom za małżeństwo. Jest za dużo samotnych kobiet

28.08.2010 06:36 KOBIETY, KOSZTY, KUWEJT, MAŁŻEŃSTWO, POLIGAMIA, SUDAN
Rząd płaci mężczyznom za małżeństwo. Jest za dużo samotnych kobiet

Fot. sxc.hu

To rozwiąże problem?

Kuwejckie władze myślą o tym, by płacić zasiłki mężczyznom, którzy zdecydują się na drugą żonę. Chcą w ten sposób ograniczyć liczbę samotnych kobiet. Wielożeństwo promuje także Sudan - informuje rp.pl.

KILKA ŻON? W EUROPIE TO JUŻ NORMA>>

Jest jednak haczyk. Na drugą żonę mężczyzna mógłby wziąć sobie tylko rozwódkę lub wdowę lub pannę, która ma nie mniej niż 40 lat. No i musiałaby się na nią zgodzić pierwsza żona.

"MĘŻCZYZNA MOŻE KOCHAĆ WIELE ŻON">>

Nie tylko władze Kuwejtu mają problem z samotnymi kobietami. Podobnie jest w Arabii Saudyjskiej i Sudanie. W tym ostatnim państwie państwie parlament podjął uchwałę promującą poligamię. Prezydent Sudanu uważa, że wielożeństwo nie tylko rozwiąże problem samotnych kobiet, ale zapewni krajowi odpowiedni przyrost naturalny.

Skąd taki problem z samotnymi kobietami? Bo mężczyźni nie mają pieniędzy na ślub, a także - jak np. w Sudanie - na dar ślubny dla rodziców kobiety.

To dlatego np. w Kuwejcie mężczyźni wstępujący w związek małżeński dostają od państwa wysoki zasiłek. Wielu mężczyzn decyduje się też na zbiorowe śluby, często finansowane przez władze lokalne, organizacje charytatywne lub biznesmenów.

Następny tekst:

Silne trzęsienie ziemi w Iranie. Są zabici Silne trzęsienie ziemi w Iranie. Są zabici

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

super, to moja staro niech tu siedzi a ja spylam do Sudanu hihihi
Komentarz usunięty
1-

sebian 81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

W XXI wieku jest polowanie na kawalerów istne, a kobiety to już są zwyczajnymi kolekcjonerkami k00tasów!
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Fakt, znaleźć kobietę co nie da d00py na 1 lub 2 randce jest trudno. Jak można ożenić się z laską, która robi obciąganko na 1 randce? To bez sensu. A potem stare panny straszą na ulicach. Odrobina przyzwoitości drogie Panie - to nie zaszkodzi.
Gość w 15 sekundzie słychać strzały..
0

sebian81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Lepiej się nie żenić! Prawdziwych kawalerów i zatwardziałych miliardami nie przek00pisz i nie . . . wyd00pisz! Na żony tylko dziewice i nie materialistki! Nie wiadomo kto im wsadzał i do jakich dziur!
Gość co mnie obchodzom jego skoki dadzom wam emerytury matoly chyba nie rypacjcie do setki
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

mogliby w Polsce wprowadzić taką ustawę :)
Gość urzędnicy torpedują ustawę, która może im zaszkodzić - to fakt
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

u nas powinni wprowadzic wielożeństwo , bo i tak nowobogacki ma : żonę , dziecko , psa i co najmniej 2 kochanki, więc dlaczego tego nie zalegalizować : problem mieszkaniowy by sie rozwiązał i Kościól by zarobił , i dzieci były by zadowolone, bo to więcej rodzeństwa i prezentów pod choinkę - prawdziwa polityka prorodzinna
Gość tylko glupole odpisuja
0

sebian81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Żenić się z głupią i brzydką kobietą za pieniądze? Nigdy!!!!
Gość i co oni tam sprawdzom hasla bzdety dla dzieci do lopaty nieroby
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

milion euro na miesiac i sie zenie.tylko kosztuje strata zdrowia przy kobiecie,Co to jestn kobieta:wiecznie niezadowolona,nie wie czego chce,brudas,glupia ,madrzy sie itd.itp co tu pisac. Jestem szczesliwym kawalerem z odzysku. Zonaci-mozecie mi zazdroscic
Gość Orliki dostępne tylko dla młodzieży szkolnej i bogaczy, a jak Kowalski pójdzie to może przez płot popatrzeć, więc po co to było budować???
0

sebian81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Polki niech się zenią za darmo z ciapatymi i murzynami w UK za childs benefity cz z turasami w niemczech za kinder geld!
Gość na gasnicach latac lub na miotle polskie patalachy -posmiewisko europy
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Durniu nowobogacki lubi tez przez miasto pędzić 150 km/h, a na drogach poza miejskich 250km/h . Idąc Twoim tokiem myślenia czemu tego nie zalegalizować ?
Gość tylko glupole odpisuja
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Uważali się za pierwszą ofiarę Hitlera. Prawda jest zupełnie inna 10 Uważali się za pierwszą ofiarę Hitlera. Prawda jest zupełnie inna godzinę temu
Oto hity na komunie święte. Zobacz, jakie prezenty rządzą 11 Oto hity na komunie święte. Zobacz, jakie prezenty rządzą 6 godzin temu
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...