Rząd płaci mężczyznom za małżeństwo. Jest za dużo samotnych kobiet

28.08.2010 06:36 KOBIETY, KOSZTY, KUWEJT, MAŁŻEŃSTWO, POLIGAMIA, SUDAN
Rząd płaci mężczyznom za małżeństwo. Jest za dużo samotnych kobiet

Fot. sxc.hu

To rozwiąże problem?

Kuwejckie władze myślą o tym, by płacić zasiłki mężczyznom, którzy zdecydują się na drugą żonę. Chcą w ten sposób ograniczyć liczbę samotnych kobiet. Wielożeństwo promuje także Sudan - informuje rp.pl.

KILKA ŻON? W EUROPIE TO JUŻ NORMA>>

Jest jednak haczyk. Na drugą żonę mężczyzna mógłby wziąć sobie tylko rozwódkę lub wdowę lub pannę, która ma nie mniej niż 40 lat. No i musiałaby się na nią zgodzić pierwsza żona.

"MĘŻCZYZNA MOŻE KOCHAĆ WIELE ŻON">>

Nie tylko władze Kuwejtu mają problem z samotnymi kobietami. Podobnie jest w Arabii Saudyjskiej i Sudanie. W tym ostatnim państwie państwie parlament podjął uchwałę promującą poligamię. Prezydent Sudanu uważa, że wielożeństwo nie tylko rozwiąże problem samotnych kobiet, ale zapewni krajowi odpowiedni przyrost naturalny.

Skąd taki problem z samotnymi kobietami? Bo mężczyźni nie mają pieniędzy na ślub, a także - jak np. w Sudanie - na dar ślubny dla rodziców kobiety.

To dlatego np. w Kuwejcie mężczyźni wstępujący w związek małżeński dostają od państwa wysoki zasiłek. Wielu mężczyzn decyduje się też na zbiorowe śluby, często finansowane przez władze lokalne, organizacje charytatywne lub biznesmenów.

Następny tekst:

Silne trzęsienie ziemi w Iranie. Są zabici Silne trzęsienie ziemi w Iranie. Są zabici

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

super, to moja staro niech tu siedzi a ja spylam do Sudanu hihihi
Komentarz usunięty
1-

sebian 81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

W XXI wieku jest polowanie na kawalerów istne, a kobiety to już są zwyczajnymi kolekcjonerkami k00tasów!
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Fakt, znaleźć kobietę co nie da d00py na 1 lub 2 randce jest trudno. Jak można ożenić się z laską, która robi obciąganko na 1 randce? To bez sensu. A potem stare panny straszą na ulicach. Odrobina przyzwoitości drogie Panie - to nie zaszkodzi.
Gość w 15 sekundzie słychać strzały..
0

sebian81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Lepiej się nie żenić! Prawdziwych kawalerów i zatwardziałych miliardami nie przek00pisz i nie . . . wyd00pisz! Na żony tylko dziewice i nie materialistki! Nie wiadomo kto im wsadzał i do jakich dziur!
Gość co mnie obchodzom jego skoki dadzom wam emerytury matoly chyba nie rypacjcie do setki
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

mogliby w Polsce wprowadzić taką ustawę :)
Gość urzędnicy torpedują ustawę, która może im zaszkodzić - to fakt
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

u nas powinni wprowadzic wielożeństwo , bo i tak nowobogacki ma : żonę , dziecko , psa i co najmniej 2 kochanki, więc dlaczego tego nie zalegalizować : problem mieszkaniowy by sie rozwiązał i Kościól by zarobił , i dzieci były by zadowolone, bo to więcej rodzeństwa i prezentów pod choinkę - prawdziwa polityka prorodzinna
Gość tylko glupole odpisuja
0

sebian81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Żenić się z głupią i brzydką kobietą za pieniądze? Nigdy!!!!
Gość i co oni tam sprawdzom hasla bzdety dla dzieci do lopaty nieroby
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

milion euro na miesiac i sie zenie.tylko kosztuje strata zdrowia przy kobiecie,Co to jestn kobieta:wiecznie niezadowolona,nie wie czego chce,brudas,glupia ,madrzy sie itd.itp co tu pisac. Jestem szczesliwym kawalerem z odzysku. Zonaci-mozecie mi zazdroscic
Gość Orliki dostępne tylko dla młodzieży szkolnej i bogaczy, a jak Kowalski pójdzie to może przez płot popatrzeć, więc po co to było budować???
0

sebian81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Polki niech się zenią za darmo z ciapatymi i murzynami w UK za childs benefity cz z turasami w niemczech za kinder geld!
Gość na gasnicach latac lub na miotle polskie patalachy -posmiewisko europy
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Durniu nowobogacki lubi tez przez miasto pędzić 150 km/h, a na drogach poza miejskich 250km/h . Idąc Twoim tokiem myślenia czemu tego nie zalegalizować ?
Gość tylko glupole odpisuja
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Seks to cudowny lek. Ale czy dacie radę aż tak długo? 17 Seks to cudowny lek. Ale czy dacie radę aż tak długo? 3 godziny temu
Pamiętacie Igę Wyrwał? Jednak nie dotrzymała słowa 14 Pamiętacie Igę Wyrwał? Jednak nie dotrzymała słowa wczoraj, o godz: 15:48
Sponsorowane
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...
Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Dzieci są niezawodne. Niechcący czy specjalnie, potrafią "upiększyć" każdą fotografię.
Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz największym wrogiem kobiety? Do takiego wniosku można dojść oglądając zdjęcia wyszperane w mediach społecznosciowych przed redaktorów serwisów...