Rząd płaci mężczyznom za małżeństwo. Jest za dużo samotnych kobiet

28.08.2010 06:36 KOBIETY, KOSZTY, KUWEJT, MAŁŻEŃSTWO, POLIGAMIA, SUDAN
Rząd płaci mężczyznom za małżeństwo. Jest za dużo samotnych kobiet

Fot. sxc.hu

To rozwiąże problem?

Kuwejckie władze myślą o tym, by płacić zasiłki mężczyznom, którzy zdecydują się na drugą żonę. Chcą w ten sposób ograniczyć liczbę samotnych kobiet. Wielożeństwo promuje także Sudan - informuje rp.pl.

KILKA ŻON? W EUROPIE TO JUŻ NORMA>>

Jest jednak haczyk. Na drugą żonę mężczyzna mógłby wziąć sobie tylko rozwódkę lub wdowę lub pannę, która ma nie mniej niż 40 lat. No i musiałaby się na nią zgodzić pierwsza żona.

"MĘŻCZYZNA MOŻE KOCHAĆ WIELE ŻON">>

Nie tylko władze Kuwejtu mają problem z samotnymi kobietami. Podobnie jest w Arabii Saudyjskiej i Sudanie. W tym ostatnim państwie państwie parlament podjął uchwałę promującą poligamię. Prezydent Sudanu uważa, że wielożeństwo nie tylko rozwiąże problem samotnych kobiet, ale zapewni krajowi odpowiedni przyrost naturalny.

Skąd taki problem z samotnymi kobietami? Bo mężczyźni nie mają pieniędzy na ślub, a także - jak np. w Sudanie - na dar ślubny dla rodziców kobiety.

To dlatego np. w Kuwejcie mężczyźni wstępujący w związek małżeński dostają od państwa wysoki zasiłek. Wielu mężczyzn decyduje się też na zbiorowe śluby, często finansowane przez władze lokalne, organizacje charytatywne lub biznesmenów.

Następny tekst:

Silne trzęsienie ziemi w Iranie. Są zabici Silne trzęsienie ziemi w Iranie. Są zabici

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

super, to moja staro niech tu siedzi a ja spylam do Sudanu hihihi
Komentarz usunięty
1-

sebian 81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

W XXI wieku jest polowanie na kawalerów istne, a kobiety to już są zwyczajnymi kolekcjonerkami k00tasów!
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Fakt, znaleźć kobietę co nie da d00py na 1 lub 2 randce jest trudno. Jak można ożenić się z laską, która robi obciąganko na 1 randce? To bez sensu. A potem stare panny straszą na ulicach. Odrobina przyzwoitości drogie Panie - to nie zaszkodzi.
Gość w 15 sekundzie słychać strzały..
0

sebian81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Lepiej się nie żenić! Prawdziwych kawalerów i zatwardziałych miliardami nie przek00pisz i nie . . . wyd00pisz! Na żony tylko dziewice i nie materialistki! Nie wiadomo kto im wsadzał i do jakich dziur!
Gość co mnie obchodzom jego skoki dadzom wam emerytury matoly chyba nie rypacjcie do setki
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

mogliby w Polsce wprowadzić taką ustawę :)
Gość urzędnicy torpedują ustawę, która może im zaszkodzić - to fakt
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

u nas powinni wprowadzic wielożeństwo , bo i tak nowobogacki ma : żonę , dziecko , psa i co najmniej 2 kochanki, więc dlaczego tego nie zalegalizować : problem mieszkaniowy by sie rozwiązał i Kościól by zarobił , i dzieci były by zadowolone, bo to więcej rodzeństwa i prezentów pod choinkę - prawdziwa polityka prorodzinna
Gość tylko glupole odpisuja
0

sebian81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Żenić się z głupią i brzydką kobietą za pieniądze? Nigdy!!!!
Gość i co oni tam sprawdzom hasla bzdety dla dzieci do lopaty nieroby
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

milion euro na miesiac i sie zenie.tylko kosztuje strata zdrowia przy kobiecie,Co to jestn kobieta:wiecznie niezadowolona,nie wie czego chce,brudas,glupia ,madrzy sie itd.itp co tu pisac. Jestem szczesliwym kawalerem z odzysku. Zonaci-mozecie mi zazdroscic
Gość Orliki dostępne tylko dla młodzieży szkolnej i bogaczy, a jak Kowalski pójdzie to może przez płot popatrzeć, więc po co to było budować???
0

sebian81 und kwiat81 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Polki niech się zenią za darmo z ciapatymi i murzynami w UK za childs benefity cz z turasami w niemczech za kinder geld!
Gość na gasnicach latac lub na miotle polskie patalachy -posmiewisko europy
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Durniu nowobogacki lubi tez przez miasto pędzić 150 km/h, a na drogach poza miejskich 250km/h . Idąc Twoim tokiem myślenia czemu tego nie zalegalizować ?
Gość tylko glupole odpisuja
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Zobacz przeklętą "wioskę śmierci". Ludzie boją się tam wejść 9 Zobacz przeklętą "wioskę śmierci". Ludzie boją się tam wejść 2 godziny temu
Oto 7 najbardziej zaskakujących świątyń świata 7 Oto 7 najbardziej zaskakujących świątyń świata wczoraj, o godz: 11:40
Sponsorowane
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...
Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Dopiero drugi raz w historii udało się złowić i zbadać kałamarnicę kolosalną. Dzięki tej sekcji zwłok świat odkryje...