Rzeź chrześcijan. Bomby zabiły 160 ludzi

21.01.2012 13:01 BOMBA, CHRZEŚCIJANIE, NIGERIA, ZAMACH
Rzeź chrześcijan. Bomby zabiły 160 ludzi

firstpost.com

Ataki w północnej Nigerii.

W serii ataków bombowych w mieście Kano na północy Nigerii zginęło co najmniej 160 osób - informuje Sky News.

Świadkowie słyszeli dwadzieścia eksplozji i odgłos karabinów maszynowych. W mieście wprowadzono godzinę policyjną.

Pierwsza eksplozja wstrząsnęła posterunkiem policyjnym w północnej części miasta. Druga bomba wybuchła w biurze paszportowym.

KRAJ NA GRANICY WOJNY DOMOWEJ>>

Do przeprowadzenia ataków przyznało się islamskie ugrupowanie Boko Haram, którego nazwa oznacza "zachodnia edukacja jest zabroniona".

To właśnie ci bojownicy stoją za falą przemocy, która dotknęła ostatnio północ kraju. Zamachy były wymierzone głównie w ludność chrześcijańską - podaje agencja.

Następny tekst:

Skrajni Islamiści wygrali wybory. Będą rządzić Egiptem Skrajni Islamiści wygrali wybory. Będą rządzić Egiptem

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:05 Zgłoś

Proponuję lewacką bandę zapakować w samoloty i wysłać do Nigerii. Jak islamiści urządzą sobie na nich polowanie, to może zmienią zdanie na tematy zapraszania tych ludzi do Europy.
89+

Gość 05.11.2012 11:05 Zgłoś

je[] bn 00 nąć bobmke atomową i już
1-

Gość 05.11.2012 11:05 Zgłoś

Straszne. Smutne i przerażające. A gdzie wojska rozjemcze?! Gdzie oburzenie rządów światowych?! Nie ma biznesu, nie ma ratowania biednych i mordowanych ludzi??? Co za obłuda i fałsz! Może zamiast w Afganistanie ,nasze wojsko powinno się tam wykazać? Jeśli mam ze swoich podatków utrzymywać polską armię niech służy jak najlepszej sprawie. Czyli pomocy potrzebującym,a nie interesom polityków,koncernów lub handlarzy narkotyków.
56+

Gość 05.11.2012 11:05 Zgłoś

Jak można przyjmować ludzi którzy wyznają Koran, instrukcję dla islamistów jak zabijać niewiernych w imię Allacha? Do tego nie respektować naszych zasad sądzenia i karania winnych, tylko zezwalać na wprowadzenie szariatu!!! Kiedy ci idioci z Brukseli się w końcu obudzą??? Być może nigdy. Słyszałem że za tym stoją żydzi, skoro tak to sami sobie szykują koniec. Bo koniec białej rasy w Europie i po części w USA, to koniec żydów. Nie ma białych = dżihad na żydach, a na koniec wielka wojna rasy żółtej z islamem.
Gość Proponuję lewacką bandę zapakować w samoloty i wysłać do Nigerii. Jak islamiści urządzą sobie na nich polowanie, to może zmienią zdanie na tematy zapraszania tych ludzi do Europy.
64+

Gość 05.11.2012 11:05 Zgłoś

murzyni + islam = nienawiść i masakra
5+

Niszcz lewactwo!!! 05.11.2012 11:05 Zgłoś

Mysle, ze nawet w obliczu tragedii jaka by ich czekala lewackie ścierwo dalej by nie zmienilo swojego zdania (bo to przeciez byliby wtedy niepoprawni politycznie), dalej biliby im poklony i zapraszali do nas rozwijajac im jeszcze czerwone dywany, bo przeciez trzeba byc tolerancyjnym i otwartym. Raz sierpem, raz mlotem w lewacka, czerwona holote!
Gość Proponuję lewacką bandę zapakować w samoloty i wysłać do Nigerii. Jak islamiści urządzą sobie na nich polowanie, to może zmienią zdanie na tematy zapraszania tych ludzi do Europy.
17+

Gość 05.11.2012 11:05 Zgłoś

Lewaki są zbyt tępi, żeby wyciągnąć z tego jakiekolwiek wnioski. Oni wolą porządnie się zaćpać, krzyczac o rownosci (zreszta sami nie wiedza co krzycza i o co im chodzi, ale czego mozna wymagac od takich bezmozgowcow, jak wlasnie lewactwo?) Pozdrawiam wszystkich normalnych! A na lewactwo leje ciepłym moczem, łapcie kanalie haha.
Gość Proponuję lewacką bandę zapakować w samoloty i wysłać do Nigerii. Jak islamiści urządzą sobie na nich polowanie, to może zmienią zdanie na tematy zapraszania tych ludzi do Europy.
13+

Gość 05.11.2012 11:05 Zgłoś

Polecam na YouTube życiowy filmik - Nowa Anglia
1+

Gregory na gow..e gdzies:-) 05.11.2012 11:05 Zgłoś

Pejsy nie moga patrzec, ze chrzescijanie nie POpieraja krucjaty pejsatej armii ktora chce zawlaszczyc wszystkie bogactwa naturalne w tym zloza ropy naftowej w krajach arabskich. Dlatego trzeba sklocic chrzescijan z muzulmanami. Dzialania pod tzw. "falszywa flaga" to nie nowosc dla USr-Aela wiec nie zdziwilbym sie gdyby to byla robota CIA.
4+

Gość 05.11.2012 11:05 Zgłoś

Janie III Sobieski i Karolu Młocie, powstańcie z mogił, zbierzcie armie i stańcie do walki z saracenami.
8+
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane