Seks oralny to obowiązek kobiety

28.06.2011 20:29 KOBIETA, MIŁOŚĆ, OBOWIĄZEK, ORALNY, POKOLENIE Y, SEKS
Seks oralny to obowiązek kobiety

Creative Commons / Flickr/ mezone

Panie lubią pieścić tak mężczyzn.

Co druga kobieta z pokolenia Y, czyli wyżu demograficznego lat 80. XX wieku jest przekonana, że oferowanie seksu oralnego jest jej obowiązkiem - donosi mid-day.com.

Sądzą, że mężczyźni uważają go za coś naturalnego i zazwyczaj oczekują. Kobiety decydują się na to, bo robią to ich koleżanki.

Kobiety pokochały seks analny. Najnowsze badania więcej

Co ciekawe, aż 82 proc. przyznaje, że dawanie przyjemności mężczyźnie ustami także jej sprawia przyjemność - dodaje portal.

Dla 25 proc. badanych jest to alternatywa dla seksu polegającego na penetracji, gdy na "klasyczne" współżycie nie mają jeszcze ochoty. Dla 14 proc. jest to bezpieczniejsze wyjście, pozbawione ryzyka ciąży,

Badania przeprowadziła australijska Komisja Planowania Rodziny w Nowej Południowej Walii.

Następny tekst:

Naukowcy chcą zlikwidować liczbę Pi Naukowcy chcą zlikwidować liczbę Pi

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

Na tej sforze to już takie głupoty wypisują że już nie wytrzymuje!!
111+

Gość 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

Słuszna uwaga gościu!
Gość Na tej sforze to już takie głupoty wypisują że już nie wytrzymuje!!
12+

Gość 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

Ostatnio pisali że kobietom penisy przyszywają nie no aż się uśmiałem jak to przeczytałem!! :D
11+

Gość 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

kobieta jesli niechce to nie musi tego robic a nie ze to obowiazek :/ phaa
42+

Paul86 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

A ja jestem z pokolenia Y i brzydzę się takimi, które obsługują mężczyzn ustami. Całować je to jak całowanie penisa!
3-

Gość 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

ło bosze znów czubku tu piszesz!!masz jakąś obsesję skoro ciągle ten sam tekst na sforze wklejasz
Komentarz usunięty
33+

Jasiu 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

- Kurna, niech te ogórki wreszcie zaczną eksportować, bo ta Sfora to banda zidiociałych qtasów. Był taki Pardon.pl...taki sam szajs i stek pierduł płodzili ci pisarczykowie jak tutaj. nie mająo czym sensownym pisać więc kretyni wiecznie mają sezon ogórkowy. Za co tym debilom szef płaci to trudno pojąć, pewnie burak z kasą i tylko tyle. Strona "denna" i mułem śmierdzi, powielają bzdety. Jutro napiszą, że "patelka' to obowiązek mężczyzn a nie przyjemność...i niech to moja "stara" przeczyta to mam "przechlapane".
82+

JeszczeTylkoMinetka 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

lubię robić minetki, chętna któraś na mój języczek? :)
7+

Gość 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

a umiesz?to nie takie proste
JeszczeTylkoMinetka lubię robić minetki, chętna któraś na mój języczek? :)
15+

Gość 22.10.2012 18:15 Odpowiedz Zgłoś

Widzieliście jak Paris Hilton robiła laskę,bo ja widziałem,już wolałbym sobie zwalić konia
9+
Strona 1 z 9 1 2 3
Niespodzianka z kontenera. Morze wyrzuca po 17 latach 5 Niespodzianka z kontenera. Morze wyrzuca po 17 latach wczoraj, o godz: 18:57
Tak cierpią konie nad Morskim Okiem. Dla turystów i pieniędzy 6 Tak cierpią konie nad Morskim Okiem. Dla turystów i pieniędzy wczoraj, o godz: 15:54
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....