Seks oralny w klasie? To potrafią już 12-latki (WIDEO)

13.05.2010 16:21 DWUNASTOLATKA, NASTOLATEK, NAUCZYCIEL, PARTNER, SEKS, SZKOŁA
Seks oralny w klasie? To potrafią już 12-latki (WIDEO)

Fot. ktla.com

Nauczyciel nie zwracał uwagi.

W klasie pełnej uczniów 12 -latka uprawiała seks oralny z o rok straszym klolegą. 

Dyrekcja kalifornijskiej szkoły przesłuchuje już uczniów, a nauczyciela który prowadził feralną zawiesiła już w pracy - donosi ktla.com.

ZOBACZ WIDEO Z MIEJSCA SEKS-SKANDALU>>

Policjanci znajdowali się w budynku szkoły, ponieważ badali akurat w Haydock Intermediate School w Oxnard sprawę prześladowania uczniów.

Do seksu oralnego dojść miało podczas projekcji filmu. Klasa była pełna uczniów, zajęcia prowadził nauczyciel - dodaje portal.

Wideo i zdjęcia z zajęć badają teraz policjanci.

Następny tekst:

Katastrofa Tu-154: Zaginęły telefony satelitarne Katastrofa Tu-154: Zaginęły telefony satelitarne

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

pierwszy :) dkw
Gość Mają rację, tam teraz mają przynajmniej więcej swobody, i nie MAJą NA KARKU DURNOWATYCH PRZEPISóW, żydowskiej Unii. Nie muszą pytać czy mogą postawic kibelek na ogródku i ile krowa ma dać im mleka. WOLNOSC
1+

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

prawidłowo :D
Gość zgadzam sie z Toba i wcale sie nie dziwie ze nie chca wracac pytam sie do czego wracac do tego bagna
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

jestem 1
michau184 Ja zbieram tylko te grzyby które mają pod kapeluszem "gąbkę" żadnego z blaszkami ! Prawd****i, czarne łebki , maślaki, zajączki, koźlarze... :)
1+

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

jesteś kozak
Gość Mają rację, tam teraz mają przynajmniej więcej swobody, i nie MAJą NA KARKU DURNOWATYCH PRZEPISóW, żydowskiej Unii. Nie muszą pytać czy mogą postawic kibelek na ogródku i ile krowa ma dać im mleka. WOLNOSC
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

Szok zeby tak przy belfrze małolata woskowała bata.
Gość Niech deportuja spowrotem do indii. Problem z nimi zeoni nie chca sie ucywilizowac. Kradna i zebraja na potege a potem buduja wille w rumuni . Niech sie bogaca na pracy a nie na kradzierzach. Mas aprogramow jest o tym
0

Ech 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

Ech... a Jarek K. nie zna tej przyjemności !!!
Gość a czemu by nie wprowadzic urzedowego podatku na kościół? jak w Niemczech np.? tam meldując się w jakimś regionie w urzędzie gminy deklarujeszsię na jaki kościół ma iśc obowiązkowo 1% twojego podatku ( lub jesli jestes niewierzący na jaka instytucję pożytku publicznego)... czyżby kościelni bali się, że okaże się że w RP nie ma 98 % wiernych- jak twierdzą? a może wtedy społeczeństwo przestałoby dawać "na tacę" i spadły by im dochody?
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

i git:)
Gość Nikt ich nie zmusza do powrotu. Po kij nam kolejni kombinatorzy chowani na ruskiej etykiecie. Won do tajgi drzewa podlewać i bimber pompować. Szkoda że nie dozyje czasów kiegy polska bedzie wyczyszczona z postkomunistycznej zarazy i cwaniactwa.
1+

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

i git:)
MMMM Hej polaczki, a wy kim jestescie za granica?? ja w dublinie i londynie spotykam pelno bezdomnych, hmmm SAMI POLACY !!! ROMOWIE to tacy sami ludzie jak inni, nie czujcie sie lepsi, bo na tej samej plaszczyznie sie znajdujecie, a te stereotypy to po waszych malo inteligentnych POLSKICH rodzicach zostaly.
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

i git:)
Gość w ppolsce zostali sami kredyciarze ktorzy musza harowac na roidzine i dlug
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

tragedia co się na tym świecie dzieje.
Adam Niestety, ale istnieją żywiciele jak i pasożyty, podobnie jak u zwierząt. W Europie, pasożytami są głównie koczownicze plemiona - Cyganie i Żydzi. Nie nie budują wspólnoty społecznej, a tylko wykorzystują kraj na którym żerują. O ile Cyganie zadowalają się okr****mi z pańskiego stołu, o tyle Żydzi zagrabiają wszystko nie zostawiając nawet okruchów dla żywiciela. Skoro nie adaptują się - najlepszą metodą radzenia sobie z ich pasożytniczym życiem na koszt gospodarza jest właśnie wydalenie z kraju.
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Oto 5 tajemnic Jezusa. Na te pytania brak odpowiedzi 5 Oto 5 tajemnic Jezusa. Na te pytania brak odpowiedzi 6 godzin temu
Zobacz najwyższy budynek świata. Kilometr w niebo 7 Zobacz najwyższy budynek świata. Kilometr w niebo 9 godzin temu
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...