Seks oralny w klasie? To potrafią już 12-latki (WIDEO)

13.05.2010 16:21 DWUNASTOLATKA, NASTOLATEK, NAUCZYCIEL, PARTNER, SEKS, SZKOŁA
Seks oralny w klasie? To potrafią już 12-latki (WIDEO)

Fot. ktla.com

Nauczyciel nie zwracał uwagi.

W klasie pełnej uczniów 12 -latka uprawiała seks oralny z o rok straszym klolegą. 

Dyrekcja kalifornijskiej szkoły przesłuchuje już uczniów, a nauczyciela który prowadził feralną zawiesiła już w pracy - donosi ktla.com.

ZOBACZ WIDEO Z MIEJSCA SEKS-SKANDALU>>

Policjanci znajdowali się w budynku szkoły, ponieważ badali akurat w Haydock Intermediate School w Oxnard sprawę prześladowania uczniów.

Do seksu oralnego dojść miało podczas projekcji filmu. Klasa była pełna uczniów, zajęcia prowadził nauczyciel - dodaje portal.

Wideo i zdjęcia z zajęć badają teraz policjanci.

Następny tekst:

Katastrofa Tu-154: Zaginęły telefony satelitarne Katastrofa Tu-154: Zaginęły telefony satelitarne

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

pierwszy :) dkw
Gość Mają rację, tam teraz mają przynajmniej więcej swobody, i nie MAJą NA KARKU DURNOWATYCH PRZEPISóW, żydowskiej Unii. Nie muszą pytać czy mogą postawic kibelek na ogródku i ile krowa ma dać im mleka. WOLNOSC
1+

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

prawidłowo :D
Gość zgadzam sie z Toba i wcale sie nie dziwie ze nie chca wracac pytam sie do czego wracac do tego bagna
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

jestem 1
michau184 Ja zbieram tylko te grzyby które mają pod kapeluszem "gąbkę" żadnego z blaszkami ! Prawd****i, czarne łebki , maślaki, zajączki, koźlarze... :)
1+

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

jesteś kozak
Gość Mają rację, tam teraz mają przynajmniej więcej swobody, i nie MAJą NA KARKU DURNOWATYCH PRZEPISóW, żydowskiej Unii. Nie muszą pytać czy mogą postawic kibelek na ogródku i ile krowa ma dać im mleka. WOLNOSC
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

Szok zeby tak przy belfrze małolata woskowała bata.
Gość Niech deportuja spowrotem do indii. Problem z nimi zeoni nie chca sie ucywilizowac. Kradna i zebraja na potege a potem buduja wille w rumuni . Niech sie bogaca na pracy a nie na kradzierzach. Mas aprogramow jest o tym
0

Ech 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

Ech... a Jarek K. nie zna tej przyjemności !!!
Gość a czemu by nie wprowadzic urzedowego podatku na kościół? jak w Niemczech np.? tam meldując się w jakimś regionie w urzędzie gminy deklarujeszsię na jaki kościół ma iśc obowiązkowo 1% twojego podatku ( lub jesli jestes niewierzący na jaka instytucję pożytku publicznego)... czyżby kościelni bali się, że okaże się że w RP nie ma 98 % wiernych- jak twierdzą? a może wtedy społeczeństwo przestałoby dawać "na tacę" i spadły by im dochody?
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

i git:)
Gość Nikt ich nie zmusza do powrotu. Po kij nam kolejni kombinatorzy chowani na ruskiej etykiecie. Won do tajgi drzewa podlewać i bimber pompować. Szkoda że nie dozyje czasów kiegy polska bedzie wyczyszczona z postkomunistycznej zarazy i cwaniactwa.
1+

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

i git:)
MMMM Hej polaczki, a wy kim jestescie za granica?? ja w dublinie i londynie spotykam pelno bezdomnych, hmmm SAMI POLACY !!! ROMOWIE to tacy sami ludzie jak inni, nie czujcie sie lepsi, bo na tej samej plaszczyznie sie znajdujecie, a te stereotypy to po waszych malo inteligentnych POLSKICH rodzicach zostaly.
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

i git:)
Gość w ppolsce zostali sami kredyciarze ktorzy musza harowac na roidzine i dlug
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

tragedia co się na tym świecie dzieje.
Adam Niestety, ale istnieją żywiciele jak i pasożyty, podobnie jak u zwierząt. W Europie, pasożytami są głównie koczownicze plemiona - Cyganie i Żydzi. Nie nie budują wspólnoty społecznej, a tylko wykorzystują kraj na którym żerują. O ile Cyganie zadowalają się okr****mi z pańskiego stołu, o tyle Żydzi zagrabiają wszystko nie zostawiając nawet okruchów dla żywiciela. Skoro nie adaptują się - najlepszą metodą radzenia sobie z ich pasożytniczym życiem na koszt gospodarza jest właśnie wydalenie z kraju.
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Zobacz tajemnicze światła. To wojsko "podpaliło niebo"? 4 Zobacz tajemnicze światła. To wojsko "podpaliło niebo"? 10 godzin temu
Policjanci zastrzelili 12-latka. Bo miał zabawkę 3 Policjanci zastrzelili 12-latka. Bo miał zabawkę 12 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...