Seks oralny w klasie? To potrafią już 12-latki (WIDEO)

13.05.2010 16:21 DWUNASTOLATKA, NASTOLATEK, NAUCZYCIEL, PARTNER, SEKS, SZKOŁA
Seks oralny w klasie? To potrafią już 12-latki (WIDEO)

Fot. ktla.com

Nauczyciel nie zwracał uwagi.

W klasie pełnej uczniów 12 -latka uprawiała seks oralny z o rok straszym klolegą. 

Dyrekcja kalifornijskiej szkoły przesłuchuje już uczniów, a nauczyciela który prowadził feralną zawiesiła już w pracy - donosi ktla.com.

ZOBACZ WIDEO Z MIEJSCA SEKS-SKANDALU>>

Policjanci znajdowali się w budynku szkoły, ponieważ badali akurat w Haydock Intermediate School w Oxnard sprawę prześladowania uczniów.

Do seksu oralnego dojść miało podczas projekcji filmu. Klasa była pełna uczniów, zajęcia prowadził nauczyciel - dodaje portal.

Wideo i zdjęcia z zajęć badają teraz policjanci.

Następny tekst:

Katastrofa Tu-154: Zaginęły telefony satelitarne Katastrofa Tu-154: Zaginęły telefony satelitarne

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

pierwszy :) dkw
Gość Mają rację, tam teraz mają przynajmniej więcej swobody, i nie MAJą NA KARKU DURNOWATYCH PRZEPISóW, żydowskiej Unii. Nie muszą pytać czy mogą postawic kibelek na ogródku i ile krowa ma dać im mleka. WOLNOSC
1+

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

prawidłowo :D
Gość zgadzam sie z Toba i wcale sie nie dziwie ze nie chca wracac pytam sie do czego wracac do tego bagna
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

jestem 1
michau184 Ja zbieram tylko te grzyby które mają pod kapeluszem "gąbkę" żadnego z blaszkami ! Prawd****i, czarne łebki , maślaki, zajączki, koźlarze... :)
1+

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

jesteś kozak
Gość Mają rację, tam teraz mają przynajmniej więcej swobody, i nie MAJą NA KARKU DURNOWATYCH PRZEPISóW, żydowskiej Unii. Nie muszą pytać czy mogą postawic kibelek na ogródku i ile krowa ma dać im mleka. WOLNOSC
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

Szok zeby tak przy belfrze małolata woskowała bata.
Gość Niech deportuja spowrotem do indii. Problem z nimi zeoni nie chca sie ucywilizowac. Kradna i zebraja na potege a potem buduja wille w rumuni . Niech sie bogaca na pracy a nie na kradzierzach. Mas aprogramow jest o tym
0

Ech 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

Ech... a Jarek K. nie zna tej przyjemności !!!
Gość a czemu by nie wprowadzic urzedowego podatku na kościół? jak w Niemczech np.? tam meldując się w jakimś regionie w urzędzie gminy deklarujeszsię na jaki kościół ma iśc obowiązkowo 1% twojego podatku ( lub jesli jestes niewierzący na jaka instytucję pożytku publicznego)... czyżby kościelni bali się, że okaże się że w RP nie ma 98 % wiernych- jak twierdzą? a może wtedy społeczeństwo przestałoby dawać "na tacę" i spadły by im dochody?
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

i git:)
Gość Nikt ich nie zmusza do powrotu. Po kij nam kolejni kombinatorzy chowani na ruskiej etykiecie. Won do tajgi drzewa podlewać i bimber pompować. Szkoda że nie dozyje czasów kiegy polska bedzie wyczyszczona z postkomunistycznej zarazy i cwaniactwa.
1+

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

i git:)
MMMM Hej polaczki, a wy kim jestescie za granica?? ja w dublinie i londynie spotykam pelno bezdomnych, hmmm SAMI POLACY !!! ROMOWIE to tacy sami ludzie jak inni, nie czujcie sie lepsi, bo na tej samej plaszczyznie sie znajdujecie, a te stereotypy to po waszych malo inteligentnych POLSKICH rodzicach zostaly.
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

i git:)
Gość w ppolsce zostali sami kredyciarze ktorzy musza harowac na roidzine i dlug
0

Gość 22.10.2012 12:14 Odpowiedz Zgłoś

tragedia co się na tym świecie dzieje.
Adam Niestety, ale istnieją żywiciele jak i pasożyty, podobnie jak u zwierząt. W Europie, pasożytami są głównie koczownicze plemiona - Cyganie i Żydzi. Nie nie budują wspólnoty społecznej, a tylko wykorzystują kraj na którym żerują. O ile Cyganie zadowalają się okr****mi z pańskiego stołu, o tyle Żydzi zagrabiają wszystko nie zostawiając nawet okruchów dla żywiciela. Skoro nie adaptują się - najlepszą metodą radzenia sobie z ich pasożytniczym życiem na koszt gospodarza jest właśnie wydalenie z kraju.
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Putin zażyczył sobie samolotu za 86 mln dolarów! Zobacz olśniewające wnętrza 9 Putin zażyczył sobie samolotu za 86 mln dolarów! Zobacz olśniewające wnętrza wczoraj, o godz: 15:59
Zobacz, jak dom odmienił koty ze schroniska 14 Zobacz, jak dom odmienił koty ze schroniska wczoraj, o godz: 17:16
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...