Sensacyjne doniesienia NASA. Znaleźli wodę na Marsie!

28.09.2015 18:09 CZERWONA PLANETA, MARS, NASA, ODKRYCIE, WODA, ŻYCIE
Sensacyjne doniesienia NASA. Znaleźli wodę na Marsie!

Greg Shirah/NASA

NASA przekonuje, że tajemnica pozaziemskiego życia została rozwiązana. Naukowcy podają, że mają dowody na to, że na Czerwonej Planecie wciąż płynie woda. Stąd zaś wyciągają wniosek, że może tam istnieć życie!

Woda na Marsie zamarza lub paruje, ale zawarta w niej sól powoduje jej stabilizacje, co może oznaczać, że życie na Czerwonej Planecie jest możliwe - podaje Independent.

To odkrycie może zmienić dominujący dotychczas pogląd, że życie toczy się tylko na naszej planecie. Badanie oparte zostały na analizie danych z amerykańskiej agencji kosmicznej NASA Mars Reconnaissance Orbiter. NASA zwołała specjalną konferencję, na której ogłosiła rewelacje.


Następny tekst:

Z Wisły wyłowiono syreny? Miasto potwierdza! Jest oświadczenie Z Wisły wyłowiono syreny? Miasto potwierdza! Jest oświadczenie

Komentarze

to bylem ja 28.09.2015 18:29 Zgłoś

i to wszystko.... brawo Panie redaktorze za obszerny artykuł
95+

timetraveler 28.09.2015 18:45 Zgłoś

właściwe stwierdzenie to ; może było życie i to w innej formie niż na Żiemii
6+

ignac 28.09.2015 18:49 Zgłoś

usłyszał gdzieś w szalecie miejskim i zrobił z tego mega artykuł..:-)
to bylem ja i to wszystko.... brawo Panie redaktorze za obszerny artykuł
8+

Gość 28.09.2015 18:50 Zgłoś

nawet śliwowica prosto z Polski
Gość A piwo jest?
9+

Gość 28.09.2015 19:02 Zgłoś

ale przecież to my sami kiedyś zniszczyliśmy marsa my jako rozwinięta cywilizacja i to my zaludniliśmy ziemię po dino i to my gdzieś tam jesteśmy w kosmosie i szukamy innych planet i cywilizacji
3+

Gość 28.09.2015 19:03 Zgłoś

od soli dostajemy podrażnień.Apeluję o wyeliminowanie z szamponów soli, Sodium Lauryl Sulfate (SLS) i innych, z leków cukru mlekowego - laktozy. I innych.
7+

gosc 28.09.2015 19:14 Zgłoś

no dobre-jak się dogadać ufiaki nad polskim niebem calymi nocami sa sztuczne gwiazdy-drony, rozne konstelacje już co to jest
3+

gosc 28.09.2015 19:16 Zgłoś

raz sa raz ich nie ma, blyszcza, swieca poruszają się te chyba drony na niebie
gosc no dobre-jak się dogadać ufiaki nad polskim niebem calymi nocami sa sztuczne gwiazdy-drony, rozne konstelacje już co to jest
7-

stary polak 28.09.2015 19:26 Zgłoś

Byłem przekonany że ogłoszą ekspedycję marines,bo wykryto ropę
7+

Gość 28.09.2015 19:32 Zgłoś

Aby woda zamarzała w temeraturze -20*C, jej zasolenie powinno wynosić ponad 30%. A na Marsie jest znacznie. zimniej. Trzeba też uwzględnić 100 razy mniejsze ciśnienie atmosferyczne na Marsie (w porównaniu z ziemskim). Swoją drogą na Ziemi występują halofity (organizmy słonolubne) i prawdopodobnie taka forma współczesnego życia na Marsie może być brana pod uwagę.
4+
Strona 1 z 8 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane