Skandal w Rosji. Pomylili Wehrmacht z Armią Czerwoną

23.04.2010 16:58 ARMIA CZERWONA, KALENDARZ, POMYŁKA, ROCZNICA ZWYCIĘSTWA, SS, WERMACHT, WETERANI
Skandal w Rosji. Pomylili Wehrmacht z Armią Czerwoną

Fot. sxc.hu

Esesmani trafili na paradę zwycięstwa w Moskwie.

Rosyjscy weterani otrzymali nowy kalendarz z okazji 65. rocznicy zakończenia II wojny światowej ze zdjęciami esesmanów i żołnierzy Wermachtu. 

TO NIE HITLER WYWOŁAŁ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ >>

Kalendarz trafił do szkół w miejscowości Perm na Uralu. Wywołał kompletne zaskoczenie i palpitacje serc kombatantów - informuje timesonline.co.uk.

Wydawca wręcz rozczulająco przyznał się do pomyłki, ponieważ nie potrafił odróżnić żołnierzy radzieckich od niemieckich.

Jesteśmy młodzi. Nie widzieliśmy wojny. Nie wiemy, jak wyglądali faszyści - stwierdziła Svetlana Somova z rosyjskiego wydawnictwa.

ROSJANIE NIE WIEDZĄ, ŻE NAPADLI NA POLSKĘ >>

Zdjęcia do wydawnictwa wysłali weterani. Jednak tam uznano je ze słabe. Lepsze znaleziono w internecie. Z tą różnicą, że ostatecznie, w kalendarzu, marsz Wehrmachtu podpisany jest jako: "Parada zwycięstwa Armii Czerwonej. Lato 1945."

Co ciekawe ostateczny projekt został zaakceptowany przez jednego z kombatantów. Nikt nie wiedział jednak, że starszy mężczyzna po prostu nie dowidzi. Teraz cały nakład trafi na przemiał.

Następny tekst:

Uważaj! Na Naszej-klasie wyłudzają pieniądze Uważaj! Na Naszej-klasie wyłudzają pieniądze

Komentarze

Gość 22.10.2012 12:00 Zgłoś

Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha
Gość a nikt nie wziął pod uwagę tego, że ludzi się zwalnia, a jakie oferty pracy są chyba każdy widzi...dno...w urzędzie pracy niczego konkretnego nie zaoferują a zasiłki nie trwają latami, wiec o co ten cały szum... jest żle a będzie jeszcze gorzej...
0

Gość 22.10.2012 12:00 Zgłoś

Smutne jak rodacy nie znaja swojej historii...
Gość tak naprawde to rasistami sa czarni...kolega pracowal w USA i mowi ze czarni skacza do bialych itd. a biali nie odzywaja sie,bo zaraz jak cos czarni wykorzystuja to i odrazu podnosza krzyk rasizm....tylko nikt z tych czarnoskorych nie doswiadczyl niewolnictwa i rasizmu,bo urodzili sie juz wolnymi ludzmi...ale wykorzystuja ta polityke,dla zapomogi,znalezenia roboty...w USA pierwszenstwo ma czarny bo jak nie zatrudnia go...to odrazu rasizm....tak naprawde to legaty i kombinatorki
0

Gość 22.10.2012 12:00 Zgłoś

nic dodać nic ująć ;-)
Gość czemu oni jeszcze nie zostali zaliczeni jako organizacja terrorystyczna?
0

Gość 22.10.2012 12:00 Zgłoś

:D:D:D:D:D:D:D dobre...:"starszy Pan nie dowidział" :)
Żubr dziękuje za pomoc tylko Oni dbają jeszcze o ten kraj i to co w nim najcenniejsze, a cała ta banda administarcyjnych złodzieji i nierobów ma nas i Polskę głęboko w d.....
0

Gość 22.10.2012 12:00 Zgłoś

Znają i to bardzo dobrze, faszyzm i komunizm opiera się na naukach Engelsa i Marksa. Hitler swoją działalność panowie rozpoczął w socjalitycznej partii niemiec, co nie przyspożyło mu zbyt dużej popularnośći. Więc zmienił nazwę a przekonań natomiast nie. I malo też osób o tym wie, że w początkowych fazach napaści komunistów i faszystów na polskę w 39. Armia radziecka wyglądała baaardzo podobnie do armii niemieckiej. Co za sprawą traktatów które podpisał Hitler ze Stalinem.
Gość Dla mnie litrerek nie musi być, widzę fajną c*pkę swojej dziewczyny i mi pała staje,potem w nią wchodzę i ujeżdżam,poprostu uprawiamy boski seks,więc jest nam przyjemnie tak wspaniale szczytując i odczuwając orgazm przy napieraniu kutaska w c*pusie aż się robi wspaniale i się zaspokajamy :-) Wspaniale się dotleniamy :-)
0

Gość 22.10.2012 12:00 Zgłoś

polecam film SOWIECKA HISTORIA w necie jest dostępny po wpisaniu w google nazwy obok filmy online
Gość Guwno się znacie i głupoty piszecie. Enzym nie ma DNA które można by było zmodyfikować. Poza tym bakterie mają inną biochemie niż człowiek w związku z czym enzym uodporniający bakterie na antybiotyki mógłby się okazać toksyczny dla nas.
0

Gość 22.10.2012 12:00 Zgłoś

...wystarczyło insygnia SS i Wermachtu zastąpić gwiazdkami i nikt nie zauważyłby różnicy ;)
2012 Ciekawe czy ludzie wyginą przez ten super enzym...Tak po za tym, to mam nadzieję że w 2012 będzie wreszcie koniec świata, bo ile można czekać...
0

Gość 22.10.2012 12:00 Zgłoś

www.prezydentkxx.pl mój hołd dla ofiar Smoleńska 2010
P-Patriota Przyzwyczajajcie się rodacy do Nowego Porządku Świata! Większość z was ignoruje to poważne zagrożenie, które staje się coraz bardziej namacalne. Żydowskie ELITY sterują POLSKĄ i całym światem powodując takie sytuacje. Chodzi im o to żeby 80% światowej społeczności zlikwidować czy to przez wojny, głód, czy też przez brak środków na lecznictwo. YouTube: "EndGame: Blueprint for Global Enslavement 1/13 (Napisy PL)" dokładnie opisuje krok po kroku jak to się będzie toczyło!
0

Gość 22.10.2012 12:00 Zgłoś

nie no jasne ze nie ma roznicy w mundurze helmie broni ,czolgach itd...
Gość no tak ale z doswiadczenia wiem ze mezczyzna pracuje ale po pracy- piwko i tv. kobieta pomimo wykonywanej pracy zawodowej musi gotowac sprzatac rodzic dzieci< bynajmniej nie jest to przyjemne drodzy panowie> opiekowac sie nimi i jeszcze zabawiac wielce znudzonego meza. wiec drodzy panowie moze zamienimy sie rolami???
0

Vulk 22.10.2012 12:00 Zgłoś

Ja bym się nie śmiał.Polscy "nacjonaliści" krzyczą Heil Hitler i mają dobry wzrok.
Gabri Czy jakas dziewczyna ma ochote na zapoznanie z Gdanska? lubie sport w tym tenis ziemny ,rower. Bardzo dobrze dziala calowanie wargami ...;) pozdr. space55555@onet.pl
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane