Skandal w stołówce! Podali uczniowi głowę szczura

08.05.2013 10:54 CHINY, GŁOWA, KRÓTKO, SZCZUR
Skandal w stołówce! Podali uczniowi głowę szczura

weibo.com

Uczeń liceum Ruixiang w prowincji Zhejiang we wschodnich Chinach pochwalił się na weibo.com, chińskim Twitterze, czym karmią go na stołówce.

Szkoła przeprosiła go za głowę szczura w ryżu na obiad i jako rekompensatę dała cztery jaja na twardo - informuje shanghaiist.com.

Prawdopodobnie kurze.

ed7ecd59f10936ce4ea3c7694652ab48.jpg


W ostatnich tygodniach na Weibo gorąco od spekulacji o masowym, jak się wydaje, używaniu szczurów przez właścicieli straganów jedzeniem, m.in. w Szanghaju. Pojawiły się zdjęcia jak to poniżej, ilustrujące "surowiec" z którego robi się uliczne przekąski.

rats-prep-thumb-462x595-788380.jpg



Następny tekst:

Norwegowie już oszukują? Kowalczyk będzie wściekła Norwegowie już oszukują? Kowalczyk będzie wściekła

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 08.05.2013 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Dostał cztery jaja na twardo, więc o co chodzi?...
115+

Gość 08.05.2013 11:03 Odpowiedz Zgłoś

Szczury to najczystsze zwierzęta na świecie. Jada się świnie, jada się krowy, jada jakieś bażanty, czy przepiórki to szczura nie można zjeść??
8+

hononey 08.05.2013 14:11 Odpowiedz Zgłoś

ja nie jem nic co ma twarz albo matke. Daje tylko to co daje mi Ziemia.
2-

Gość 08.05.2013 14:34 Odpowiedz Zgłoś

Swego czasu hodowało się nutrie na futra, a jak myślicie co robiono z nutrii bez futerka?
25+

Gość 08.05.2013 15:10 Odpowiedz Zgłoś

Nie da sie dac plusa koment powyzej
0

as 08.05.2013 16:14 Odpowiedz Zgłoś

litosci
0

kokoszka 08.05.2013 16:37 Odpowiedz Zgłoś

W Chinach jada sie w zasadzie wszystko, larwy, robaki, zupe z trawy i szczury - tyle tylko ze moze wlochata glowa to juz przesada.... a te kurze lapki na zdjeciu to juz w ogole nie nowosc - jada sie i w PL, w Chinach sa przysmakiem jak skrzydelka a Polska jest jednym z najwiekszych eksporterow wlasnie kurzych lapek do Chin
4+

Gość 08.05.2013 17:06 Odpowiedz Zgłoś

miałam domowe szczurki i nie uważam że należy je jeść, są bardzo miłe, inteligentne, rodzinne, przywiązują się jak psy i cierpią tak samo jak one
2+

Gość 08.05.2013 17:46 Odpowiedz Zgłoś

te kurze lapki sa traktowane jako przysmak, nie wiem czemu zasciankowych redaktorow sfory tak to dziwi. A co do szczurow, podobna sa smaczne, podobne nieco do wolowiny tylko lzejsze.
0

ab 08.05.2013 19:45 Odpowiedz Zgłoś

bardzo dobre kielbasy
Gość Swego czasu hodowało się nutrie na futra, a jak myślicie co robiono z nutrii bez futerka?
0
Strona 1 z 2 1 2
Najdroższy pieróg na świecie. Za 1,3 tysiąca złotych 4 Najdroższy pieróg na świecie. Za 1,3 tysiąca złotych 5 godzin temu
Wizyta u fryzjera groźniejsza niż myślisz. Możesz złapać... 5 Wizyta u fryzjera groźniejsza niż myślisz. Możesz złapać... 9 godzin temu
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...