Skandal w stołówce! Podali uczniowi głowę szczura

08.05.2013 10:54 CHINY, GŁOWA, KRÓTKO, SZCZUR
Skandal w stołówce! Podali uczniowi głowę szczura

weibo.com

Uczeń liceum Ruixiang w prowincji Zhejiang we wschodnich Chinach pochwalił się na weibo.com, chińskim Twitterze, czym karmią go na stołówce.

Szkoła przeprosiła go za głowę szczura w ryżu na obiad i jako rekompensatę dała cztery jaja na twardo - informuje shanghaiist.com.

Prawdopodobnie kurze.

ed7ecd59f10936ce4ea3c7694652ab48.jpg


W ostatnich tygodniach na Weibo gorąco od spekulacji o masowym, jak się wydaje, używaniu szczurów przez właścicieli straganów jedzeniem, m.in. w Szanghaju. Pojawiły się zdjęcia jak to poniżej, ilustrujące "surowiec" z którego robi się uliczne przekąski.

rats-prep-thumb-462x595-788380.jpg



Następny tekst:

Norwegowie już oszukują? Kowalczyk będzie wściekła Norwegowie już oszukują? Kowalczyk będzie wściekła

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 08.05.2013 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Dostał cztery jaja na twardo, więc o co chodzi?...
115+

Gość 08.05.2013 11:03 Odpowiedz Zgłoś

Szczury to najczystsze zwierzęta na świecie. Jada się świnie, jada się krowy, jada jakieś bażanty, czy przepiórki to szczura nie można zjeść??
8+

hononey 08.05.2013 14:11 Odpowiedz Zgłoś

ja nie jem nic co ma twarz albo matke. Daje tylko to co daje mi Ziemia.
2-

Gość 08.05.2013 14:34 Odpowiedz Zgłoś

Swego czasu hodowało się nutrie na futra, a jak myślicie co robiono z nutrii bez futerka?
25+

Gość 08.05.2013 15:10 Odpowiedz Zgłoś

Nie da sie dac plusa koment powyzej
0

as 08.05.2013 16:14 Odpowiedz Zgłoś

litosci
0

kokoszka 08.05.2013 16:37 Odpowiedz Zgłoś

W Chinach jada sie w zasadzie wszystko, larwy, robaki, zupe z trawy i szczury - tyle tylko ze moze wlochata glowa to juz przesada.... a te kurze lapki na zdjeciu to juz w ogole nie nowosc - jada sie i w PL, w Chinach sa przysmakiem jak skrzydelka a Polska jest jednym z najwiekszych eksporterow wlasnie kurzych lapek do Chin
4+

Gość 08.05.2013 17:06 Odpowiedz Zgłoś

miałam domowe szczurki i nie uważam że należy je jeść, są bardzo miłe, inteligentne, rodzinne, przywiązują się jak psy i cierpią tak samo jak one
2+

Gość 08.05.2013 17:46 Odpowiedz Zgłoś

te kurze lapki sa traktowane jako przysmak, nie wiem czemu zasciankowych redaktorow sfory tak to dziwi. A co do szczurow, podobna sa smaczne, podobne nieco do wolowiny tylko lzejsze.
0

ab 08.05.2013 19:45 Odpowiedz Zgłoś

bardzo dobre kielbasy
Gość Swego czasu hodowało się nutrie na futra, a jak myślicie co robiono z nutrii bez futerka?
0
Strona 1 z 2 1 2
Syreny morskie pod specjalną ochroną. Zobacz tajemnicze ssaki 5 Syreny morskie pod specjalną ochroną. Zobacz tajemnicze ssaki wczoraj, o godz: 06:09
Gigantyczny pająk w Biedronce. Jadowita bestia 3 Gigantyczny pająk w Biedronce. Jadowita bestia 16.12.2014 18:50
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...