Skandal w stołówce! Podali uczniowi głowę szczura

08.05.2013 10:54 CHINY, GŁOWA, KRÓTKO, SZCZUR
Skandal w stołówce! Podali uczniowi głowę szczura

weibo.com

Uczeń liceum Ruixiang w prowincji Zhejiang we wschodnich Chinach pochwalił się na weibo.com, chińskim Twitterze, czym karmią go na stołówce.

Szkoła przeprosiła go za głowę szczura w ryżu na obiad i jako rekompensatę dała cztery jaja na twardo - informuje shanghaiist.com.

Prawdopodobnie kurze.

ed7ecd59f10936ce4ea3c7694652ab48.jpg


W ostatnich tygodniach na Weibo gorąco od spekulacji o masowym, jak się wydaje, używaniu szczurów przez właścicieli straganów jedzeniem, m.in. w Szanghaju. Pojawiły się zdjęcia jak to poniżej, ilustrujące "surowiec" z którego robi się uliczne przekąski.

rats-prep-thumb-462x595-788380.jpg



Następny tekst:

Norwegowie już oszukują? Kowalczyk będzie wściekła Norwegowie już oszukują? Kowalczyk będzie wściekła

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 08.05.2013 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Dostał cztery jaja na twardo, więc o co chodzi?...
115+

Gość 08.05.2013 11:03 Odpowiedz Zgłoś

Szczury to najczystsze zwierzęta na świecie. Jada się świnie, jada się krowy, jada jakieś bażanty, czy przepiórki to szczura nie można zjeść??
8+

hononey 08.05.2013 14:11 Odpowiedz Zgłoś

ja nie jem nic co ma twarz albo matke. Daje tylko to co daje mi Ziemia.
3-

Gość 08.05.2013 14:34 Odpowiedz Zgłoś

Swego czasu hodowało się nutrie na futra, a jak myślicie co robiono z nutrii bez futerka?
25+

Gość 08.05.2013 15:10 Odpowiedz Zgłoś

Nie da sie dac plusa koment powyzej
0

as 08.05.2013 16:14 Odpowiedz Zgłoś

litosci
0

kokoszka 08.05.2013 16:37 Odpowiedz Zgłoś

W Chinach jada sie w zasadzie wszystko, larwy, robaki, zupe z trawy i szczury - tyle tylko ze moze wlochata glowa to juz przesada.... a te kurze lapki na zdjeciu to juz w ogole nie nowosc - jada sie i w PL, w Chinach sa przysmakiem jak skrzydelka a Polska jest jednym z najwiekszych eksporterow wlasnie kurzych lapek do Chin
4+

Gość 08.05.2013 17:06 Odpowiedz Zgłoś

miałam domowe szczurki i nie uważam że należy je jeść, są bardzo miłe, inteligentne, rodzinne, przywiązują się jak psy i cierpią tak samo jak one
1+

Gość 08.05.2013 17:46 Odpowiedz Zgłoś

te kurze lapki sa traktowane jako przysmak, nie wiem czemu zasciankowych redaktorow sfory tak to dziwi. A co do szczurow, podobna sa smaczne, podobne nieco do wolowiny tylko lzejsze.
0

ab 08.05.2013 19:45 Odpowiedz Zgłoś

bardzo dobre kielbasy
Gość Swego czasu hodowało się nutrie na futra, a jak myślicie co robiono z nutrii bez futerka?
0
Strona 1 z 2 1 2
Nagie fotki nauczycielki. Cała szkoła zobaczyła 3 Nagie fotki nauczycielki. Cała szkoła zobaczyła wczoraj, o godz: 21:51
Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy 5 Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy wczoraj, o godz: 16:18
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...