Śmierć Polaków pod TIR-em w Niemczech na autostradzie

04.04.2014 16:09 A12, NIEMCY, TIR, WYPADEK

W koszmarnym wypadku na niemieckiej autostradzie zginęło trzech Polaków, a czwarty został ciężko ranny.

Wypadek miał miejsce w środku nocy na niemieckiej autostradzie A12 niedaleko motelu Biegener Hellen, w pobliżu Frankfurtu nad Odrą. Toyota z Polakami wbiła się w naczepę ciężarówki stojącej w korku. Zator na drodze spowodowała akcja policji drogowej. 

youtube.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 04.04.2014 16:17 Odpowiedz Zgłoś

prawdziwy obraz Polakow zagranica zlodzieje,i patologia ci w tej toyocie pewnie tez jechali po auta ....oczywiscie nie kupic tylko ukrasci
111-

Gość 04.04.2014 16:24 Odpowiedz Zgłoś

Zapomnieli napisac czy kierowca ciezarowki byl trzezwy.
33-

gość 04.04.2014 16:31 Odpowiedz Zgłoś

Rozstrzelać złodziei
5+

Gość 04.04.2014 16:34 Odpowiedz Zgłoś

Dlaczego polskie drogi są jak seks bez zabezpieczeń? Bo wpadniesz w setkę dziur lub na TIR-a które je powodują! Np. dziennie z w tranzycie Litwa (Rosja) - Niemcy przez Polskę przejeżdża 5000 tirów (w obie strony) 1 pociąg zabiera 50 tirów tak wiec wystarczyłoby 100 pociągów dziennie (100 podzielić na 24 godziny =4 na godzinę) by 100% tych tirów zniknęło z dróg to oznacza ze wystarczyłoby co 30 minut odprawić po 1 pociągu w stronę Niemiec i 1 w stronę Litwy(Rosji)
19-

Gość 04.04.2014 16:42 Odpowiedz Zgłoś

Jeśli nie wiesz jak było, nie komentuj głupio. Może zjeżdżali już na święta do rodziny, jedno jest pewne chcieli być za szybko na miejscu, gdziekolwiek jechali. Niech spoczywają w pokoju
Gość prawdziwy obraz Polakow zagranica zlodzieje,i patologia ci w tej toyocie pewnie tez jechali po auta ....oczywiscie nie kupic tylko ukrasci
105+

Gość 04.04.2014 16:43 Odpowiedz Zgłoś

i czy mial swieze skarpetki
Gość Zapomnieli napisac czy kierowca ciezarowki byl trzezwy.
21-

tomek 04.04.2014 16:45 Odpowiedz Zgłoś

na twoje wypociny są paragrafy, jeżeli nie usuniesz swojego komentarza zgłoszę Cię do prokuratury a oni cie znajdo i ukarzą pozdrawiam.
Gość prawdziwy obraz Polakow zagranica zlodzieje,i patologia ci w tej toyocie pewnie tez jechali po auta ....oczywiscie nie kupic tylko ukrasci
10-

Gość 04.04.2014 16:47 Odpowiedz Zgłoś

Dlaczego polskie drogi są jak seks bez zabezpieczeń? Bo wpadniesz w setkę dziur lub na TIR-a które je powodują! Np. dziennie z w tranzycie Litwa (Rosja) - Niemcy przez Polskę przejeżdża 5000 tirów (w obie strony) 1 pociąg zabiera 50 tirów tak wiec wystarczyłoby 100 pociągów dziennie (100 podzielić na 24 godziny =4 na godzinę) by 100% tych tirów zniknęło z dróg to oznacza ze wystarczyłoby co 30 minut odprawić po 1 pociągu w stronę Niemiec i 1 w stronę Litwy(Rosji)
5-

Gość 04.04.2014 16:48 Odpowiedz Zgłoś

najwięcej wypadków:dzień idealna pogoda dobra droga powód nadmierna prędkość może trzeba przy drogach więcej drzew i latarni? przekraczający prędkość pijani szybciej znikną z dróg i świata nie zabijając innych? szersze drogi zachęcają do szybszej jazdy a efekt poważniejsze wypadki i większe zużycie paliwa. Na auto=stracie optymalna prędkość 90km/h wydaje się zbyt wolna a 140 km/h to większe zużycie paliwa i zagrożenie wypadkiem
7-

Gość 04.04.2014 16:50 Odpowiedz Zgłoś

a naukowcy przestrzegają nas przed zdrowotnym samobójstwem zjadaniem zbyt dużej ilości soli, cukru, czerwonego mięsa, tłuszczu. Teraz do tej listy trzeba dodać... białko. Z badań wynika, że dieta bogata w białko jest równie szkodliwa jak wypalanie 20 papierosów dziennie Prowadzone przez 20 lat badanie amerykańskich naukowców dowodzi, że spożywanie w średnim wieku dużych ilości białka zwiększa o 74 proc. ryzyko śmierci. Cztery razy rośnie ryzyko zachorowania na raka, kilkakrotnie wzrasta także ryzyko zachorowania na cukrzycę
12-
Strona 1 z 8 1 2 3
Oni mieli prawdziwego pecha. Każdego to może spotkać 36 Oni mieli prawdziwego pecha. Każdego to może spotkać 5 godzin temu
Bierzesz prysznic z rana? Duży błąd! Już lepiej się nie kąp 6 Bierzesz prysznic z rana? Duży błąd! Już lepiej się nie kąp 32 minuty temu
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Właśnie wyszły spod prysznica, ale nie zdążyły się jeszcze ubrać. Zdążyły za to zrobić sobie kuszące zdjęcia.
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...