Śmierć Polaków pod TIR-em w Niemczech na autostradzie

04.04.2014 16:09 A12, NIEMCY, TIR, WYPADEK

W koszmarnym wypadku na niemieckiej autostradzie zginęło trzech Polaków, a czwarty został ciężko ranny.

Wypadek miał miejsce w środku nocy na niemieckiej autostradzie A12 niedaleko motelu Biegener Hellen, w pobliżu Frankfurtu nad Odrą. Toyota z Polakami wbiła się w naczepę ciężarówki stojącej w korku. Zator na drodze spowodowała akcja policji drogowej. 

youtube.com

Komentarze

Gość 04.04.2014 16:17 Zgłoś

prawdziwy obraz Polakow zagranica zlodzieje,i patologia ci w tej toyocie pewnie tez jechali po auta ....oczywiscie nie kupic tylko ukrasci
112-

Gość 04.04.2014 16:24 Zgłoś

Zapomnieli napisac czy kierowca ciezarowki byl trzezwy.
33-

gość 04.04.2014 16:31 Zgłoś

Rozstrzelać złodziei
5+

Gość 04.04.2014 16:34 Zgłoś

Dlaczego polskie drogi są jak seks bez zabezpieczeń? Bo wpadniesz w setkę dziur lub na TIR-a które je powodują! Np. dziennie z w tranzycie Litwa (Rosja) - Niemcy przez Polskę przejeżdża 5000 tirów (w obie strony) 1 pociąg zabiera 50 tirów tak wiec wystarczyłoby 100 pociągów dziennie (100 podzielić na 24 godziny =4 na godzinę) by 100% tych tirów zniknęło z dróg to oznacza ze wystarczyłoby co 30 minut odprawić po 1 pociągu w stronę Niemiec i 1 w stronę Litwy(Rosji)
19-

Gość 04.04.2014 16:42 Zgłoś

Jeśli nie wiesz jak było, nie komentuj głupio. Może zjeżdżali już na święta do rodziny, jedno jest pewne chcieli być za szybko na miejscu, gdziekolwiek jechali. Niech spoczywają w pokoju
Gość prawdziwy obraz Polakow zagranica zlodzieje,i patologia ci w tej toyocie pewnie tez jechali po auta ....oczywiscie nie kupic tylko ukrasci
106+

Gość 04.04.2014 16:43 Zgłoś

i czy mial swieze skarpetki
Gość Zapomnieli napisac czy kierowca ciezarowki byl trzezwy.
21-

tomek 04.04.2014 16:45 Zgłoś

na twoje wypociny są paragrafy, jeżeli nie usuniesz swojego komentarza zgłoszę Cię do prokuratury a oni cie znajdo i ukarzą pozdrawiam.
Gość prawdziwy obraz Polakow zagranica zlodzieje,i patologia ci w tej toyocie pewnie tez jechali po auta ....oczywiscie nie kupic tylko ukrasci
10-

Gość 04.04.2014 16:47 Zgłoś

Dlaczego polskie drogi są jak seks bez zabezpieczeń? Bo wpadniesz w setkę dziur lub na TIR-a które je powodują! Np. dziennie z w tranzycie Litwa (Rosja) - Niemcy przez Polskę przejeżdża 5000 tirów (w obie strony) 1 pociąg zabiera 50 tirów tak wiec wystarczyłoby 100 pociągów dziennie (100 podzielić na 24 godziny =4 na godzinę) by 100% tych tirów zniknęło z dróg to oznacza ze wystarczyłoby co 30 minut odprawić po 1 pociągu w stronę Niemiec i 1 w stronę Litwy(Rosji)
5-

Gość 04.04.2014 16:48 Zgłoś

najwięcej wypadków:dzień idealna pogoda dobra droga powód nadmierna prędkość może trzeba przy drogach więcej drzew i latarni? przekraczający prędkość pijani szybciej znikną z dróg i świata nie zabijając innych? szersze drogi zachęcają do szybszej jazdy a efekt poważniejsze wypadki i większe zużycie paliwa. Na auto=stracie optymalna prędkość 90km/h wydaje się zbyt wolna a 140 km/h to większe zużycie paliwa i zagrożenie wypadkiem
7-