Śmiertelny wirus zabija w Afryce. Już prawie 60 ofiar!

22.03.2014 22:44 AFRYKA, EBOLA, OFIARA, ŚMIERĆ, WIRUS
Śmiertelny wirus zabija w Afryce. Już prawie 60 ofiar!

PAP/EPA

Już 59 osób zmarło z powodu gorączki krwotocznej wywołanej wirusem Ebola - podaje BBC.

Epidemia wybuchła w Gwinei zaledwie półtora miesiąca temu ale rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. WHO poinformowała, że gorączkę krwotoczną wywołuje wirus Ebola, co potwierdzono we francuskich laboratoriach.

ŚMIERTELNY WIRUS ATAKUJE. DZIESIĄTKI OFIAR>>

Wzmocnimy nasz zespół na tym terenie i postaramy się dostarczyć dodatkowe 33 tony leków z Belgii i Francji - podaje organizacja Lekarze bez Granic.

Choroba ta jest niezwykle groźna. Charakteryzuje się bardzo wysoką gorączką, powyżej 38,5 st. C oraz występowaniem wewnętrznych krwotoków. Najbardziej niepokojący jest fakt, że gorączka krwotoczna jest wysoce zakaźna, a nie ma na nią leków ani szczepionki. Zabija od 25 do 90 proc. zakażonych.

Następny tekst:

Liga: pewne zwycięstwo Lecha. Jest już wiceliderem Liga: pewne zwycięstwo Lecha. Jest już wiceliderem

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.03.2014 22:46 Odpowiedz Zgłoś

Afryka ma wszystko co najgorsze
8+

Gość 22.03.2014 22:48 Odpowiedz Zgłoś

Ludzie GLODNI -zostaja najszybciej atakowani przez choroby.... oslabiony organizm....
24+

Gość 22.03.2014 22:51 Odpowiedz Zgłoś

590 liczba ostateczna
16-

Gość 22.03.2014 22:54 Odpowiedz Zgłoś

kiedy dotrze do POlski ????
Gość Ludzie GLODNI -zostaja najszybciej atakowani przez choroby.... oslabiony organizm....
6+

Gość 22.03.2014 22:56 Odpowiedz Zgłoś

Znów coś rozpylają, testują za dużą kasę - ups, niechcący się wydostało i miliony zginą, drobnostka.
6+

Gość 22.03.2014 23:03 Odpowiedz Zgłoś

kochane koczowiki dzialaja ,,kochaja gojów jak zwierzatka i testują ile zwierzatek padnie 1 mdl czy 6 jakie to znaczenie
5+

k49 22.03.2014 23:19 Odpowiedz Zgłoś

mordercza.choroba.zabija.90.proc.chorych
0

Gość 22.03.2014 23:54 Odpowiedz Zgłoś

"...postaramy się dostarczyć dodatkowe 33 tony leków..." + "...gorączka krwotoczna jest wysoce zakaźna, a nie ma na nią leków ani szczepionki". Czy tylko mi coś tu nie gra?
5+

Gość 23.03.2014 00:25 Odpowiedz Zgłoś

W afryce sa najbiedniejsi ludzie. Dobry teren do testowania lub wpuszczania w obieg wirusów. Niezle ze jakims cudem wirus sie wzial z nikad i zabija ludzi. Dobre. Tylko jakos tak w przyrodzie noc samo sie nie robi...
3+

xzy 23.03.2014 00:29 Odpowiedz Zgłoś

"Wzmocnimy nasz zespół na tym terenie i postaramy się dostarczyć dodatkowe 33 tony leków z Belgii i Francji - podaje organizacja Lekarze bez Granic. gorączka krwotoczna jest wysoce zakaźna, a nie ma na nią leków ani szczepionki."
3+
Strona 1 z 2 1 2
Niewinny prezent od rodziców sprowadził na nią śmiertelne niebezpieczeństwo 7 Niewinny prezent od rodziców sprowadził na nią śmiertelne niebezpieczeństwo 12 godzin temu
Bierzesz prysznic z rana? Duży błąd! Już lepiej się nie kąp 6 Bierzesz prysznic z rana? Duży błąd! Już lepiej się nie kąp 17 godzin temu
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Właśnie wyszły spod prysznica, ale nie zdążyły się jeszcze ubrać. Zdążyły za to zrobić sobie kuszące zdjęcia.
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...