Śmiertelny wirus zabija w Afryce. Już prawie 60 ofiar!

22.03.2014 22:44 AFRYKA, EBOLA, OFIARA, ŚMIERĆ, WIRUS
Śmiertelny wirus zabija w Afryce. Już prawie 60 ofiar!

PAP/EPA

Już 59 osób zmarło z powodu gorączki krwotocznej wywołanej wirusem Ebola - podaje BBC.

Epidemia wybuchła w Gwinei zaledwie półtora miesiąca temu ale rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. WHO poinformowała, że gorączkę krwotoczną wywołuje wirus Ebola, co potwierdzono we francuskich laboratoriach.

ŚMIERTELNY WIRUS ATAKUJE. DZIESIĄTKI OFIAR>>

Wzmocnimy nasz zespół na tym terenie i postaramy się dostarczyć dodatkowe 33 tony leków z Belgii i Francji - podaje organizacja Lekarze bez Granic.

Choroba ta jest niezwykle groźna. Charakteryzuje się bardzo wysoką gorączką, powyżej 38,5 st. C oraz występowaniem wewnętrznych krwotoków. Najbardziej niepokojący jest fakt, że gorączka krwotoczna jest wysoce zakaźna, a nie ma na nią leków ani szczepionki. Zabija od 25 do 90 proc. zakażonych.

Następny tekst:

Liga: pewne zwycięstwo Lecha. Jest już wiceliderem Liga: pewne zwycięstwo Lecha. Jest już wiceliderem

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.03.2014 22:46 Odpowiedz Zgłoś

Afryka ma wszystko co najgorsze
8+

Gość 22.03.2014 22:48 Odpowiedz Zgłoś

Ludzie GLODNI -zostaja najszybciej atakowani przez choroby.... oslabiony organizm....
24+

Gość 22.03.2014 22:51 Odpowiedz Zgłoś

590 liczba ostateczna
16-

Gość 22.03.2014 22:54 Odpowiedz Zgłoś

kiedy dotrze do POlski ????
Gość Ludzie GLODNI -zostaja najszybciej atakowani przez choroby.... oslabiony organizm....
6+

Gość 22.03.2014 22:56 Odpowiedz Zgłoś

Znów coś rozpylają, testują za dużą kasę - ups, niechcący się wydostało i miliony zginą, drobnostka.
6+

Gość 22.03.2014 23:03 Odpowiedz Zgłoś

kochane koczowiki dzialaja ,,kochaja gojów jak zwierzatka i testują ile zwierzatek padnie 1 mdl czy 6 jakie to znaczenie
5+

k49 22.03.2014 23:19 Odpowiedz Zgłoś

mordercza.choroba.zabija.90.proc.chorych
0

Gość 22.03.2014 23:54 Odpowiedz Zgłoś

"...postaramy się dostarczyć dodatkowe 33 tony leków..." + "...gorączka krwotoczna jest wysoce zakaźna, a nie ma na nią leków ani szczepionki". Czy tylko mi coś tu nie gra?
5+

Gość 23.03.2014 00:25 Odpowiedz Zgłoś

W afryce sa najbiedniejsi ludzie. Dobry teren do testowania lub wpuszczania w obieg wirusów. Niezle ze jakims cudem wirus sie wzial z nikad i zabija ludzi. Dobre. Tylko jakos tak w przyrodzie noc samo sie nie robi...
3+

xzy 23.03.2014 00:29 Odpowiedz Zgłoś

"Wzmocnimy nasz zespół na tym terenie i postaramy się dostarczyć dodatkowe 33 tony leków z Belgii i Francji - podaje organizacja Lekarze bez Granic. gorączka krwotoczna jest wysoce zakaźna, a nie ma na nią leków ani szczepionki."
3+
Strona 1 z 2 1 2
W tych krajach mordują chrześcijan bez litości 16 W tych krajach mordują chrześcijan bez litości wczoraj, o godz: 16:22
Zima nie odpuści. Nowa prognoza długoterminowa 8 Zima nie odpuści. Nowa prognoza długoterminowa 25.01.2015 20:18
Sponsorowane
Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Są mistrzami jogi, drugiego planu, a do tego nie ma miejsca, do którego nie wejdą. Czasem zachowują się...
Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Wpadki przytrafiają się nawet znanym i popularnym, czego najlepszym przykładem mogą być prezenterki telewizyjne, aktorki i piosenkarki.
Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Nie jest tajemnicą, że w czasach Związku Radzieckiego w kraju tym pisano historię od nowa. Wszystkie najważniejsze wynalazki...