Śni ci się seks z nieznajomym? Zobacz, co to znaczy

13.01.2010 22:56 EROTYKA, SEKS, SEN, ZNACZENIE
Śni ci się seks z nieznajomym? Zobacz, co to znaczy

Fot. PAP/Maciej Czajkowski

Rozszyfrowano tajemnice erotycznych snów.

W śnie namiętnie kochasz się z filmową gwiazdą, a może kolegą z pracy? A może śni ci się pikantny trójkącik? To nie jest wyraz twojego głeboko skrywanego pożądania, ale wyraz seksualnych problemów i tęsknot, z którymi zmagasz sie na jawie - informuje "The India Times".

OTO 5 PRZEPISÓW NA UDANY SEKS>>

Co więc oznaczają te sny? Jak je rozumieć? Oto co na ten temat twierdzą eksperci.

SEKS Z BYŁYM PARTNEREM/PARTNERKĄ
To nie oznacza, że za nim tęsknisz. Raczej tęsknisz za tym, co było z nim związane. Jeśli śni ci się partner ze szkoły lub studiów, to oznacza to tęsknotę za wolnościa, której ci dzis brakuje. Senne marzenie o czułym i opiekuńczym eks, to tęsknota za poczuciem bezpieczeństwa, namiętny były kochanek, to brak spontaniczności w twoim życiu.

CHCESZ CZĘŚCIEJ UPRAWIAĆ SEKS? JEST NA TO SPOSÓB>>

SEKS Z GWIAZDĄ
To dość typowy sen, zwłaszcza wśród kobiet. Oznacza tęsknotę "za lepszym życiem", chęć spotkania romantycznego partnera lub po prostu brak tej romantyczności w związku.

KOCHASZ SIĘ Z WROGIEM
Zastanawiające, prawda. Osoba, którą nienawidzisz w roli namiętnego kochanka. Brrr... No, cóż. Być może ma ona cechy, za którymi tęsknisz, które chciałabyś naśladować. Sen o seksie z członkiem rodziny to - zdaniem ekspertów - znak, że czujesz potrzebę wzmocnienia więzów rodzinnych.

SEKS Z OSOBĄ TEJ SAMEJ PŁCI
Nie panikuj, to nie oznacza, że twoja orientacja seksualna uległa zmianie. Prawdopodobnie potrzebujesz więcej zrozumienia i czułości w związku.

TAJEMNICZY NIEZNAJOMY/A LUB PIKANTNY TRÓJKĄT
W wasze erotyczne życie wkradła się rutyna i nuda. Potrzebujesz jakiejś iskry, odrobiny szaleństwa, brak ci romantycznych uniesień.

Następny tekst:

Nie marnuj pieniędzy na perfumy! Nie działają na mężczyzn Nie marnuj pieniędzy na perfumy! Nie działają na mężczyzn

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

trele morele...
Gość W tym koncernie to śmierdzą też potem ale i przedtem też!!!
1+

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

co za glupota
Gość wymyślą, ze samolot tak naprawdę rozbił się w Polsce a następnie został przetransportowany do Smoleńska - stąd te 10 minut różnicy
1+

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

co za glupota
Gość wymyślą, ze samolot tak naprawdę rozbił się w Polsce a następnie został przetransportowany do Smoleńska - stąd te 10 minut różnicy
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

ha, i na to trzeba było wydać ciężkie pieniądze? Ci naukowcy jacyś dziwnie niedouczeni są.
Gość chyba myszka po ekranie rusza albo klika w jakies kulki chyba ze biegle obsluzy tak banalny program jak word watpie zeby Pan go biegle obsłuzyl bez urazy pozdrawiam
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

też nowości wymyslili...
Gość chyba myszka po ekranie rusza albo klika w jakies kulki chyba ze biegle obsluzy tak banalny program jak word watpie zeby Pan go biegle obsłuzyl bez urazy pozdrawiam
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

mnie tez sie sni sex a od 6 mce nie mialam nic w sobie to jednak cos w tym musi byc
Gościu Tymczasem w Chinach wprowadzono ustawowy zakaz romansowania przez urzędników. I z tego m.in. powodu USA chylą się ku upadkowi a Chiny rosną w siłę.
1-

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

taki sex horoskop to ma byc czy jak ??
Gość Juz niedlugo wszystkie strony zostana zablokowane ktore dotycza katastrofy!!To skandal ,zby nie mozna dodac wpisu!
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

ja ci moge wsadzic
Gościu Tymczasem w Chinach wprowadzono ustawowy zakaz romansowania przez urzędników. I z tego m.in. powodu USA chylą się ku upadkowi a Chiny rosną w siłę.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

jakby wam płacili za pisanie taki rzeczy to byście się nie zastanawiali tylko pisali :P
Gość Anal jest bardzo niezdrowy, choć są kobiety ktore jedynie taki sex podnieca, dlatego jest odsetek ludzi którzy to robią, reszta tylko probuje. A tak cos dla panów, poczytajcie troche naukowych pism - chec seksu analnego z kobieta, swiadczy o czesciowym homoseksualizmie faceta. W koncu mamy biseksualnych ludzi.. Tyle, ze taki bedzie sie zapieral, że nie, jednak czyny świadczą najlepiej;]
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

Można to było znaleźć już dawno w pierwszym lepszym senniku z googla.
Gość reklama fajna rzecz ale jak dostajesz kasę za oglądanie lub słuchanie. Ja mam telefon w sieci 36i6 i z reklam wyciągam 10zł na miesiąc. Korzystam też z otineo, ale jak widzę reklamę w telewizji to w tym czasie sprawdzam co jest na innych programach. Większość stacji się zmówiła i reklamy są w tym samym czasie ale nie wszystkie programy.
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni wczoraj, o godz: 16:54
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia wczoraj, o godz: 11:38
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...