Spędził 4 dni uwięziony w windzie. Nikt go nie słyszał

20.04.2013 16:26 AUSTRIA, HOTEL, UWIEZIENIE, WINDA
Spędził 4 dni uwięziony w windzie. Nikt go nie słyszał

sxc.hu

Pochodzący ze Szwecji 58-letni właściciel hotelu koło austriackiego Salzburga przez cztery dni czekał na pomoc uwięziony w windzie. Hotel jest zamknięty dla gości, a mężczyzna był jedyną osobą w budynku.

KOBIETA Z CHORZOWA SPĘDZIŁA ŚWIĘTA W PRACY. ZATRZASNĘŁA SIĘ>>

Winda hotelu Eden w miejscowości Bad Gastein zepsuła się, kiedy Thomas Fleetwood zjeżdżał z biura na parter. Niestety telefon komórkowy zostawił na biurku - informuje thelocal.se.

DajSygnal_Artykul-Sfora-JPG.jpg


Jego wołania o pomoc nikt nie słyszał. Mężczyzna marzł, bo ogrzewanie było wyłączone. Mimo, że wybił szybę w drzwiach windy, nie udało mu się wyjść na jej dach.

W KRAKOWIE URWAŁA SIĘ WINDA. ZMIAŻDŻYŁA CZŁOWIEKA>>

Po czterech dniach wycieńczone hotelarza odnalazł znajomy. Fleetwood natychmiast trafił do szpitala.

Czuję się już dobrze. Przetrwałem i nie wpadłem w panikę tylko dzięki doświadczeniu z kursu przetrwania w szwedzkiej armii - mówi pechowiec.

Następny tekst:

Adamek ma już nowego rywala? To będzie sensacja Adamek ma już nowego rywala? To będzie sensacja

Komentarze

Gość 20.04.2013 16:28 Zgłoś

i znowu ta szpetna żyduwa na czołówce
2+

Premie i nagrody- PO 20.04.2013 16:29 Zgłoś

Wiele wskazuje, że w II połowie br. po raz kolejny staniemy przed koniecznością nowelizacji ustawy budżetowej na rok 2013. Od początku roku Ministerstwo Finansów rozpaczliwe szuka dodatkowych dochodów do budżetu. Najlepszym tego przykładem jest akcja stawiania nowych fotoradarów, dzięki którym do budżetu ma trafić około 1,5 mld złotych. Państwo Tuska w coraz trudniejszej sytuacji chce z jednej strony ograbić obywateli, zaś z drugiej strony hojnie nagradza swoich urzędników premiami i nagrodami. Jak pokazuje rzeczywistość ostatnich miesięcy, polscy urzędnicy otrzymywali premie i nagrody kilkakrotnie przekraczające to, co mogli otrzymać w świetle obowiązujących przepisów.
63+

Niemoralność państwa 20.04.2013 16:30 Zgłoś

Pogarszający się z miesiąca na miesiąc stan finansów polskiego państwa nie przeszkadza, aby jego urzędnicy inkasowali premie i nagrody na poziomie znacznie wyższym niż wynika to z przepisów prawa. Analitycy banku Pekao biją na alarm, jest źle.
122+

Rafał: PO - hujstwo 20.04.2013 16:37 Zgłoś

Tylko wyjście ludzi na ulice może cokolwiek w tym kraju zmienić, bo pazerność władzy nie ma granic!
Komentarz usunięty
3+

Gość 20.04.2013 17:46 Zgłoś

Tak źle z państwem nie było nigdy a nikt nie protestuje nie ma blokad na drogach - dramat po prostu Wychodzi na to że w tym kraju tylko Żydzi mogą się zorganizować patrz KOR i "Solidarność"
0

Gość 20.04.2013 17:54 Zgłoś

Jak to co napisałeś ma się do treści newsa? NIJAK, więc w*********j!
Niemoralność państwa Pogarszający się z miesiąca na miesiąc stan finansów polskiego państwa nie przeszkadza, aby jego urzędnicy inkasowali premie i nagrody na poziomie znacznie wyższym niż wynika to z przepisów prawa. Analitycy banku Pekao biją na alarm, jest źle.
9-

Cwaniak 20.04.2013 18:27 Zgłoś

Chyba większość komentarzy jest tu nie na temat. Mohery i gimbusy chyba nie rozumieją czytanego przez siebie tekstu.
2+

Gość 20.04.2013 18:29 Zgłoś

Dobrze że w szwedzkiej armii uczą jak przetrwać w windzie...
6+