Sprawdź, co jest dobre na kaca

10.04.2009 07:11 ALKOHOL, BEKON, KAC, ZDROWIE
Sprawdź, co jest dobre na kaca

Fot. sxc.hu

Według brytyjskich naukowców to kanapka z bekonem.

Zwykła kanapka może zdziałać więcej niż skomplikowane medykamenty - pisze "Super Express".

Badania prowadzone w Newcastle wykazały, że kanapki z aromatyczną wędliną zwiększają tempo przemiany materii i pomagają organizmowi szybciej pozbyć się nieprzyjemnych skutków alkoholu.

Pieczywo zawiera też dużą ilość węglowodanów, a bekon białka, które rozkładają się na potrzebne organizmowi aminokwasy.

Następny tekst:

Dzieci niszczą małżeńskie szczęście Dzieci niszczą małżeńskie szczęście

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

Ja na kacu to nie moge nic przełknąć prócz piwa:)
Gość To jest tragedia, zwłaszcza ,ze w polskich przychodniach dla dzieci likwiduje się stanowiska specjalistyczne. W mojej miejsowości ( a nie jest najmniejsza) w przychodni dla dzieci zlikwidowano leryngologa i alergologa , mimo iż było dużo małych pacjentów to nikogo to nie obchodzi gdzie podzieją się dzieci przewlekle chore. To tyczy się nie tylko mojej miejscowości ale i również innych DUŻYCH miast !!!!!!! Jak ktoś z NFZ-etem nie zrobi porządku to będzie coraz gorzej!!!!!!!!1
0

Gość 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

Jak walne 1L gorzały to nic nie pomoże !!!!!!!! angole piją jakieś siki to niech żrą potem kanapki
Gość To jest tragedia, zwłaszcza ,ze w polskich przychodniach dla dzieci likwiduje się stanowiska specjalistyczne. W mojej miejsowości ( a nie jest najmniejsza) w przychodni dla dzieci zlikwidowano leryngologa i alergologa , mimo iż było dużo małych pacjentów to nikogo to nie obchodzi gdzie podzieją się dzieci przewlekle chore. To tyczy się nie tylko mojej miejscowości ale i również innych DUŻYCH miast !!!!!!! Jak ktoś z NFZ-etem nie zrobi porządku to będzie coraz gorzej!!!!!!!!1
1+

alkoholik;) 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

kiedys nie mogłem spojrzec na jedzenie nastepnego dnia, az ktos mnie przekonał i z duzym wysiłkiem spróbowałem okazało sie ze efekt był co najmniej zadawalajacy, od tego czasu gdy musze funkcjonowac po piciu , zjadam bardzo obfite sniadanie , najlepiej ciepłe. lub nawet jakies danie obiadowe, najlepiej bardzo pikantne, wiem ze tyrudno sie do tego przekonac ale naprawde pomaga
Iv zalamka..." za chwile będziesz wołać chłopa do łóżka, bo Cię d**a zaswędzi..", "darowali im zycie".......sadze ze znajdzie sie tu pare g****icieli, skoro ich bronia....."wam glupim babom pryszcz..." itd.....mozg w jajach i do kastracji- wszystkich co przemoca fizyczna i szantazem wymuszaja zachowania seksulane!!!!!!!!!!!!WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i na koniec "nie badz taki sentymentalny" ?????????? @$@#^$^%&**(&%$^^$^^#&#^#^ chlopcze.....masz szczescie ze to nie jest publiczna debata.....paru anonimowych gosci zostaloby z pewnoscia zlinczowanych!!!!
0

Gość 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

metoda na kaca to klin lub nie dopuszczanie do kaca ;-)
Gość dobrze za mamy lekarzy , nie wiedzielibysmy tego. Moze cos wymysla by taki LCD stal bezpieczniej
0

Gość 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

Ja robię jajecznice, lekkie ciepłe śniadanko zawsze rozrusza żoładek - tyle że czasami ciężko ją usmażyc ale pomaga:)
Komentarz usunięty
0

Miras 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

O kant d**y te anglikańskie pomysły ... Kac to kac - nie ma na to rady i nie będzie.
Gość całe szczęście , że głupota jest taka lekka
0

Gość 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

a moj najlepszy sposób, a zarazem najprostszy to tzw. zupka chińska, niewazne o jakim smaku byle ciepłe. U niektórych osób ważne jest też zjeść coś słodkiego, bo alkohol wypłukuje cukier z organizmu i dlatego maja delirke
Komentarz usunięty
0

SaSaSa 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

Naaaa kacaaa najlepsze jest powietrze z pompKi ooood materaca :D
Gosc 9 moich znajomych umarło od alkoholu.Jeden żyje ale ma tak spalony układ pokarmowy,że rzyga własnym gównem. Pijani kierowcy na drogach.Delirycy.Żule-degeneraci,żebrzący o 50 groszy.Mężczyżni katujący swoje żony. To was nie przeraża,prawda? Zaczyna sie od picia towarzyskiego ,potem pije się 3-4 razy na tydzień,piwko do filmu wieczornego,potem pojawia się pierwszy"klin"na kaca i ciągi. Tym nie warto się przejmować,bo alkohol jest narkotykiem z "dziada pradziada"i nie powoduje aż takiego podniecenia jak termin"narkotyk".Kazde państwo zarabia na naszej śmierci,ale jest to powszechnie akceptowalne. Zioło to czysta natura,tak samo jak inne rosliny ze smartshopów,które w ameryce południowej sa do dziś stosowane przez plemiona jako rośliny lecznicze,lub wywołujace "świadome sny "u szamanów
0

Tomus 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

dokładnie browar najlepszym lekarstwem :D
Gość Playboy to powinien być szkolny podręcznik dla mlodego grafika komputerowego ,żeby udowodnić takiemu żółtodziobowi , że photoshopie wszystko jest możliwe
0

Gość 22.10.2012 09:15 Odpowiedz Zgłoś

praca na kaca
Gość Wolę swoją laskę oglądać ,niż trzepać gruchę pod zdjęcia.Żałosne.
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Śląsk pod wodą. Potężne ulewy także w Małopolsce 6 Śląsk pod wodą. Potężne ulewy także w Małopolsce 13 godzin temu
Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 39 Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 14 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...