Sprawdź, co tatuaż mówi o twoim partnerze

16.01.2010 11:55 PARTNER, RODZAJ, TATUAŻ, WZÓR
Sprawdź, co tatuaż mówi o twoim partnerze

Fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Jego wzór świadczy o cechach charakteru.

Gwiazdka na udzie, listek na ramieniu lub portret ukochanej na bicepsie. Czy wzór, jaki tatuujemy sobie na ciele może świadczyć o naszej osobowości? Zdaniem Judi James, eksperta języka ciała i autorki opublikowanej właśnie książki "The You Code" - tak - informuje "The Daily Star".

IM WIĘCEJ TATUAŻY, TYM WIĘKSZY DEWIANT>>

O czym świadczy tatuaż u mężczyzny?

ZAGRANICZNE SYMBOLE

W związku z tą osoba będziesz mieć wrażenie, że do końca nie wiesz, kim jest. Może być wspaniałym towarzyszem, ale będzie wysyłał sprzeczne sygnały - twierdzi James.

IMIĘ DZIEWCZYNY

Musiał być zakochany, jeśli poszedł wytatuować sobie jej imię na ramieniu. Ale uważaj. To oznacza, że szybko się zakochuje, ale nie uczy sie na błędach. Ciągle jest pewien, że znalazł tę jedyną...

MAŁY I TRADYCYJNY

Zdaniem James taki tatuaż noszą ludzie, którym wydaje się, że są odważni, ale wcale tacy nie są. Ale możesz być pewna, co widzisz, to masz.

MISTYCZNE MOTYWY

Uważa, że nie jest płytki - ale się myli. Chce zwracać na siebie uwagę i udowodnić wszystkim jaki to on mądry, poważny i tajemniczy.

IMIĘ DZIECKA

Ta osoba nie lubi być odsuwana w cień w związku. Wydaje się czuła i wrażliwa, ale chyba nie dorosła do partnerskiego związku.

PRĘDZEJ SPOTKASZ KOSMITĘ NIŻ IDEALNEGO PARTNERA>>

DZIWACZNY WZÓR

To w rzeczywistości bardzo odpowiedzialny człowiek, ale nie brakuje mu poczucia humoru, którym może cię znienacka zaskoczyć.

PORTRET DZIEWCZYNY

O ile wytatuowanie imienia dziewczyny na ramieniu świadczy o uczuciu do niej, o tyle utrwalenie jej wizerunku na własnej piersi jest raczej wyrazem uwielbienia dla jej urody. Problem w tym, że piękno to rzecz ulotna. Jego właściciel nie myśli więc raczej perspektywicznie, żyje tym co tu i teraz...

SPORTOWE TATUAŻE

To raczej lojalny facet, dość staromodny, który będzie się ciebie trzymał. Typ samca alfa, który lubi poważanie i wysoki status.

DOWCIPNY WZÓR

W rzeczywistości chce pokazać, że ma poczucie humoru, choć nie jest z tym u niego najlepiej.

ZWIERZĘ

Ten facet, zdaniem James chce powiedzieć: Może nie wyglądam, ale prawdziwa ze mnie bestia, jestem silny i sprawny. Może się taki okazać w sypialni.

TELEWIZYJNI I KINOWI BOHATEROWIE

To w rzeczywistości małe dziecko, które chętnie przebrałoby się w kostium swojego filmowego bohatera. W związku będzie zachowywał się jak mały chłopiec z wielkim ego.

SŁOWA PIOSENKI
Ma dość lekkie podejście do życia, wszystko wydaje mu się proste i łatwe jak w piosence. Raczej optymista. Nie dostrzega zła w ludziach.

A jeśli tatuaż ma dziewczyna:

TATUAŻE NA CAŁYM CIELE

Tu kwiatek, tam serduszko, a w jeszcze innym miejscu orientalny wzór. Nie jesteś jej pierwszym partnerem i nie licz, że będziesz ostatnim. Często zmienia zdanie i jeśli zawieje niepomyślny dla ciebie wiatr szybko cię zostawi...

MOTTO

Ta kobieta często zadziera nosa i ciągle ją coś rozprasza. Poszukuje wciąż sensu życia i nie do końca wie czego pragnie w związku. Poszukuje idealnego kochanka, którym ty niekoniecznie musisz być.

MARYNARSKI TATUAŻ

Tak naprawdę nie interesuje jej co o niej myślą. Może wydawać się nieco zbyt delikatna na te tatuaże, ale mają one świadczyć o tym, że tak naprawdę jest o wiele silniejsza niż myślisz.

DELIKATNY TATUAŻ

Jakiś mały kwiatek albo gwiazdka w dyskretnym miejscy. Wydaje jej się że jest odważna, w rzeczywistości wymaga wiele troski. Poszukuje w związku perfekcji. Na pewno spodoba się rodzicom.

SEKS SYGNAŁ

Ma podkreślać najbardziej seksowne miejsca jej ciała, ale... Może byc również sygnałem: dalej nawet nie próbuj mnie dotykać!

SŁODKI WZOREK LUB NAPIS
Jest jak dziecko, które ciągle chce być przytulane i kochane. Ale jak to dziecko, ma też buntownicza naturę...

Następny tekst:

Dziecko trafiło za kratki? Na pewno tam wróci Dziecko trafiło za kratki? Na pewno tam wróci

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Próba klasyfikacji całego psychologicznego spektrum motywacji wiązanego z robieniem sobie tatuażau z zasady jest skazana na niepowodzenie, ale to już jest szczyt debilizmu -.-' Dla każdego jednego rodzaju wzoru istnieje już cały szereg różnych powodów, dla którego ludzie go wybrali. Poza tym sporo osób sama sobie projektuje wzór, z którym dopiero idzie do tatuażysty.
Gość Czytanie takiej umowy jest wyjątkowo nudne ;) Dlatego ja też zawsze jeżdżę z dużymi biurami. W zeszłym roku byłam właśnie z alfą i wszystko przebiegało jak należy. Lepiej jechać z kimś sprawdzonym, bo później można mieć tylko same kłopoty!
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

gie ówno prawda
Komentarz usunięty
1+

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

dotyczy artykułu, nie komentarza wyżej:D
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Wielka bzdura!!
Gość zgadzam się z tym.Ta cała szata jest niebezpieczna i dla stóp wykonujących ''manewry '' i dla oczu.
1-

teiczer 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Ale poj3bane. Co wy myślicie, że już znacie znaczenie tatuażu? To jak poznasz geja po tatuaży? Nie po kolorze (róż, żółć etc.). Bo zwykle kolor to czerń. Nie poznacie, bo nie ma czegoś takiego jak gejtatuaż. Nie ma też pewności, że gość wytatuował sobie imie laski i szybko się zakoc***e. Może był w zwiąku przez 5 lat a potem sie sypło?
Gość a ja jestem polką i uwielbiam i czekolade i seks;) a za drogimi kosmetykami i winem nie przepadam...
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

ale debilne to to, wstyd
Gość Walka była do kitu. Adamek owszem punktował, ale mało było mocnych uderzeń na głowę. Ani razu nie spróbował znokautować, co dla mnie jest porażką widowiska. Dobrze, że wygrał, ale wielkiej klasy jak dla mnie nie pokazał.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

kto to pisał ?! to jest jedna wielka żenada
Gość to wszystko po to zeby ludzie byli bardziej przychylni na budowe elektrowni jadrowych. stek klamst! JAK TAK MOZECIE LUDZMI MANIPULOWAC???!!!! <-- popieram
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Wytatuowane Debile i super debilki. Twu psia mać.
Gość a ja już się cieszyłem,że to w Polsce...:(:(
0

andrew 22.10.2012 11:10 Zgłoś

tatuu na ciele mowi ze ma psychike spaczona. wzor okresla stopien spaczenia
Gość To znaczy, że brytyjki nie wiedzą co to dobry seks...skoro bardziej od niego wolą czekoladę ;]
1+

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

sportowe tatuaże - tzn jakie, ktos wie o co chodzi ? a mistyczne motywy to zdaniem autora co ?
Charlie i Fabryka Czekolady trollowanie internetu po raz nie wiem który. Co nas obchodzą brzydkie ponad wszystko brytyjki?
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane