Sprawdź, co tatuaż mówi o twoim partnerze

16.01.2010 11:55 PARTNER, RODZAJ, TATUAŻ, WZÓR
Sprawdź, co tatuaż mówi o twoim partnerze

Fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Jego wzór świadczy o cechach charakteru.

Gwiazdka na udzie, listek na ramieniu lub portret ukochanej na bicepsie. Czy wzór, jaki tatuujemy sobie na ciele może świadczyć o naszej osobowości? Zdaniem Judi James, eksperta języka ciała i autorki opublikowanej właśnie książki "The You Code" - tak - informuje "The Daily Star".

IM WIĘCEJ TATUAŻY, TYM WIĘKSZY DEWIANT>>

O czym świadczy tatuaż u mężczyzny?

ZAGRANICZNE SYMBOLE

W związku z tą osoba będziesz mieć wrażenie, że do końca nie wiesz, kim jest. Może być wspaniałym towarzyszem, ale będzie wysyłał sprzeczne sygnały - twierdzi James.

IMIĘ DZIEWCZYNY

Musiał być zakochany, jeśli poszedł wytatuować sobie jej imię na ramieniu. Ale uważaj. To oznacza, że szybko się zakochuje, ale nie uczy sie na błędach. Ciągle jest pewien, że znalazł tę jedyną...

MAŁY I TRADYCYJNY

Zdaniem James taki tatuaż noszą ludzie, którym wydaje się, że są odważni, ale wcale tacy nie są. Ale możesz być pewna, co widzisz, to masz.

MISTYCZNE MOTYWY

Uważa, że nie jest płytki - ale się myli. Chce zwracać na siebie uwagę i udowodnić wszystkim jaki to on mądry, poważny i tajemniczy.

IMIĘ DZIECKA

Ta osoba nie lubi być odsuwana w cień w związku. Wydaje się czuła i wrażliwa, ale chyba nie dorosła do partnerskiego związku.

PRĘDZEJ SPOTKASZ KOSMITĘ NIŻ IDEALNEGO PARTNERA>>

DZIWACZNY WZÓR

To w rzeczywistości bardzo odpowiedzialny człowiek, ale nie brakuje mu poczucia humoru, którym może cię znienacka zaskoczyć.

PORTRET DZIEWCZYNY

O ile wytatuowanie imienia dziewczyny na ramieniu świadczy o uczuciu do niej, o tyle utrwalenie jej wizerunku na własnej piersi jest raczej wyrazem uwielbienia dla jej urody. Problem w tym, że piękno to rzecz ulotna. Jego właściciel nie myśli więc raczej perspektywicznie, żyje tym co tu i teraz...

SPORTOWE TATUAŻE

To raczej lojalny facet, dość staromodny, który będzie się ciebie trzymał. Typ samca alfa, który lubi poważanie i wysoki status.

DOWCIPNY WZÓR

W rzeczywistości chce pokazać, że ma poczucie humoru, choć nie jest z tym u niego najlepiej.

ZWIERZĘ

Ten facet, zdaniem James chce powiedzieć: Może nie wyglądam, ale prawdziwa ze mnie bestia, jestem silny i sprawny. Może się taki okazać w sypialni.

TELEWIZYJNI I KINOWI BOHATEROWIE

To w rzeczywistości małe dziecko, które chętnie przebrałoby się w kostium swojego filmowego bohatera. W związku będzie zachowywał się jak mały chłopiec z wielkim ego.

SŁOWA PIOSENKI
Ma dość lekkie podejście do życia, wszystko wydaje mu się proste i łatwe jak w piosence. Raczej optymista. Nie dostrzega zła w ludziach.

A jeśli tatuaż ma dziewczyna:

TATUAŻE NA CAŁYM CIELE

Tu kwiatek, tam serduszko, a w jeszcze innym miejscu orientalny wzór. Nie jesteś jej pierwszym partnerem i nie licz, że będziesz ostatnim. Często zmienia zdanie i jeśli zawieje niepomyślny dla ciebie wiatr szybko cię zostawi...

MOTTO

Ta kobieta często zadziera nosa i ciągle ją coś rozprasza. Poszukuje wciąż sensu życia i nie do końca wie czego pragnie w związku. Poszukuje idealnego kochanka, którym ty niekoniecznie musisz być.

MARYNARSKI TATUAŻ

Tak naprawdę nie interesuje jej co o niej myślą. Może wydawać się nieco zbyt delikatna na te tatuaże, ale mają one świadczyć o tym, że tak naprawdę jest o wiele silniejsza niż myślisz.

DELIKATNY TATUAŻ

Jakiś mały kwiatek albo gwiazdka w dyskretnym miejscy. Wydaje jej się że jest odważna, w rzeczywistości wymaga wiele troski. Poszukuje w związku perfekcji. Na pewno spodoba się rodzicom.

SEKS SYGNAŁ

Ma podkreślać najbardziej seksowne miejsca jej ciała, ale... Może byc również sygnałem: dalej nawet nie próbuj mnie dotykać!

SŁODKI WZOREK LUB NAPIS
Jest jak dziecko, które ciągle chce być przytulane i kochane. Ale jak to dziecko, ma też buntownicza naturę...

Następny tekst:

Dziecko trafiło za kratki? Na pewno tam wróci Dziecko trafiło za kratki? Na pewno tam wróci

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

ty bez tatuażu jesteś spaczony więc sam zaprzeczasz samym sobą swojej teorii niedouczony idioto, myślisz że jak wymyślisz pseudo teorię to jestes fajny ? internet powinien być zdecydowanie od 21 lat w górę, a ty chyba teraz powinienes się uczyc bo w poniedzalek masz sprawdzian z polskiego w gimnazjum, zapomniales?
Gość To znaczy, że brytyjki nie wiedzą co to dobry seks...skoro bardziej od niego wolą czekoladę ;]
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

DELIKATNY TATUAŻ czyli swastyka na posladku ?
Gość hahahahhahahahaaaaaaa! co za jakis glupek wymyslil.
0

terror 22.10.2012 11:10 Zgłoś

autor był chyba naćpany jak to pisał. Zaraz zaczną robić badania w stylu "co znaczy twoja kupa"... idiotyzm!
Gość no to niemcy znow wzbogacili sie o dobrego pilkarza (o ile lewandowski nim jest??). pewnie zaraz wszyscy beda po niemcach jechac. zazdrosnicy.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

super artykuł gorszych juz nie ma cie ??? Po co piszecie bzdety które mówią tempi amerykanie. Mam tatuaże i nic z tego nie pasuje do mnie ani do mojego męża dlatego proźba przestańcie pisać takie pierdoły w polsce też jest niemało ludzi tępych i jeszcze ktoś weźmie sobie to do serca
Gość zjadłem kota , czy to źle ?? ;(
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

a jak mam sajgonki 3,50 to co to oznacza chciałbym sie zapytac??
Gość w korei ju zdawno o tym wiedzili bo robia eksperymenty nie na królikach czy myszach ale na istotach ludzkich, wiedza ile człowiek wytrzyma pod woda ile w mrozie ile na dużej wysokosci ile wytrzyma pod napieciem pradu równierz promieniowanie i rozne leki , madry naród a wy tak krytykujecie malego Kima 2-go
0

Jarek 22.10.2012 11:10 Zgłoś

hehe rozbawiła mnie ta próba interpretacji tego co wzór mówi o człowieku i jego charakterze heh sam mam kilka tatuaży i nie zamierzam na tym kończyć a to co mam na ciele to moja sprawa i moja własna interpretacja dzięki zronbienu sobie tatuażu przecież nie zmieniamy swojego charakteru a często ludzie którzy sobie robią tatuaż zdają sie na wizje artysty i sami nie wiedzą co chcą mieć:) w tym momencie powinniśmy stworzyć podział na charakter osoby która ma tatuaż i charakter osoby która go robiła
Gość a kogo to obchodzi? nikt nie czyta artykulow o kubicy. siedem komentarzy cos daje do myslenia hmm?
0

Inked 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Uogolnienie calej kultury tatuazu do kilkunastu motywow jest bardzo plytkie, a przypisanie osobowosci do pewnego rodzaju wzorow oparte jest prawdopodobnie do obiektow (ochotnikow) tego badania. Stereotyp posiadania tatuazu przez bylego wieznia czy marynarza dawno juz sie zatarl, kazdy z nas ma osobisty powod ktory sklania nas do posiadania tego wlasnie wzoru, w kazdego zyciu przydaza sie cos niesamowitego, smutnego czy radosnego co ma na nas wplyw, niekoniecznie dobry czy zly. Get Tattoo! !
Gość czemu nie jest napisane czy brutto, czy netto
0

Jarek 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Kolego sugeruję że jesteś brudnym motocyklistą i lubisz zwracać na siebie uwagę chałaśliwym motocyklem oraz tatuażami w postaci butelki po piwie czy zgniecionej puszki, nie sugerowałbym sie że większość tatuaży to kolor czarny a kolorystyka świadczy o skłonnościach homoseksualnych. Chyba nigdy nie widziałeś prawdziwego tatuażu i nie miałeś doczyneinie z profesjonalnym salonem. pozdrawiam
Gość a ja jestem polką i uwielbiam i czekolade i seks;) a za drogimi kosmetykami i winem nie przepadam...
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Z tego artykułu wychodzi na to, że ludzie z tatuażami nie posiadają żadnych zalet. zenada
Gość "to my zabiegamy o jego względy. Inaczej rozmawiamy z osobami, które nam się podobają" ?????
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

bzdury i tyle chyba autor ma jakies kompleksy
Gość nie ma przymusu jednolitych barw, ponieważ samochody są własnością kierowcy, to jego samochód, którym pewnie też używają poza pracą.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

beznadzieja !!!
Gość jestesmy po prostu chorym narodem... co tu duzo mowic,zawistnym,upartym,kłótliwym...
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

A jak ja mam cale nogi w demony to co o znaczy??jakim nieby jestem czlowiekiem;p heh te znaczenia to pic na wode
haha o rety a ja mam wszystko firmy apple mam macboka telewizora apple komtputer maca 2 i phone zawsze biegam z dwoma przy uchy slucawi apple mp3 maca ipody !!! aaaa !!!!! ....
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

ale głupota o sforo zdałniona...
Gość polaków też wykupuje unia za geld . . . wcześniej ich USA brało . . . i paszli wszyscy za dziengami!
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

jak zwykle głupoty piszecie ja pie_rdo_le
Gość w łapę to biorą albo mandaty wypisują za piweczko . . . sługusy skarbówki! a mafie narkotykowe szaleją! pijaka najłatwiej złapać i namierzyć! łatwy cel nie jest żadnym celem! czy odurzony pijak!
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Czuć feminizm.
Gość nie znosze czekolady
0
Strona 2 z 6 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane