Sprawdź, co tatuaż mówi o twoim partnerze

16.01.2010 11:55 PARTNER, RODZAJ, TATUAŻ, WZÓR
Sprawdź, co tatuaż mówi o twoim partnerze

Fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Jego wzór świadczy o cechach charakteru.

Gwiazdka na udzie, listek na ramieniu lub portret ukochanej na bicepsie. Czy wzór, jaki tatuujemy sobie na ciele może świadczyć o naszej osobowości? Zdaniem Judi James, eksperta języka ciała i autorki opublikowanej właśnie książki "The You Code" - tak - informuje "The Daily Star".

IM WIĘCEJ TATUAŻY, TYM WIĘKSZY DEWIANT>>

O czym świadczy tatuaż u mężczyzny?

ZAGRANICZNE SYMBOLE

W związku z tą osoba będziesz mieć wrażenie, że do końca nie wiesz, kim jest. Może być wspaniałym towarzyszem, ale będzie wysyłał sprzeczne sygnały - twierdzi James.

IMIĘ DZIEWCZYNY

Musiał być zakochany, jeśli poszedł wytatuować sobie jej imię na ramieniu. Ale uważaj. To oznacza, że szybko się zakochuje, ale nie uczy sie na błędach. Ciągle jest pewien, że znalazł tę jedyną...

MAŁY I TRADYCYJNY

Zdaniem James taki tatuaż noszą ludzie, którym wydaje się, że są odważni, ale wcale tacy nie są. Ale możesz być pewna, co widzisz, to masz.

MISTYCZNE MOTYWY

Uważa, że nie jest płytki - ale się myli. Chce zwracać na siebie uwagę i udowodnić wszystkim jaki to on mądry, poważny i tajemniczy.

IMIĘ DZIECKA

Ta osoba nie lubi być odsuwana w cień w związku. Wydaje się czuła i wrażliwa, ale chyba nie dorosła do partnerskiego związku.

PRĘDZEJ SPOTKASZ KOSMITĘ NIŻ IDEALNEGO PARTNERA>>

DZIWACZNY WZÓR

To w rzeczywistości bardzo odpowiedzialny człowiek, ale nie brakuje mu poczucia humoru, którym może cię znienacka zaskoczyć.

PORTRET DZIEWCZYNY

O ile wytatuowanie imienia dziewczyny na ramieniu świadczy o uczuciu do niej, o tyle utrwalenie jej wizerunku na własnej piersi jest raczej wyrazem uwielbienia dla jej urody. Problem w tym, że piękno to rzecz ulotna. Jego właściciel nie myśli więc raczej perspektywicznie, żyje tym co tu i teraz...

SPORTOWE TATUAŻE

To raczej lojalny facet, dość staromodny, który będzie się ciebie trzymał. Typ samca alfa, który lubi poważanie i wysoki status.

DOWCIPNY WZÓR

W rzeczywistości chce pokazać, że ma poczucie humoru, choć nie jest z tym u niego najlepiej.

ZWIERZĘ

Ten facet, zdaniem James chce powiedzieć: Może nie wyglądam, ale prawdziwa ze mnie bestia, jestem silny i sprawny. Może się taki okazać w sypialni.

TELEWIZYJNI I KINOWI BOHATEROWIE

To w rzeczywistości małe dziecko, które chętnie przebrałoby się w kostium swojego filmowego bohatera. W związku będzie zachowywał się jak mały chłopiec z wielkim ego.

SŁOWA PIOSENKI
Ma dość lekkie podejście do życia, wszystko wydaje mu się proste i łatwe jak w piosence. Raczej optymista. Nie dostrzega zła w ludziach.

A jeśli tatuaż ma dziewczyna:

TATUAŻE NA CAŁYM CIELE

Tu kwiatek, tam serduszko, a w jeszcze innym miejscu orientalny wzór. Nie jesteś jej pierwszym partnerem i nie licz, że będziesz ostatnim. Często zmienia zdanie i jeśli zawieje niepomyślny dla ciebie wiatr szybko cię zostawi...

MOTTO

Ta kobieta często zadziera nosa i ciągle ją coś rozprasza. Poszukuje wciąż sensu życia i nie do końca wie czego pragnie w związku. Poszukuje idealnego kochanka, którym ty niekoniecznie musisz być.

MARYNARSKI TATUAŻ

Tak naprawdę nie interesuje jej co o niej myślą. Może wydawać się nieco zbyt delikatna na te tatuaże, ale mają one świadczyć o tym, że tak naprawdę jest o wiele silniejsza niż myślisz.

DELIKATNY TATUAŻ

Jakiś mały kwiatek albo gwiazdka w dyskretnym miejscy. Wydaje jej się że jest odważna, w rzeczywistości wymaga wiele troski. Poszukuje w związku perfekcji. Na pewno spodoba się rodzicom.

SEKS SYGNAŁ

Ma podkreślać najbardziej seksowne miejsca jej ciała, ale... Może byc również sygnałem: dalej nawet nie próbuj mnie dotykać!

SŁODKI WZOREK LUB NAPIS
Jest jak dziecko, które ciągle chce być przytulane i kochane. Ale jak to dziecko, ma też buntownicza naturę...

Następny tekst:

Dziecko trafiło za kratki? Na pewno tam wróci Dziecko trafiło za kratki? Na pewno tam wróci

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

tatuaż nie robi się ot tak(chyba że jesteś zalany i nic o tym nie wiesz), Tatuaż zawsze coś wyraża, jeśli nie otwarcie to na pewno niesie ze sobą jakieś podświadome przesłanie... Mam dwa jak narazie i staram się nimi coś wyrazić. Z drugiej strony mówię za siebie.
zx999 Dodam jeszcze, że ubrania też powinny być jakoś znormalizowane, bo wiele kolorów strasznie rozprasza i stwarza niebezpieczeństwo.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

lol co za bredne kto to pisal jakis psychol ludzie opamietajcie sie szufladkowianie kogo kolwiek po jego tatuażach i nie tylko to faszyzm/rasizm!
Gość Tu nie chodzi o fajki. Problemem jest ta fala zakazów i systematyczne ograniczanie wolności obywateli. Zakaz palenia, zakaz handlu w niedzielę, zakaz kolorowych taksówek itd.,itd. Niedługo będziemy chodzili ubrani jak w Pln.Korei.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

debilny artykol.... ;/
Gość brawo ktoś mądrze napisał, wywieszania szmat na balkonach jest totalną wiochą spotykaną tylko we wschodnich blokach komunistycznych.
0

Gość21 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Autor(ka) artykułu stwierdza, że "zdaniem Judi James", więc komentarze w stylu: idiota to napisał, są nie na miejscu. To tak, jakby stwierdzić Adolf.H. mówił to i to, a że większość z jego nazistowskich sformułowań, jest wynikiem jakiegoś paroksyzmu umysłowego i megalomanii nie znaczą, że osoba cytująca słowa tego idioty sama jest idiotą. Moim skromnym zdaniem tatuaże bardzo dużo świadczą o człowieku. Jest to komunikacja niewerbalna i może wizualizować psychikę osoby posiadającej dany wzór.
Gość temat slaby i nie praktyczny.. żenada
0

mololos 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Nie ma szns żeby coś takiego się sprawdzało.. zrobienie tatuażu to decyzja często na całe życie, robimy to dla siebie nie dla innych a tu wskazane są motywy robienia tatuażu dla podobania się innym.. Sprawdź mololo - Zawsze na tropie najlepszych wydarzeń
milosss Wam w tym całym pogrzebie chodziło tylko o to żeby was świat zauważył i Obama przyleciał, ciekawe czemu niby miał ryzykować życie, o sorry, nie ryzykował, każdy polaczek (nie Polak) jest ekspertem od lotnictwa, na niskim pułapie by im paliwa zabrakło. A co do tornada to w usa się nie buduje lepszych domów bo to jest po pierwsze taki typ architektury, po drugie ludzie niższej klasy nie stać, po trzecie nie są potrzebne lepsze bo tornado i tak rozwali.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Wchodze,czytam i żałuje,że tutaj wszedłem.
Gość po co im seks, mają zabawki do tego
0

Jarek 22.10.2012 11:10 Zgłoś

100% racji, jedyne z czym sie nie zgodzę to ze stwierdzeniem często na całe życie, tatuaż jest na całe życie to nie henna można próbować go oczywiście laserowo wywabić ale ślad zawsze zostanie, reszta jak najbardziej sensowna
milosss Wam w tym całym pogrzebie chodziło tylko o to żeby was świat zauważył i Obama przyleciał, ciekawe czemu niby miał ryzykować życie, o sorry, nie ryzykował, każdy polaczek (nie Polak) jest ekspertem od lotnictwa, na niskim pułapie by im paliwa zabrakło. A co do tornada to w usa się nie buduje lepszych domów bo to jest po pierwsze taki typ architektury, po drugie ludzie niższej klasy nie stać, po trzecie nie są potrzebne lepsze bo tornado i tak rozwali.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

A ja...ja sobie wytatuuję napis "Publikacje w Sfora.pl są kretyńskie, James jest idiotką" na tyłku. O czym to będzie świadczyć? Co na to James?
Gość Tak jak promieniowanie elektromagnetyczne ma zbawienny wpływ na zdrowie informatyków pracujacych w serwerowniach! Ale wczesniejsza emerytura dla wojskowych i nauczycieli! To dziki kraj!
0

jotubyl 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Nic sie nie dowiedziałam o swoim
Gość ten fizyk próbuje podlizać się w związku z planowaną budową elektrowni atom. w Polsce , jego odpowiedzialność za słowa jest tyle warta co odpowiedzialność doradcy finansowego gdy dojdzie do strat . Niech gość napije się wody z obiegu chłodzenia reaktora to mu przejdzie.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Co za s**t!
Gość Mają w planie budowę elektrowni atomowej,zapewne narzucą nam składowanie odpadów z całej europy to dziś promieniowanie leczy chociaż wczoraj szkodziło.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

taaaa jeszcze co.....artykuł do bani.
Gość chińszczyzna nigdy nie zastąpi BMW , Mercow i Audi buahahha
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Beznadziejne te opisy i to same negatywne gość co to wypisywał pewnie sam ma ze sobą problem i glupoty wypisuje.
Gość kto tam sie wulkanep przejmuje- odliczanie jest lepsze! PIĄTY JESTEM!
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

ten artykul jest totalnie chory bez konkretow.szkoda bylo mojego czasu na przeczytanie go.pozdrawiam
Gość szusty! zaren wulkan nie jest mi grozny w pierwszej 10 jestem!
0

bzdura 22.10.2012 11:10 Zgłoś

tatuaże to kolejne gówno z importu, które świadczy ze sami nic nie możemy wymyślić tylko ślepo wszystko naśladować, bo prościej, co kiedyś przyczyniło się do naszego upadku znowu istnieje w tym wolnym kraju.
Tony 3 nie ma aż tak restrykcyjnych zakazów. Ktoś tu wspominał, że palacze są słabi. Cóż nie jest dla mnie żadnym osiągnięciem rzucić palenie. Wszyscy moi znajomi, członkowie rodziny, którzy chcieli rzucić prędzej czy później zrobili to. I nie uważają tego za wielki życiowy sukces. To jak z odchudzaniem się. Jednak ja nigdy nie chciałam rzucać palenia, zaczęłam palić jako osoba dorosła, zupełnie świadoma konsekwencji, można to nazywać głupotą ja nazywa to przyjemnością,
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Tatuaże wywiodły się od TUBYLCÓW plemiennych.Znaczyli się ze względu na analfabetyzmu.W naszym kraju tatuaże posiadał: MARGINES SPOŁECZNY,więżniowie i ten trend stosują w większości dzisiaj wszyscy,zboczeńcy,cudaki itd i wcale to nie jest szpan tylko okalecznie swojego ciała
Gość dziwne w Indiach piją jej bardzo dużo a ślepych z tego powodu niezwykle dużo???? Czyżby u nich to zakłęcie niedziała??
0
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane