Sprawdź, jaka bielizna działa na mężczyzn najbardziej

11.02.2010 19:20 BIELIZNA, CZARNY, EROTYKA, KOLOR, MĘŻCZYZNA, SEKS
Sprawdź, jaka bielizna działa na mężczyzn najbardziej

Fot. Creative Commons / Flickr / luchezarpetkov

Kobietom tylko się wydaje, że wiedzą, co podnieca facetów.

Łososiowy stanik do zielonych stringów? Może niekoniecznie. Jeżeli ubierasz się dla faceta, postaw na czerń. Inne kolory go nie ruszą.

Nowe badanie obala też mit o podniecającym czerwonym. Ponad połowa badanych uważa go za najmniej interesujący - informuje "The Daily Telegraph".

Niestety dla panów, aż dwie trzecie kobiet sądzi, że magnesem na faceta będzie właśnie krwistoczerwona bielizna.

ZASZŁA W CIĄŻĘ PO SEKSIE ORALNYM>>

Co jeszcze nie robi na facetach wrażenia?

18 proc. nie odpowiada róż, 11 proc. kolory cieliste - gazeta cytuje wyniki badania zleconego przez specjalistę od środków piorących, Dr. Beckermann.

Drugim ulubionym przez panów kolorem bielizny, zaraz za czarnym, jest biały.

Następny tekst:

USA szykują się na wielki cyberatak

Dodaj komentarz

Komentarze

raczka 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

pierwszy hehehhe:)
Gość A ja sie pytam jakie dziś?!?!?!?! fala do wrocka miała dojść w piątek na gazecie.pl piszą ze będzie w piątek miedzy13 a 14 xd
0

Gościu 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

i co z tego? czy czyni cię to lepszym człowiekiem?
Gość A ja sie pytam jakie dziś?!?!?!?! fala do wrocka miała dojść w piątek na gazecie.pl piszą ze będzie w piątek miedzy13 a 14 xd
0

Gość 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

a co z gejami?
xyzed Tak długo obywatele będą oszukiwać państwo, jak długo państwo oszukiwać będzie obywateli :D
0

Gość 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

mi tam róż pasuje ;]
Gość a ludzie tu są teraz najważniejsi ludzie!!!!
0

dsfgdbdn 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

mhm zgadza sie czarny i bialy - reszta odpada ;]
Gość 21 grudzień 2012 - Zbliża się
1+

Gość 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

już odpowiadam ja lubie boxerki :P
xyzed Tak długo obywatele będą oszukiwać państwo, jak długo państwo oszukiwać będzie obywateli :D
0

Gość 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Czerń lub biel ;)
Gość Ty komuchu, a kto ma prawo podejmować szkodliwe społecznie decyzje, to prywatne rzeczy i nie z miejsca, ogniska choroby. Pewnie zacierają ślady wybuchu, bio jak to wytłumaczyć?
0

Gość 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

normalnemu facetowi wystarczy kobieta i to co wzial wraz z nia debil bedzie szukal podniet az do opetania mozgu
Gość Jeśli ktoś jest na tyle nieodpowiedzialny, by w dzisiejszych czasach nie stosować antykoncepcji to.... od razu powinni takie osoby sterylizować, a nie zabijać po kilkoro dzieci. Przeważnie te, które dokonały aborcji robią to co najmniej 2-3 razy. Uważam, że skoro chcą to niech usuwają, ale powinno się wtedy poddawać taką kobietę sterylizacji. Może wówczas antykoncepcja byłaby stosowana, bo dzisiaj dla niektórych z antykoncepcją równoznaczna jest aborcja!!
0

Gość 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Moim zdaniem na trzecim miejscu jest jeszcze klasyczne bordo - ale żadna krwista czerwień. Ale czerń i biel - to jest to coś :)
Gość 21 grudzień 2012 - Zbliża się
0

Gość 22.10.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Wiadomo to od dawna :) Ameryki nie odkryliście.
Gość Obserwator A to Polska własnie. Tak się zachowujemy i potem mamy pretensję , że tak nas widzą i opisują.
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Zagraniczne media o Tusku: Champion Europy Wschodniej 5 Zagraniczne media o Tusku: Champion Europy Wschodniej 31.08.2014 09:06
Zobacz zdjęcia z najostrzejszego "oka" na niebie. Szokująco dokładne 10 Zobacz zdjęcia z najostrzejszego "oka" na niebie. Szokująco dokładne 17 godzin temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...