Spryciarz rozładowuje auto. Zobacz jak pozbywa się towaru

21.03.2013 22:00 BAMBUS, CIĘŻARÓWKA, ROZŁADUNEK, TAJWAN, TOWAR

Takie rzeczy tylko na Tajwanie. Kierowca ciężarówki wpadł na świetny pomysł, jak bez wysiłku pozbyć się całego towaru.

Zgrabnie zrzucił z paki bambusy i odjechał. 

Następny tekst:

Więzienie za "kocią łapę". W tym kraju zmieniają prawo Więzienie za "kocią łapę". W tym kraju zmieniają prawo

Dodaj komentarz

Komentarze

Otaku 21.03.2013 22:04 Odpowiedz Zgłoś

Tylko głupcy tak wyładowują towar - jego masa w końcu złamie osie czy wózki.
3-

Gość 21.03.2013 22:04 Odpowiedz Zgłoś

Z***bisty news no nie ma coo
21+

Transseksualista 21.03.2013 22:13 Odpowiedz Zgłoś

Nie mogę być za PIS, bo nie tolerują gejów, nie mogę być za PO bo to złodzieje, nie mogę być za JKM bo zionie nienawiścią do osób LGBT. Tak więc wyjeżdżam do cywilizoanych krajów. Ale Polska to i tak nie tak żle, w Rosji aż 83 procent populacji nie akceptuję LGBT.
10-

POLAK 21.03.2013 22:14 Odpowiedz Zgłoś

fascynujacy i rzeczowy reportasz poruszajacy aktualne problemy......
0

Transseksualista 21.03.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

''Zboku''. W czym ci zawiniłem? W niczym.
Komentarz usunięty
7-

Gość 21.03.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

To juz teraz z czlowiek wolnego jak sie podpisywales tak sie zboku podpisujesz? Namierzyc twoje ip za tamte komentarze i od razu bys poszedl cwelu w odsiadke!
Komentarz usunięty
1-

Transseksualista 21.03.2013 22:16 Odpowiedz Zgłoś

To chcesz więzienia za bycie gejem, tak? Porażka.
Gość To juz teraz z czlowiek wolnego jak sie podpisywales tak sie zboku podpisujesz? Namierzyc twoje ip za tamte komentarze i od razu bys poszedl cwelu w odsiadke!
6-

Gość 21.03.2013 22:17 Odpowiedz Zgłoś

hahahaha cała prawda i -7 na dzien dobry, sfora to tuskowy pomagier
Komentarz usunięty
3+

Transseksualista 21.03.2013 22:19 Odpowiedz Zgłoś

Nie mogę być za PIS, bo nie tolerują gejów, nie mogę być za PO bo to złodzieje, nie mogę być za JKM bo zionie nienawiścią do osób LGBT. Tak więc wyjeżdżam do cywilizoanych krajów. Ale Polska to i tak nie tak żle, w Rosji aż 83 procent populacji nie akceptuję LGBT.
4-

Transseksualista 21.03.2013 22:20 Odpowiedz Zgłoś

Homoseksualizm był już w starożytnej Grecji i nie był zboczeniem, tylko metodą zapobiegania przeludnieniu. Stop radykalnej prawicy i krzyczeniu ''Gejów na pal!''. Stop nienawiści! My też jesteśmy ludźmi takimi jak wy!
7-
Strona 1 z 4 1 2 3
Wyrzucili z Wysp polskich przestępców 5 Wyrzucili z Wysp polskich przestępców wczoraj, o godz: 06:25
Seksowny kalendarz policji. Tak zbierają pieniądze 4 Seksowny kalendarz policji. Tak zbierają pieniądze 21.11.2014 21:26
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...