Spryciarz rozładowuje auto. Zobacz jak pozbywa się towaru

21.03.2013 22:00 BAMBUS, CIĘŻARÓWKA, ROZŁADUNEK, TAJWAN, TOWAR

Takie rzeczy tylko na Tajwanie. Kierowca ciężarówki wpadł na świetny pomysł, jak bez wysiłku pozbyć się całego towaru.

Zgrabnie zrzucił z paki bambusy i odjechał. 

Następny tekst:

Więzienie za "kocią łapę". W tym kraju zmieniają prawo Więzienie za "kocią łapę". W tym kraju zmieniają prawo

Dodaj komentarz

Komentarze

Otaku 21.03.2013 22:04 Odpowiedz Zgłoś

Tylko głupcy tak wyładowują towar - jego masa w końcu złamie osie czy wózki.
3-

Gość 21.03.2013 22:04 Odpowiedz Zgłoś

Z***bisty news no nie ma coo
21+

Transseksualista 21.03.2013 22:13 Odpowiedz Zgłoś

Nie mogę być za PIS, bo nie tolerują gejów, nie mogę być za PO bo to złodzieje, nie mogę być za JKM bo zionie nienawiścią do osób LGBT. Tak więc wyjeżdżam do cywilizoanych krajów. Ale Polska to i tak nie tak żle, w Rosji aż 83 procent populacji nie akceptuję LGBT.
10-

POLAK 21.03.2013 22:14 Odpowiedz Zgłoś

fascynujacy i rzeczowy reportasz poruszajacy aktualne problemy......
0

Transseksualista 21.03.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

''Zboku''. W czym ci zawiniłem? W niczym.
Komentarz usunięty
7-

Gość 21.03.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

To juz teraz z czlowiek wolnego jak sie podpisywales tak sie zboku podpisujesz? Namierzyc twoje ip za tamte komentarze i od razu bys poszedl cwelu w odsiadke!
Komentarz usunięty
1-

Transseksualista 21.03.2013 22:16 Odpowiedz Zgłoś

To chcesz więzienia za bycie gejem, tak? Porażka.
Gość To juz teraz z czlowiek wolnego jak sie podpisywales tak sie zboku podpisujesz? Namierzyc twoje ip za tamte komentarze i od razu bys poszedl cwelu w odsiadke!
6-

Gość 21.03.2013 22:17 Odpowiedz Zgłoś

hahahaha cała prawda i -7 na dzien dobry, sfora to tuskowy pomagier
Komentarz usunięty
3+

Transseksualista 21.03.2013 22:19 Odpowiedz Zgłoś

Nie mogę być za PIS, bo nie tolerują gejów, nie mogę być za PO bo to złodzieje, nie mogę być za JKM bo zionie nienawiścią do osób LGBT. Tak więc wyjeżdżam do cywilizoanych krajów. Ale Polska to i tak nie tak żle, w Rosji aż 83 procent populacji nie akceptuję LGBT.
4-

Transseksualista 21.03.2013 22:20 Odpowiedz Zgłoś

Homoseksualizm był już w starożytnej Grecji i nie był zboczeniem, tylko metodą zapobiegania przeludnieniu. Stop radykalnej prawicy i krzyczeniu ''Gejów na pal!''. Stop nienawiści! My też jesteśmy ludźmi takimi jak wy!
7-
Strona 1 z 4 1 2 3
Najmłodsza matka wyszła ze szpitala. Wróciła do szkoły i... zaskoczyła wszystkich! 5 Najmłodsza matka wyszła ze szpitala. Wróciła do szkoły i... zaskoczyła wszystkich! wczoraj, o godz: 19:22
Nie masz z kim spędzić wakacji? Nie rozpaczaj, jest ratunek! 17 Nie masz z kim spędzić wakacji? Nie rozpaczaj, jest ratunek! 26.07.2015 15:35
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki O tym, że Żydówki to przepiękne kobiety, wie chyba każdy. Nie każdy jednak wie, że Izrael jest jednym...
Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Właśnie wyszły spod prysznica, ale nie zdążyły się jeszcze ubrać. Zdążyły za to zrobić sobie kuszące zdjęcia.