Spryciarz rozładowuje auto. Zobacz jak pozbywa się towaru

21.03.2013 22:00 BAMBUS, CIĘŻARÓWKA, ROZŁADUNEK, TAJWAN, TOWAR

Takie rzeczy tylko na Tajwanie. Kierowca ciężarówki wpadł na świetny pomysł, jak bez wysiłku pozbyć się całego towaru.

Zgrabnie zrzucił z paki bambusy i odjechał. 

Następny tekst:

Więzienie za "kocią łapę". W tym kraju zmieniają prawo Więzienie za "kocią łapę". W tym kraju zmieniają prawo

Dodaj komentarz

Komentarze

Otaku 21.03.2013 22:04 Odpowiedz Zgłoś

Tylko głupcy tak wyładowują towar - jego masa w końcu złamie osie czy wózki.
3-

Gość 21.03.2013 22:04 Odpowiedz Zgłoś

Z***bisty news no nie ma coo
21+

Transseksualista 21.03.2013 22:13 Odpowiedz Zgłoś

Nie mogę być za PIS, bo nie tolerują gejów, nie mogę być za PO bo to złodzieje, nie mogę być za JKM bo zionie nienawiścią do osób LGBT. Tak więc wyjeżdżam do cywilizoanych krajów. Ale Polska to i tak nie tak żle, w Rosji aż 83 procent populacji nie akceptuję LGBT.
10-

POLAK 21.03.2013 22:14 Odpowiedz Zgłoś

fascynujacy i rzeczowy reportasz poruszajacy aktualne problemy......
0

Transseksualista 21.03.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

''Zboku''. W czym ci zawiniłem? W niczym.
Komentarz usunięty
7-

Gość 21.03.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

To juz teraz z czlowiek wolnego jak sie podpisywales tak sie zboku podpisujesz? Namierzyc twoje ip za tamte komentarze i od razu bys poszedl cwelu w odsiadke!
Komentarz usunięty
1-

Transseksualista 21.03.2013 22:16 Odpowiedz Zgłoś

To chcesz więzienia za bycie gejem, tak? Porażka.
Gość To juz teraz z czlowiek wolnego jak sie podpisywales tak sie zboku podpisujesz? Namierzyc twoje ip za tamte komentarze i od razu bys poszedl cwelu w odsiadke!
6-

Gość 21.03.2013 22:17 Odpowiedz Zgłoś

hahahaha cała prawda i -7 na dzien dobry, sfora to tuskowy pomagier
Komentarz usunięty
3+

Transseksualista 21.03.2013 22:19 Odpowiedz Zgłoś

Nie mogę być za PIS, bo nie tolerują gejów, nie mogę być za PO bo to złodzieje, nie mogę być za JKM bo zionie nienawiścią do osób LGBT. Tak więc wyjeżdżam do cywilizoanych krajów. Ale Polska to i tak nie tak żle, w Rosji aż 83 procent populacji nie akceptuję LGBT.
4-

Transseksualista 21.03.2013 22:20 Odpowiedz Zgłoś

Homoseksualizm był już w starożytnej Grecji i nie był zboczeniem, tylko metodą zapobiegania przeludnieniu. Stop radykalnej prawicy i krzyczeniu ''Gejów na pal!''. Stop nienawiści! My też jesteśmy ludźmi takimi jak wy!
7-
Strona 1 z 4 1 2 3
Zobacz najseksowniejsze przestępczynie świata 11 Zobacz najseksowniejsze przestępczynie świata 5 godzin temu
Odkryli fryzury sprzed 3 tys. lat. Tak się wtedy strzygło 5 Odkryli fryzury sprzed 3 tys. lat. Tak się wtedy strzygło 10 godzin temu
Sponsorowane
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...