Sprzedają pierścień Hitlera. Z rubinową swastyką

05.09.2013 20:40 AUKACJA, HITLER, PIERŚCIEŃ, RUBIN

Rubinowy pierścień Hitlera wystawił na sprzedaż amerykański dom aukcyjny Alexander Historical Auctions.

Co najmniej 100 tys. dolarów

Co najmniej 100 tys. dolarów

Alexander Historical Auctions

Pierścień ze swastyką z rubinów, który kiedyś należał do Adolfa Hitlera do kupienia! Oferta Alexander Historical Auctions wzbudza emocje kolekcjonerów na całym świecie. Eksperci spodziewają się, że wyjątkowa biżuteria zostanie sprzedana za co najmniej 100 tys. dolarów, czyli ok. 320 tys. zł. Kwota ta może być jednak dużo wyższa.


Ekstrawagancki pierścień wykonany został przez złotnika Karla Bertholda, który już w latach 20. ubiegłego wieku został fanatycznym zwolennikiem Hitlera.

Komentarze

SKORPION 06.09.2013 08:47 Zgłoś

...pieniędzy z Amber Gold...chyba na niego wystarczy...
2+

1eded 06.09.2013 08:56 Zgłoś

a ty myślisz ze kto na tym geszeft robi? pewno gorale ze wzgórz golan, znając zycie
Hołd poległym Niech kupi to Polski Rząd i publicznie zniszczy !!! Np. w kolejną rocznicę wybuchu wojny. Zrzucimy sie po złotówce i po sprawie I niech napiszą o tym w kolejnych podręcznikach do Historii. Bo to wybielanie nazizmu zaczyna mnie irytować do bólu.
0

er 06.09.2013 09:22 Zgłoś

Kupić przetopić i zniszczyć !
2-

Gość 06.09.2013 10:07 Zgłoś

jak bym miala kase to bym go kupila i zniszczyla z czysta premedytacja...
2-

Gość 06.09.2013 11:03 Zgłoś

Wystarczy po 1 groszu.
Hołd poległym Niech kupi to Polski Rząd i publicznie zniszczy !!! Np. w kolejną rocznicę wybuchu wojny. Zrzucimy sie po złotówce i po sprawie I niech napiszą o tym w kolejnych podręcznikach do Historii. Bo to wybielanie nazizmu zaczyna mnie irytować do bólu.
0

Gość 06.09.2013 11:23 Zgłoś

tak, razem z twoim mozgiem debilu
Gość To powinno zostać przetopione.
1+

hershplung 06.09.2013 11:47 Zgłoś

Piękny
2+

żan pol drugi 06.09.2013 11:48 Zgłoś

ej blogerzy do roboty każdy po złotówce i zrobimi zakup i hej sokołow!!!
1+

Gość 06.09.2013 12:22 Zgłoś

Jasne i dlatego w obozach koncentracyjnych mordował księży.
3212132231 Bzdura Hitler byl katolikiem a zabojstwo zydow bardzo Papiezowi pasowalo : Po wojnie kosciol pomagal uciekac hitlerowcom za granice. Niech to gowno do jakiegos muszeum wsadza jako dokument ludzkiej glupoty.
3+

hik 06.09.2013 12:28 Zgłoś

Kiedyś prawie cała europa była jego, więc dlaczego sprzedają tylko pierścień ?
1+

Gość 06.09.2013 14:45 Zgłoś

Moim zdaniem trzeba te insygnia nazistow znisczyc publicznie!
Hołd poległym Niech kupi to Polski Rząd i publicznie zniszczy !!! Np. w kolejną rocznicę wybuchu wojny. Zrzucimy sie po złotówce i po sprawie I niech napiszą o tym w kolejnych podręcznikach do Historii. Bo to wybielanie nazizmu zaczyna mnie irytować do bólu.
1-

Gość 06.09.2013 14:59 Zgłoś

Swastyka w Azji jest symbolem szczęścia i pomyślności, a w Europie spróbuj ją gdziekolwiek na malować to zaraz żydzi chcą ci łeb urwać lecz skąd wiedzą że nie namalował jej jakiś Azjata???
0

gemmolog 06.09.2013 16:36 Zgłoś

myślałem że rubiny są czerwone? fioletowe zwykle bywają ametysty..
0

Gość 06.09.2013 16:49 Zgłoś

KOZACKI !
1+

TARAN 06.09.2013 17:32 Zgłoś

Stawiam 1.000.000 (milion) USD za pierścień Adolfa. Ale czy autentyczny ? To przypomina kawałki drewna z krzyża chrystusowego, nie mówiąc o takim całunie turyńskim.
0
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane