Stracił penisa i nic nie pamięta. "Kto mi go obciął?"

18.07.2013 22:33 NAPAD, NÓŻ, PENIS, USA
Stracił penisa i nic nie pamięta. "Kto mi go obciął?"

Tajemnicza napaść koło amerykańskiego Clarkston w stanie Waszyngton. Policja odnalazła  nocy na drodze leżącego mężczyznę z obciętym penisem - donosi independent.co.uk

62-latek nie pamięta, co działo się wieczorem i jak znalazł się na trasie pod miastem. Mężczyzna był cały zakrwawiony. To właśnie dzięki śladom krwi policjanci znaleźli 600 metrów dalej (na poboczu) odciętego penisa, bokserki ofiary i duży nóż.

WĄŻ UKĄSIŁ MĘŻCZYZNĘ W PENISA. ZACZAIŁ SIĘ W TOALECIE>>

Nie wiadomo, kim jest okaleczony, ani kto go zaatakował.


62-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze nie ujawniają czy udało im się przyszyć członka - dodaje portal.

Następny tekst:

II runda el. LE: Śląsk rozgromił Rudar. Aż 4:0! II runda el. LE: Śląsk rozgromił Rudar. Aż 4:0!

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 18.07.2013 22:35 Odpowiedz Zgłoś

aha ;) interesujace ;)
4+

Gość 18.07.2013 22:36 Odpowiedz Zgłoś

Wolal bym umrzec niz zyc bez czlonka.
11+

Maksymilian Paradys 18.07.2013 22:40 Odpowiedz Zgłoś

To taka z ciebie Ekscelencja?! To nas, tu, o mało nie wykastrowały, a ty CYCKI SOBIĘ BĘDZIESZ CYGANIE PRZYPRAWIAŁ?!
38+

Gość 18.07.2013 22:52 Odpowiedz Zgłoś

a ty skad sie urwales .... ze dopiero teraz posiadles TAKA wiedze !!!
za Czy próbowaliscie kiedys SEX ANALNY? Pomijajac opowieci o kupie fekaliach itp. Slyszalem ze w odbycie znajduje sie wiele receprorów które pobudzaja i daja rozkosz!
1-

Gość 18.07.2013 23:07 Odpowiedz Zgłoś

Temu biednemu starcowi penisa odgryzła policja !!!!
6+

jj 18.07.2013 23:28 Odpowiedz Zgłoś

A zycha.j!
Gość Wolal bym umrzec niz zyc bez czlonka.
4+

k.s.g 18.07.2013 23:39 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda kolesia
1+

Gość 18.07.2013 23:48 Odpowiedz Zgłoś

w sexchopach pelno czlonkow na gumkach
4+

Otaku 19.07.2013 00:02 Odpowiedz Zgłoś

Zdrada tak karana...
13+

Gość 19.07.2013 05:26 Odpowiedz Zgłoś

hmm pewnie jakas kobieta sie na nim zemscila moze jakas ex :)
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa 9 Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa wczoraj, o godz: 21:11
Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 8 Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną wczoraj, o godz: 13:24
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...