Stracił penisa i nic nie pamięta. "Kto mi go obciął?"

18.07.2013 22:33 NAPAD, NÓŻ, PENIS, USA
Stracił penisa i nic nie pamięta. "Kto mi go obciął?"

Tajemnicza napaść koło amerykańskiego Clarkston w stanie Waszyngton. Policja odnalazła  nocy na drodze leżącego mężczyznę z obciętym penisem - donosi independent.co.uk

62-latek nie pamięta, co działo się wieczorem i jak znalazł się na trasie pod miastem. Mężczyzna był cały zakrwawiony. To właśnie dzięki śladom krwi policjanci znaleźli 600 metrów dalej (na poboczu) odciętego penisa, bokserki ofiary i duży nóż.

WĄŻ UKĄSIŁ MĘŻCZYZNĘ W PENISA. ZACZAIŁ SIĘ W TOALECIE>>

Nie wiadomo, kim jest okaleczony, ani kto go zaatakował.


62-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze nie ujawniają czy udało im się przyszyć członka - dodaje portal.

Następny tekst:

II runda el. LE: Śląsk rozgromił Rudar. Aż 4:0! II runda el. LE: Śląsk rozgromił Rudar. Aż 4:0!

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 18.07.2013 22:35 Odpowiedz Zgłoś

aha ;) interesujace ;)
4+

Gość 18.07.2013 22:36 Odpowiedz Zgłoś

Wolal bym umrzec niz zyc bez czlonka.
10+

Maksymilian Paradys 18.07.2013 22:40 Odpowiedz Zgłoś

To taka z ciebie Ekscelencja?! To nas, tu, o mało nie wykastrowały, a ty CYCKI SOBIĘ BĘDZIESZ CYGANIE PRZYPRAWIAŁ?!
38+

Gość 18.07.2013 22:52 Odpowiedz Zgłoś

a ty skad sie urwales .... ze dopiero teraz posiadles TAKA wiedze !!!
za Czy próbowaliscie kiedys SEX ANALNY? Pomijajac opowieci o kupie fekaliach itp. Slyszalem ze w odbycie znajduje sie wiele receprorów które pobudzaja i daja rozkosz!
2-

Gość 18.07.2013 23:07 Odpowiedz Zgłoś

Temu biednemu starcowi penisa odgryzła policja !!!!
5+

jj 18.07.2013 23:28 Odpowiedz Zgłoś

A zycha.j!
Gość Wolal bym umrzec niz zyc bez czlonka.
3+

k.s.g 18.07.2013 23:39 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda kolesia
1+

Gość 18.07.2013 23:48 Odpowiedz Zgłoś

w sexchopach pelno czlonkow na gumkach
3+

Otaku 19.07.2013 00:02 Odpowiedz Zgłoś

Zdrada tak karana...
13+

Gość 19.07.2013 05:26 Odpowiedz Zgłoś

hmm pewnie jakas kobieta sie na nim zemscila moze jakas ex :)
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Potężne tornado w USA. Miasto zrównane z ziemią 5 Potężne tornado w USA. Miasto zrównane z ziemią wczoraj, o godz: 18:41
Nadchodzi pogrom dla polskich uczelni. Które przetrwają? 5 Nadchodzi pogrom dla polskich uczelni. Które przetrwają? wczoraj, o godz: 12:40
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...