Stracił penisa i nic nie pamięta. "Kto mi go obciął?"

18.07.2013 22:33 NAPAD, NÓŻ, PENIS, USA
Stracił penisa i nic nie pamięta. "Kto mi go obciął?"

Tajemnicza napaść koło amerykańskiego Clarkston w stanie Waszyngton. Policja odnalazła  nocy na drodze leżącego mężczyznę z obciętym penisem - donosi independent.co.uk

62-latek nie pamięta, co działo się wieczorem i jak znalazł się na trasie pod miastem. Mężczyzna był cały zakrwawiony. To właśnie dzięki śladom krwi policjanci znaleźli 600 metrów dalej (na poboczu) odciętego penisa, bokserki ofiary i duży nóż.

WĄŻ UKĄSIŁ MĘŻCZYZNĘ W PENISA. ZACZAIŁ SIĘ W TOALECIE>>

Nie wiadomo, kim jest okaleczony, ani kto go zaatakował.


62-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze nie ujawniają czy udało im się przyszyć członka - dodaje portal.

Następny tekst:

II runda el. LE: Śląsk rozgromił Rudar. Aż 4:0! II runda el. LE: Śląsk rozgromił Rudar. Aż 4:0!

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 18.07.2013 22:35 Odpowiedz Zgłoś

aha ;) interesujace ;)
4+

Gość 18.07.2013 22:36 Odpowiedz Zgłoś

Wolal bym umrzec niz zyc bez czlonka.
11+

Maksymilian Paradys 18.07.2013 22:40 Odpowiedz Zgłoś

To taka z ciebie Ekscelencja?! To nas, tu, o mało nie wykastrowały, a ty CYCKI SOBIĘ BĘDZIESZ CYGANIE PRZYPRAWIAŁ?!
38+

Gość 18.07.2013 22:52 Odpowiedz Zgłoś

a ty skad sie urwales .... ze dopiero teraz posiadles TAKA wiedze !!!
za Czy próbowaliscie kiedys SEX ANALNY? Pomijajac opowieci o kupie fekaliach itp. Slyszalem ze w odbycie znajduje sie wiele receprorów które pobudzaja i daja rozkosz!
1-

Gość 18.07.2013 23:07 Odpowiedz Zgłoś

Temu biednemu starcowi penisa odgryzła policja !!!!
6+

jj 18.07.2013 23:28 Odpowiedz Zgłoś

A zycha.j!
Gość Wolal bym umrzec niz zyc bez czlonka.
4+

k.s.g 18.07.2013 23:39 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda kolesia
1+

Gość 18.07.2013 23:48 Odpowiedz Zgłoś

w sexchopach pelno czlonkow na gumkach
4+

Otaku 19.07.2013 00:02 Odpowiedz Zgłoś

Zdrada tak karana...
13+

Gość 19.07.2013 05:26 Odpowiedz Zgłoś

hmm pewnie jakas kobieta sie na nim zemscila moze jakas ex :)
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Zobacz Putina w akcji. Został mistrzem karate 5 Zobacz Putina w akcji. Został mistrzem karate wczoraj, o godz: 17:54
Pendolino zimą nie pojedzie! Oto wszystkie wtopy 6 Pendolino zimą nie pojedzie! Oto wszystkie wtopy wczoraj, o godz: 10:59
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...