Stracił penisa i nic nie pamięta. "Kto mi go obciął?"

18.07.2013 22:33 NAPAD, NÓŻ, PENIS, USA
Stracił penisa i nic nie pamięta. "Kto mi go obciął?"

Tajemnicza napaść koło amerykańskiego Clarkston w stanie Waszyngton. Policja odnalazła  nocy na drodze leżącego mężczyznę z obciętym penisem - donosi independent.co.uk

62-latek nie pamięta, co działo się wieczorem i jak znalazł się na trasie pod miastem. Mężczyzna był cały zakrwawiony. To właśnie dzięki śladom krwi policjanci znaleźli 600 metrów dalej (na poboczu) odciętego penisa, bokserki ofiary i duży nóż.

WĄŻ UKĄSIŁ MĘŻCZYZNĘ W PENISA. ZACZAIŁ SIĘ W TOALECIE>>

Nie wiadomo, kim jest okaleczony, ani kto go zaatakował.


62-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze nie ujawniają czy udało im się przyszyć członka - dodaje portal.

Następny tekst:

II runda el. LE: Śląsk rozgromił Rudar. Aż 4:0! II runda el. LE: Śląsk rozgromił Rudar. Aż 4:0!

Komentarze

Gość 18.07.2013 22:35 Zgłoś

aha ;) interesujace ;)
4+

Gość 18.07.2013 22:36 Zgłoś

Wolal bym umrzec niz zyc bez czlonka.
11+

Maksymilian Paradys 18.07.2013 22:40 Zgłoś

To taka z ciebie Ekscelencja?! To nas, tu, o mało nie wykastrowały, a ty CYCKI SOBIĘ BĘDZIESZ CYGANIE PRZYPRAWIAŁ?!
38+

Gość 18.07.2013 22:52 Zgłoś

a ty skad sie urwales .... ze dopiero teraz posiadles TAKA wiedze !!!
za Czy próbowaliscie kiedys SEX ANALNY? Pomijajac opowieci o kupie fekaliach itp. Slyszalem ze w odbycie znajduje sie wiele receprorów które pobudzaja i daja rozkosz!
1-

Gość 18.07.2013 23:07 Zgłoś

Temu biednemu starcowi penisa odgryzła policja !!!!
6+

jj 18.07.2013 23:28 Zgłoś

A zycha.j!
Gość Wolal bym umrzec niz zyc bez czlonka.
4+

k.s.g 18.07.2013 23:39 Zgłoś

Szkoda kolesia
1+

Gość 18.07.2013 23:48 Zgłoś

w sexchopach pelno czlonkow na gumkach
4+

Otaku 19.07.2013 00:02 Zgłoś

Zdrada tak karana...
13+

Gość 19.07.2013 05:26 Zgłoś

hmm pewnie jakas kobieta sie na nim zemscila moze jakas ex :)
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane