Szok! On zaręczył się z martwą dziewczyną

27.09.2015 07:08 ŚMIERĆ UKOCHANEJ, ZARĘCZYNY
Szok! On zaręczył się z martwą dziewczyną

William Warby/flickr CC BY-SA 2.0

23-letni Josh Tompson wstawił na Facebooku zdjęcie, na którym widać pierścionek zaręczynowy na palcu jego zmarłej dziewczyny. 18-letnia Abigail Hall zasłabła i zmarła tydzień po rozpoczęciu studiów, gdy Josh pracował na wyspie Korfu - pisze brytyjski serwis internetowy dailymail.co.uk. Josh miał zamiar oświadczyć się Abigail w przyszłym roku. Nie zdążył.

Ona była powodem, dla którego chciało mi się rano wstawać. Była moim życiem. Słowa nie są w stanie opisać miłości, którą miałem dla Abbie. Nie ma nikogo innego, z kim chciałbym dzielić życie - pisze zrozpaczony chłopak.

W sprawie śmierci 18-latki policja prowadzi śledztwo. Nic nie wskazuje jednak na to, by okoliczności zgonu były podejrzane. Abigail z Doncaster byłą studentką nauk biomedycznych na Sheffield Hallam University. Parę tygodni temu wspólnie z przyjaciółmi była na Cyprze, gdzie pędzała wakacje. Wspólnie planowali podróż do Dubaju i Turcji. Chcieli także razem spędzić sylwestra w Paryżu.

Następny tekst:

Wielkie odkrycie na Marsie. "Tajemnica rozwiązana" Wielkie odkrycie na Marsie. "Tajemnica rozwiązana"

Komentarze

Gość 27.09.2015 07:56 Zgłoś

Cóż... Szkoda dziewczyny :(
15+

Non poland 27.09.2015 08:17 Zgłoś

a tego chlopaka to juz nie ?? zastanow sie dziewczyna nie zyje a pozostawila zrozpaczonego I szalenie zakochanego chlopaka.
Gość Cóż... Szkoda dziewczyny :(
12+

Gość 27.09.2015 10:03 Zgłoś

Piękna prawdziwa miłość, takiego skarba szukać ze świecą, przykro mi , że jego dziewczyna umarła. Ale umarła wiedząc, że ktoś ją kocha.
207+

Gość 27.09.2015 10:31 Zgłoś

ciebie ignorancie nie obchodzi, nie wypowiadaj się za innych gnomie.
Gość Co za pierdoły gęgoły. Kogo to obchodzi ?
2+

Gość 27.09.2015 10:39 Zgłoś

true love
3+

Otaku 27.09.2015 12:36 Zgłoś

Miłość aż po grób...tylko tera wcześniej przylazł ten żniwiarz dusz :(
4+

Gość 27.09.2015 12:43 Zgłoś

I pewnie w głowie miałaś obraz przystojnego z zarostem dwumetrowego z wylewającymi się mięśniami Pana w ferrari :P, a gdyby pokazali tu jego zdjęcie, to byś jak większość kobiet (jak nie wszystkie) napisała coś pogodnego tylko :D
Gość Piękna prawdziwa miłość, takiego skarba szukać ze świecą, przykro mi , że jego dziewczyna umarła. Ale umarła wiedząc, że ktoś ją kocha.
2-

Gość 27.09.2015 13:09 Zgłoś

lubię mężczyz bez zarostu, bo włosy na gębie są dobre jak jesteś singlem, całuj się z taką zarośnietą małpą, a zrozumiesz o czym mówię. Ferrari, czemu nie, ale musi mnie kochać bardziej niż auto, wtedy je zaakceptuje, dwa metry? hm nie wysoki do niega, a ....... lepiej mieć słodkiego cukiereczka niż drwala lubię pogodnych ludzi i lubię być przy nich pogodna.
Gość I pewnie w głowie miałaś obraz przystojnego z zarostem dwumetrowego z wylewającymi się mięśniami Pana w ferrari :P, a gdyby pokazali tu jego zdjęcie, to byś jak większość kobiet (jak nie wszystkie) napisała coś pogodnego tylko :D
167+

Gość 27.09.2015 13:21 Zgłoś

Ja czekałam 6 lat na pierścionek i się nie doczekałam.
197+

Gość 27.09.2015 13:32 Zgłoś

Bo jesteś materialistką i tyle.
Gość Ja czekałam 6 lat na pierścionek i się nie doczekałam.
3-
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane