Tajemnicze zdjęcie z Malezji. To zaginiony samolot?

19.03.2014 14:17 BOEING, MALEZJA, MH370, SAMOLOT

tomnod.com

Student z Tajwanu odnalazł samolot pasażerski na satelitarnych zdjęciach z dnia, gdy zaginął malezyjski boeing. Udostępniła je w sieci firma Digital Globe prosząc internautów, by pomogli w poszukiwaniach.

Choć wszyscy skupili się na poszukiwaniu śladów wraku, rzekomo rozbitego na wodzie samolotu, młody Tajwańczyk skupił się na zdjęciach malezyjskiego lądu.

ZDJĘCIE SAMOLOTU NA SERWISIE TOMNOD>>

Nie jest jasne, jaki samolot pasażerski jest na tych zdjęciach i czy może chodzić o lot MH370 z Kuala Lumpur. Użytkownicy serwisu Reddit zwracają uwagę, że sylwetka może wskazywać na inny model niż boeing 777. Wątpliwości pozostawia także białe malowanie maszyny.

Zdjęcie pojawiło się w sieci w tym samym czasie co wypowiedzi kilku malezyjskich chłopów z Kelantan, którzy widzieli "jakiś" duży samolot przelatujący nad ich głowami na północnym-wschodzie kraju.

Co ważne, każdy może pomóc w poszukiwaniu maszyny. Serwis tomnod.com udostępnił zdjęcia obszaru o pow. niemal 3200 km kwadratowych. Internauci już opisują swoje spostrzeżenia i hipotezy.

Następny tekst:

Piszczek zostanie najdroższym polskim piłkarzem? Arsenal oferuje... Piszczek zostanie najdroższym polskim piłkarzem? Arsenal oferuje...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 19.03.2014 14:30 Odpowiedz Zgłoś

a największym zagrożeniem sa nowoboggacy właściciele prywatnych samolotów nie mają umiejętności, zdrowia, latają pijani, kupują na lewo potrzebne zezwolenia do latania itd. po katastrofie ostatniej Żelaznych, okazało się, że ich lider , też trochę posunięty w latach, leczył się na serce (nieoficjalnie, bo lotnicze badania lekarskie zaliczał) i brał piguły w związku z tym.
14-

Gość 19.03.2014 14:30 Odpowiedz Zgłoś

ON NA ZDJĘCIACH CHYBA LECI NA DRZEWAMI..
Gość jesli mowa o zdjeciach w artykule, to jakas straszna lipa. wyglada na to ze sie wsrod tych drzew zmaterializowal. mam nadzieje ze sfora swoim zwyczajem wrzucila zdjecia nue zwiazane z tematem, gdyz w przeciwnym razie ktos uwarza nas za totalnych idiotow pokazujac takie zdjecie.
45+

Gość 19.03.2014 14:35 Odpowiedz Zgłoś

Usiadł jak helikopter na polanie miedzy drzewami , mam się śmiać czy płakać z tego zdjęcia ?
127+

Gość 19.03.2014 14:57 Odpowiedz Zgłoś

Na sforze największym przygłupem jesteś Ty
Gość a największym zagrożeniem sa nowoboggacy właściciele prywatnych samolotów nie mają umiejętności, zdrowia, latają pijani, kupują na lewo potrzebne zezwolenia do latania itd. po katastrofie ostatniej Żelaznych, okazało się, że ich lider , też trochę posunięty w latach, leczył się na serce (nieoficjalnie, bo lotnicze badania lekarskie zaliczał) i brał piguły w związku z tym.
3+

radiesteta 19.03.2014 15:16 Odpowiedz Zgłoś

Samolot jest ok.1200 km na wschód od miasta Antseranana na Madagaskarze w stronę Malezjii
20-

Gość 19.03.2014 15:32 Odpowiedz Zgłoś

wylądował w lesie i się nie rozleciał zabijając wszystkich? to cud bo u ruskich nasz samolot lądując rozleciał się w drobny MAK.
5+

Gość 19.03.2014 15:39 Odpowiedz Zgłoś

Student sobie jaja robi z tragedii.
19+

Gość 19.03.2014 15:49 Odpowiedz Zgłoś

Niee ... wszystko jest OK z tym zdjęciem, bo ... ten samolot lądował jak śmigłowiec.
1+

Gość 19.03.2014 16:04 Odpowiedz Zgłoś

Co za bzdury, no chyba, że był to samolot pionowego lądowania.
7+

Gość 19.03.2014 16:06 Odpowiedz Zgłoś

komuchy to dopiero mlode dziewczeta porywali albo poprostu cala rodzina do pierdla I tam robili co chcieli baranie
Gość Zajmij się swoją sektą pedofilii watykańskich, oszołomie.
16-
Strona 1 z 12 1 2 3
Nagie fotki nauczycielki. Cała szkoła zobaczyła 3 Nagie fotki nauczycielki. Cała szkoła zobaczyła wczoraj, o godz: 21:51
Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy 5 Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy wczoraj, o godz: 16:18
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...