Tajemnicze zdjęcie z Malezji. To zaginiony samolot?

19.03.2014 14:17 BOEING, MALEZJA, MH370, SAMOLOT

tomnod.com

Student z Tajwanu odnalazł samolot pasażerski na satelitarnych zdjęciach z dnia, gdy zaginął malezyjski boeing. Udostępniła je w sieci firma Digital Globe prosząc internautów, by pomogli w poszukiwaniach.

Choć wszyscy skupili się na poszukiwaniu śladów wraku, rzekomo rozbitego na wodzie samolotu, młody Tajwańczyk skupił się na zdjęciach malezyjskiego lądu.

ZDJĘCIE SAMOLOTU NA SERWISIE TOMNOD>>

Nie jest jasne, jaki samolot pasażerski jest na tych zdjęciach i czy może chodzić o lot MH370 z Kuala Lumpur. Użytkownicy serwisu Reddit zwracają uwagę, że sylwetka może wskazywać na inny model niż boeing 777. Wątpliwości pozostawia także białe malowanie maszyny.

Zdjęcie pojawiło się w sieci w tym samym czasie co wypowiedzi kilku malezyjskich chłopów z Kelantan, którzy widzieli "jakiś" duży samolot przelatujący nad ich głowami na północnym-wschodzie kraju.

Co ważne, każdy może pomóc w poszukiwaniu maszyny. Serwis tomnod.com udostępnił zdjęcia obszaru o pow. niemal 3200 km kwadratowych. Internauci już opisują swoje spostrzeżenia i hipotezy.

Następny tekst:

Piszczek zostanie najdroższym polskim piłkarzem? Arsenal oferuje... Piszczek zostanie najdroższym polskim piłkarzem? Arsenal oferuje...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 19.03.2014 14:30 Odpowiedz Zgłoś

a największym zagrożeniem sa nowoboggacy właściciele prywatnych samolotów nie mają umiejętności, zdrowia, latają pijani, kupują na lewo potrzebne zezwolenia do latania itd. po katastrofie ostatniej Żelaznych, okazało się, że ich lider , też trochę posunięty w latach, leczył się na serce (nieoficjalnie, bo lotnicze badania lekarskie zaliczał) i brał piguły w związku z tym.
14-

Gość 19.03.2014 14:30 Odpowiedz Zgłoś

ON NA ZDJĘCIACH CHYBA LECI NA DRZEWAMI..
Gość jesli mowa o zdjeciach w artykule, to jakas straszna lipa. wyglada na to ze sie wsrod tych drzew zmaterializowal. mam nadzieje ze sfora swoim zwyczajem wrzucila zdjecia nue zwiazane z tematem, gdyz w przeciwnym razie ktos uwarza nas za totalnych idiotow pokazujac takie zdjecie.
45+

Gość 19.03.2014 14:35 Odpowiedz Zgłoś

Usiadł jak helikopter na polanie miedzy drzewami , mam się śmiać czy płakać z tego zdjęcia ?
127+

Gość 19.03.2014 14:57 Odpowiedz Zgłoś

Na sforze największym przygłupem jesteś Ty
Gość a największym zagrożeniem sa nowoboggacy właściciele prywatnych samolotów nie mają umiejętności, zdrowia, latają pijani, kupują na lewo potrzebne zezwolenia do latania itd. po katastrofie ostatniej Żelaznych, okazało się, że ich lider , też trochę posunięty w latach, leczył się na serce (nieoficjalnie, bo lotnicze badania lekarskie zaliczał) i brał piguły w związku z tym.
3+

radiesteta 19.03.2014 15:16 Odpowiedz Zgłoś

Samolot jest ok.1200 km na wschód od miasta Antseranana na Madagaskarze w stronę Malezjii
20-

Gość 19.03.2014 15:32 Odpowiedz Zgłoś

wylądował w lesie i się nie rozleciał zabijając wszystkich? to cud bo u ruskich nasz samolot lądując rozleciał się w drobny MAK.
5+

Gość 19.03.2014 15:39 Odpowiedz Zgłoś

Student sobie jaja robi z tragedii.
19+

Gość 19.03.2014 15:49 Odpowiedz Zgłoś

Niee ... wszystko jest OK z tym zdjęciem, bo ... ten samolot lądował jak śmigłowiec.
1+

Gość 19.03.2014 16:04 Odpowiedz Zgłoś

Co za bzdury, no chyba, że był to samolot pionowego lądowania.
7+

Gość 19.03.2014 16:06 Odpowiedz Zgłoś

komuchy to dopiero mlode dziewczeta porywali albo poprostu cala rodzina do pierdla I tam robili co chcieli baranie
Gość Zajmij się swoją sektą pedofilii watykańskich, oszołomie.
16-
Strona 1 z 12 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE... teraz zobaczysz w lasach "czarcie kręgi"? 3 CZY WIESZ, ŻE... teraz zobaczysz w lasach "czarcie kręgi"? 2 godziny temu
Zdradziecki atak ZSRR na Polskę. MSZ ujawnia dokumenty 20 Zdradziecki atak ZSRR na Polskę. MSZ ujawnia dokumenty 11 godzin temu
Sponsorowane
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...