Tajemnicze zdjęcie z Malezji. To zaginiony samolot?

19.03.2014 14:17 BOEING, MALEZJA, MH370, SAMOLOT

tomnod.com

Student z Tajwanu odnalazł samolot pasażerski na satelitarnych zdjęciach z dnia, gdy zaginął malezyjski boeing. Udostępniła je w sieci firma Digital Globe prosząc internautów, by pomogli w poszukiwaniach.

Choć wszyscy skupili się na poszukiwaniu śladów wraku, rzekomo rozbitego na wodzie samolotu, młody Tajwańczyk skupił się na zdjęciach malezyjskiego lądu.

ZDJĘCIE SAMOLOTU NA SERWISIE TOMNOD>>

Nie jest jasne, jaki samolot pasażerski jest na tych zdjęciach i czy może chodzić o lot MH370 z Kuala Lumpur. Użytkownicy serwisu Reddit zwracają uwagę, że sylwetka może wskazywać na inny model niż boeing 777. Wątpliwości pozostawia także białe malowanie maszyny.

Zdjęcie pojawiło się w sieci w tym samym czasie co wypowiedzi kilku malezyjskich chłopów z Kelantan, którzy widzieli "jakiś" duży samolot przelatujący nad ich głowami na północnym-wschodzie kraju.

Co ważne, każdy może pomóc w poszukiwaniu maszyny. Serwis tomnod.com udostępnił zdjęcia obszaru o pow. niemal 3200 km kwadratowych. Internauci już opisują swoje spostrzeżenia i hipotezy.

Następny tekst:

Piszczek zostanie najdroższym polskim piłkarzem? Arsenal oferuje... Piszczek zostanie najdroższym polskim piłkarzem? Arsenal oferuje...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 19.03.2014 16:07 Odpowiedz Zgłoś

Wiem o tym, bo mieli bardzo dobrych nauczycieli, czarnych pedofilów watykańskich.
Gość komuchy to dopiero mlode dziewczeta porywali albo poprostu cala rodzina do pierdla I tam robili co chcieli baranie
7+

Gość 19.03.2014 16:28 Odpowiedz Zgłoś

Wygląda na DC-9
1+

Gość 19.03.2014 16:51 Odpowiedz Zgłoś

Ten na zdjęciu jest z betonu.
0

Gość 19.03.2014 16:52 Odpowiedz Zgłoś

to mi wygląda na pomnik krystusa króla z rozpostartymi ręcami na boki
3+

Gość 19.03.2014 16:54 Odpowiedz Zgłoś

w tym 10 tomów samego tytułu do akt
Gość macierewicz tego samego dnia podałby dokładne miejsce samolotu i napisał 40 tomów akt.
9+

Gość 19.03.2014 17:28 Odpowiedz Zgłoś

A jednak wśród brzózek leży.
1-

Gość 19.03.2014 17:36 Odpowiedz Zgłoś

bardzo kiepski fotomontarz a żart jeszcze gorszy
2+

dziku 19.03.2014 17:40 Odpowiedz Zgłoś

Glaby to inny samolot sobie leci, tak tylko na zdjeciu wyszlo.
5+

Gość 19.03.2014 17:42 Odpowiedz Zgłoś

przeciez to kompletna bzura, chyba, ze ten s**tliner umie ladowac pionowo.
0

Gość 19.03.2014 18:02 Odpowiedz Zgłoś

A gdzie slady lądowania ,,? czy to było lądoiwamnie w pionie ?
1-

Gość 19.03.2014 18:09 Odpowiedz Zgłoś

boeing 777 pionowego startu..... Dzisys qrwa ja p..... !!!!
0

Gość 19.03.2014 18:11 Odpowiedz Zgłoś

Ale głupi ci Tajwańczycy.
6-

Gość 19.03.2014 18:18 Odpowiedz Zgłoś

przeciez on by drzewa wycial w pien a wyglada jak by spadl z gorwy w dodatku caly.... :D
Gość jesli mowa o zdjeciach w artykule, to jakas straszna lipa. wyglada na to ze sie wsrod tych drzew zmaterializowal. mam nadzieje ze sfora swoim zwyczajem wrzucila zdjecia nue zwiazane z tematem, gdyz w przeciwnym razie ktos uwarza nas za totalnych idiotow pokazujac takie zdjecie.
1-

Gość 19.03.2014 18:21 Odpowiedz Zgłoś

tyle drzew i na plecach nie leży
12-

MYSLĄCA 19.03.2014 18:22 Odpowiedz Zgłoś

co to za świat w którym samoloty z pasażerami tak po prostu znikaja? -burdelandia
5-
Strona 2 z 12 1 2 3 4
Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple 4 Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple wczoraj, o godz: 12:07
Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy 9 Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy wczoraj, o godz: 10:34
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...