Tajemnicze zdjęcie z Malezji. To zaginiony samolot?

19.03.2014 14:17 BOEING, MALEZJA, MH370, SAMOLOT

tomnod.com

Student z Tajwanu odnalazł samolot pasażerski na satelitarnych zdjęciach z dnia, gdy zaginął malezyjski boeing. Udostępniła je w sieci firma Digital Globe prosząc internautów, by pomogli w poszukiwaniach.

Choć wszyscy skupili się na poszukiwaniu śladów wraku, rzekomo rozbitego na wodzie samolotu, młody Tajwańczyk skupił się na zdjęciach malezyjskiego lądu.

ZDJĘCIE SAMOLOTU NA SERWISIE TOMNOD>>

Nie jest jasne, jaki samolot pasażerski jest na tych zdjęciach i czy może chodzić o lot MH370 z Kuala Lumpur. Użytkownicy serwisu Reddit zwracają uwagę, że sylwetka może wskazywać na inny model niż boeing 777. Wątpliwości pozostawia także białe malowanie maszyny.

Zdjęcie pojawiło się w sieci w tym samym czasie co wypowiedzi kilku malezyjskich chłopów z Kelantan, którzy widzieli "jakiś" duży samolot przelatujący nad ich głowami na północnym-wschodzie kraju.

Co ważne, każdy może pomóc w poszukiwaniu maszyny. Serwis tomnod.com udostępnił zdjęcia obszaru o pow. niemal 3200 km kwadratowych. Internauci już opisują swoje spostrzeżenia i hipotezy.

Następny tekst:

Piszczek zostanie najdroższym polskim piłkarzem? Arsenal oferuje... Piszczek zostanie najdroższym polskim piłkarzem? Arsenal oferuje...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 19.03.2014 16:07 Odpowiedz Zgłoś

Wiem o tym, bo mieli bardzo dobrych nauczycieli, czarnych pedofilów watykańskich.
Gość komuchy to dopiero mlode dziewczeta porywali albo poprostu cala rodzina do pierdla I tam robili co chcieli baranie
7+

Gość 19.03.2014 16:28 Odpowiedz Zgłoś

Wygląda na DC-9
1+

Gość 19.03.2014 16:51 Odpowiedz Zgłoś

Ten na zdjęciu jest z betonu.
0

Gość 19.03.2014 16:52 Odpowiedz Zgłoś

to mi wygląda na pomnik krystusa króla z rozpostartymi ręcami na boki
3+

Gość 19.03.2014 16:54 Odpowiedz Zgłoś

w tym 10 tomów samego tytułu do akt
Gość macierewicz tego samego dnia podałby dokładne miejsce samolotu i napisał 40 tomów akt.
9+

Gość 19.03.2014 17:28 Odpowiedz Zgłoś

A jednak wśród brzózek leży.
1-

Gość 19.03.2014 17:36 Odpowiedz Zgłoś

bardzo kiepski fotomontarz a żart jeszcze gorszy
2+

dziku 19.03.2014 17:40 Odpowiedz Zgłoś

Glaby to inny samolot sobie leci, tak tylko na zdjeciu wyszlo.
5+

Gość 19.03.2014 17:42 Odpowiedz Zgłoś

przeciez to kompletna bzura, chyba, ze ten s**tliner umie ladowac pionowo.
0

Gość 19.03.2014 18:02 Odpowiedz Zgłoś

A gdzie slady lądowania ,,? czy to było lądoiwamnie w pionie ?
1-

Gość 19.03.2014 18:09 Odpowiedz Zgłoś

boeing 777 pionowego startu..... Dzisys qrwa ja p..... !!!!
0

Gość 19.03.2014 18:11 Odpowiedz Zgłoś

Ale głupi ci Tajwańczycy.
6-

Gość 19.03.2014 18:18 Odpowiedz Zgłoś

przeciez on by drzewa wycial w pien a wyglada jak by spadl z gorwy w dodatku caly.... :D
Gość jesli mowa o zdjeciach w artykule, to jakas straszna lipa. wyglada na to ze sie wsrod tych drzew zmaterializowal. mam nadzieje ze sfora swoim zwyczajem wrzucila zdjecia nue zwiazane z tematem, gdyz w przeciwnym razie ktos uwarza nas za totalnych idiotow pokazujac takie zdjecie.
1-

Gość 19.03.2014 18:21 Odpowiedz Zgłoś

tyle drzew i na plecach nie leży
12-

MYSLĄCA 19.03.2014 18:22 Odpowiedz Zgłoś

co to za świat w którym samoloty z pasażerami tak po prostu znikaja? -burdelandia
5-
Strona 2 z 12 1 2 3 4
Wiemy już, czy w Boże Narodzenie i Nowy Rok spadnie śnieg! Będzie biało? 5 Wiemy już, czy w Boże Narodzenie i Nowy Rok spadnie śnieg! Będzie biało? wczoraj, o godz: 11:50
Strzelanina w Austin. Szaleniec zaatakował kwaterę policji, sąd i konsulat 4 Strzelanina w Austin. Szaleniec zaatakował kwaterę policji, sąd i konsulat wczoraj, o godz: 21:26
Sponsorowane
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...