Galeria: Tajemnicze zdjęcie z Malezji. To zaginiony samolot?

19.03.2014 14:17 BOEING, MALEZJA, MH370, SAMOLOT
Powrót do artykułu

Student z Tajwanu odnalazł samolot pasażerski na satelitarnych zdjęciach z dnia, gdy zaginął malezyjski boeing. Udostępniła je w sieci firma Digital Globe prosząc internautów, by pomogli w poszukiwaniach. Choć wszyscy skupili się na poszukiwaniu śladów wraku, rzekomo rozbitego na wodzie samolotu, młody Tajwańczyk skupił się na zdjęciach malezyjskiego lądu.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 19.03.2014 18:28 Odpowiedz Zgłoś

wyobraź sobie, że to zdjęcie samolotu w trakcje lotu
Gość A gdzie slady lądowania ,,? czy to było lądoiwamnie w pionie ?
6+

Gość 19.03.2014 18:30 Odpowiedz Zgłoś

P****y!!! Zdjecie satelitarne uchwylilo lecacy inny samolot!!! On nie lezy na drzewach tylko leci wysoko w powietrzu.
4+

Gość 19.03.2014 18:38 Odpowiedz Zgłoś

To wina K***in-Mikke ;]
5-

gość 19.03.2014 18:41 Odpowiedz Zgłoś

Ja bym temu chłopcu uwierzyła kiedyś 3 dzieci też widziało łunę światło i coś tam jeszcze i wszyscy im uwierzyli
1-

Kolo 19.03.2014 18:47 Odpowiedz Zgłoś

Ludzie co za ściema przecież to nie helikopter? nie ma śladów lądowania! Wygląda na to że to po prostu fotomontaż.
8-

niewierny Tomasz 19.03.2014 18:49 Odpowiedz Zgłoś

Każdy może kupić urządzenie GPS zan 400 zł i zamontować je np w Trabancie . Można potem zlokalizować swoje auto jak je ukradną . Samolot za kilkadziesiąt milionów dolarów tego nie ma ?? To jakaś LIPA . Ktoś nam wciska głupotę ?
11-

Gość 19.03.2014 18:58 Odpowiedz Zgłoś

Nie wiesz, że brzoza silniejsza od samolotu? Pozatym ten jest jeszcze nad drzewami.
Gość przeciez on by drzewa wycial w pien a wyglada jak by spadl z gorwy w dodatku caly.... :D
32-

Gość 19.03.2014 19:30 Odpowiedz Zgłoś

Przecież twój d**ek, singer z kalksteinem, parę minut po wypadku kartofla lecha turysty kalksteina, rozwiązali tę sprawę ,mośku !
Gość Z historii wynika ze to ty i twoje tuskobusy POdaliscie wczesniej niezbite dowody ???????? jak zwykle prawdziwe :
13+

Gość 19.03.2014 19:50 Odpowiedz Zgłoś

Sforę ogarnął - Atak Kaczych Klonów.
15+

oszusci 19.03.2014 19:54 Odpowiedz Zgłoś

Ocenilem komentarz kciukiem w dół i zgadnijcie co się stało:-)
1-

Gość 19.03.2014 19:56 Odpowiedz Zgłoś

Zesrałeś się w gacie ??
oszusci Ocenilem komentarz kciukiem w dół i zgadnijcie co się stało:-)
14+

babinicz111 19.03.2014 19:59 Odpowiedz Zgłoś

Wole cos bardziej na czasie o amber gold
Gość A może tak byś naPISał coś o aferze FOZZ-u, w którą po szyję umoczeni są kacze bliźniaki ? Dlatego od tylu lat nie rozwiązaną ??
14-

Gość 19.03.2014 20:02 Odpowiedz Zgłoś

Aha, czyli tak jak oPISano, zajmijmy się czyimś podwórkiem a od mojego z daleka, tak, PISdo ?? Ja wolałbym poznać wreszcie prawdę o FOZZ-ie i milionach dolarów, które opuściły w niewyjaśniony sposób Polskę. Przy współudziale kaczych bliźniaków.
babinicz111 Wole cos bardziej na czasie o amber gold
9+

Gość 19.03.2014 20:17 Odpowiedz Zgłoś

Tam nie rosła żadna brzoza, więc spokojnie wylądował i nawet lakieru nie zadrapał !!!
4-

Gość 19.03.2014 20:28 Odpowiedz Zgłoś

jest to przykre oszustwo lepiej by ujawnili CO było ładunkiem tego samolotu albo w jaką politykę jest zamieszany a co tam ludzie na pokładzie kasa się liczy
4-
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5
Nie żyje Jan Kulczyk, najbogatszy Polak 11 Nie żyje Jan Kulczyk, najbogatszy Polak 4 godziny temu
Najmłodsza matka wyszła ze szpitala. Wróciła do szkoły i... zaskoczyła wszystkich! 5 Najmłodsza matka wyszła ze szpitala. Wróciła do szkoły i... zaskoczyła wszystkich! 27.07.2015 19:22
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki O tym, że Żydówki to przepiękne kobiety, wie chyba każdy. Nie każdy jednak wie, że Izrael jest jednym...
Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Właśnie wyszły spod prysznica, ale nie zdążyły się jeszcze ubrać. Zdążyły za to zrobić sobie kuszące zdjęcia.