Tak będzie wyglądać wojna z Syrią. Zobacz, co planują USA

12.03.2012 10:49 NATO, SYRIA, USA, WOJNA
Tak będzie wyglądać wojna z Syrią. Zobacz, co planują USA

US Air Force

Powtórzą scenariusz z Libii?

Administracja USA rozpoczęła konsultacje ze swoimi sojusznikami na temat możliwości użycia siły militarnej na terytorium Syrii - informuje "Głos Rosji".

Celem operacji będzie ochrona cywilów, ale na tym USA nie zamierzają poprzestać.

SYRIA ZAATAKUJE IZRAEL?>>

Rozpatrywanych jest kilka wariantów bardziej ofensywnego zaangażowania. Mowa jest o dostawach broni dla opozycji, wysłaniu wojsk dla zapewnienia "bezpiecznej strefy” dla ludności cywilnej, a także o atakach na systemy obrony powietrznej reżimu - ujawnia portal.

Amerykanie nie kryją, że ma to ułatwić rebeliantom obalenie prezydenta Baszara Assada.

ONZ BEZRADNE W SPRAWIE SYRII>>

Stany Zjednoczone za wszelką cenę chcą jednak uniknąć jednostronnej interwencji. Stąd szerokie konsultacje z sojusznikami z NATO.

Następny tekst:

Szykuj się na wielką drożyznę. Na tym najbardziej z nas zedrą Szykuj się na wielką drożyznę. Na tym najbardziej z nas zedrą

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Czyżby żydzi odkryli duże zasoby ropy w tym kraju, hę?
32+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

USA to ekonomiczny i społeczny bankrut rządzony przez lobby żydowskie, które na siłę pcha Amerykanów do konfliktów w obronie interesów Izraela. Mam nadzieję, że ten naród się przebudzi z tego marazmu i hurtem powrzuca tych chrzczonych scyzorykiem geszefciarzy do zatoki Hudson.
164+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

przecież Syria ma duże złoża. zanim coś palniesz, poczytaj. Dobrze, że chcą im się dobrać do d**y. Każdy, kto mówi, że rozchodzi się tylko o ropę, de facto popiera masowe mordy, tortury i prześladowania, które mają tam miejsce. Można szanować odmienność kultur, ale pewne prawa mamy wszyscy, bez względu na pochodzenie.
Gość Czyżby żydzi odkryli duże zasoby ropy w tym kraju, hę?
8-

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Od nastu lat dodawano odpady przemysłowe do żywności. Wiedzieli o tym kontrolerzy skarbowi, urzędnicy (również sanepidu), prokuratorzy, itp. Nikt nie zareagował, a właściwie zareagował, ale w dziwny sposób: zamiatając sprawę pod dywan. Od kilku/nastu dni wie o tym cała Polska. Nie doczekaliśmy się jednak ani jednego oficjalnego komentarza przedstawicieli najwyższych władz krajowych. Wręcz przeciwnie – prokurator, przedstawiciel sanepidu, wojewoda – jeśli już zabierają głos, to jednomyślnie przekonują, że nic się nie stało, sól jest nieszkodliwa, nie powoduje uszczerbku na zdrowiu, a wręcz powinna być traktowana jako suplement diety.
110+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

USA rządzona jest przez żydowską lichwę i judeocentryków (kompleks jot). Jest narzędziem żydowskim do narzucenia światu dyktatorskiego rządu znanego pod nazwą NWO. Większość Żydów nie lubi wspominać tego, ze ich bogiem jest Lucyfer .
20+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Przetłumaczę - USA chcą wykorzystać sojuszników ( czyt.Tusk Frajerów) i narazić ich na ewentualne straty nie ponosząc oczywiście własnych i przejąć surowce Syrii . Co z tej "pomocy" będą mieli sojusznicy - Zwiększone narażenie na atak nuklearny , większa nienawiść reszty świata do tych państw itp
21+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Celem pejsatych banksterow jest opanowanie wszystkich zluz ropy naftowej i gazu ziemnego oraz innych surowcow na swiecie. "Ochrona ludnosci cywilnej" tak propagowana przez pejsate media to sciema dla publiki z wodoglowiem z wypranymi mozgami. Czy jeszcze ktos ma jakies watpliwosci, ze NWO to nie zadna fikcja ???? !!!!
18+

Czy ktoś wie 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Czy ktoś wie kto jest terrorystą a kto broni demokracji ?. Czy wprowadzający tak zwana demokracje przekraczając prawo międzynarodowe staja sie terrorystami .Czy broniąc interesów 5% ludności danego kraju kraje jak USA I UE mają prawo narzucać 95% pozostałym wolę 5%..Dlaczego nie mówi się że to wszystko są działania w obronie narodu wybranego ?.Jakoś dziwnym trafem wszystkie niszczone przez wprowadzenie demokracji kraje były przeciwnikami iSSraela .
11+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Amerykanie robią wszystko, aby na bliskim wschodzie władza dostała się w ręce radykalnych BRACT MUZUŁMAŃSKICH ,To dzieje się już w Libii, Egipcie, powoli przejmują w Jemenie. Te głąby historyczne nie zdają sobie sprawy z NIEBEZPIECZEŃSTWA powstałego w ten sposób dla świata. A Europa ŚLEPO ufa Judeoameryce, nie zdając sobie sprawy z tego, że PERWSZA przyjmie uderzenie w tak zwane miękkie podbrzusze Europy. Europo obudź się - bo gdy wykrawisz się NIKT nie udzieli POMOCY . Europo zaczniej miśleć i nie daj się prowadzić na pasku JUDEOAMERYKI !!!!!!!!
13+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

prawdziwe oblicze ameryki ...wojna ..wojna ..i wojna .najbardziej faszystowski narod swiata ,razem z zydami.dla wladzy sa gotowi zniszczyc wszystkie narody ktore nie mowia tak jak oni chca ,a Polska jak zwykle lize d**y tym zydowsko amerykaniskim psom
16+
Strona 1 z 6 1 2 3
Bunt w ukraińskiej armii. Rezerwiści chcą do domu 4 Bunt w ukraińskiej armii. Rezerwiści chcą do domu 3 godziny temu
Oto najpiękniejsze kobiety świata. Zaskoczenie? 10 Oto najpiękniejsze kobiety świata. Zaskoczenie? wczoraj, o godz: 19:37
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...