Tak będzie wyglądać wojna z Syrią. Zobacz, co planują USA

12.03.2012 10:49 NATO, SYRIA, USA, WOJNA
Tak będzie wyglądać wojna z Syrią. Zobacz, co planują USA

US Air Force

Powtórzą scenariusz z Libii?

Administracja USA rozpoczęła konsultacje ze swoimi sojusznikami na temat możliwości użycia siły militarnej na terytorium Syrii - informuje "Głos Rosji".

Celem operacji będzie ochrona cywilów, ale na tym USA nie zamierzają poprzestać.

SYRIA ZAATAKUJE IZRAEL?>>

Rozpatrywanych jest kilka wariantów bardziej ofensywnego zaangażowania. Mowa jest o dostawach broni dla opozycji, wysłaniu wojsk dla zapewnienia "bezpiecznej strefy” dla ludności cywilnej, a także o atakach na systemy obrony powietrznej reżimu - ujawnia portal.

Amerykanie nie kryją, że ma to ułatwić rebeliantom obalenie prezydenta Baszara Assada.

ONZ BEZRADNE W SPRAWIE SYRII>>

Stany Zjednoczone za wszelką cenę chcą jednak uniknąć jednostronnej interwencji. Stąd szerokie konsultacje z sojusznikami z NATO.

Następny tekst:

Szykuj się na wielką drożyznę. Na tym najbardziej z nas zedrą Szykuj się na wielką drożyznę. Na tym najbardziej z nas zedrą

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Czyżby żydzi odkryli duże zasoby ropy w tym kraju, hę?
32+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

USA to ekonomiczny i społeczny bankrut rządzony przez lobby żydowskie, które na siłę pcha Amerykanów do konfliktów w obronie interesów Izraela. Mam nadzieję, że ten naród się przebudzi z tego marazmu i hurtem powrzuca tych chrzczonych scyzorykiem geszefciarzy do zatoki Hudson.
164+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

przecież Syria ma duże złoża. zanim coś palniesz, poczytaj. Dobrze, że chcą im się dobrać do d**y. Każdy, kto mówi, że rozchodzi się tylko o ropę, de facto popiera masowe mordy, tortury i prześladowania, które mają tam miejsce. Można szanować odmienność kultur, ale pewne prawa mamy wszyscy, bez względu na pochodzenie.
Gość Czyżby żydzi odkryli duże zasoby ropy w tym kraju, hę?
8-

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Od nastu lat dodawano odpady przemysłowe do żywności. Wiedzieli o tym kontrolerzy skarbowi, urzędnicy (również sanepidu), prokuratorzy, itp. Nikt nie zareagował, a właściwie zareagował, ale w dziwny sposób: zamiatając sprawę pod dywan. Od kilku/nastu dni wie o tym cała Polska. Nie doczekaliśmy się jednak ani jednego oficjalnego komentarza przedstawicieli najwyższych władz krajowych. Wręcz przeciwnie – prokurator, przedstawiciel sanepidu, wojewoda – jeśli już zabierają głos, to jednomyślnie przekonują, że nic się nie stało, sól jest nieszkodliwa, nie powoduje uszczerbku na zdrowiu, a wręcz powinna być traktowana jako suplement diety.
110+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

USA rządzona jest przez żydowską lichwę i judeocentryków (kompleks jot). Jest narzędziem żydowskim do narzucenia światu dyktatorskiego rządu znanego pod nazwą NWO. Większość Żydów nie lubi wspominać tego, ze ich bogiem jest Lucyfer .
20+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Przetłumaczę - USA chcą wykorzystać sojuszników ( czyt.Tusk Frajerów) i narazić ich na ewentualne straty nie ponosząc oczywiście własnych i przejąć surowce Syrii . Co z tej "pomocy" będą mieli sojusznicy - Zwiększone narażenie na atak nuklearny , większa nienawiść reszty świata do tych państw itp
21+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Celem pejsatych banksterow jest opanowanie wszystkich zluz ropy naftowej i gazu ziemnego oraz innych surowcow na swiecie. "Ochrona ludnosci cywilnej" tak propagowana przez pejsate media to sciema dla publiki z wodoglowiem z wypranymi mozgami. Czy jeszcze ktos ma jakies watpliwosci, ze NWO to nie zadna fikcja ???? !!!!
18+

Czy ktoś wie 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Czy ktoś wie kto jest terrorystą a kto broni demokracji ?. Czy wprowadzający tak zwana demokracje przekraczając prawo międzynarodowe staja sie terrorystami .Czy broniąc interesów 5% ludności danego kraju kraje jak USA I UE mają prawo narzucać 95% pozostałym wolę 5%..Dlaczego nie mówi się że to wszystko są działania w obronie narodu wybranego ?.Jakoś dziwnym trafem wszystkie niszczone przez wprowadzenie demokracji kraje były przeciwnikami iSSraela .
11+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

Amerykanie robią wszystko, aby na bliskim wschodzie władza dostała się w ręce radykalnych BRACT MUZUŁMAŃSKICH ,To dzieje się już w Libii, Egipcie, powoli przejmują w Jemenie. Te głąby historyczne nie zdają sobie sprawy z NIEBEZPIECZEŃSTWA powstałego w ten sposób dla świata. A Europa ŚLEPO ufa Judeoameryce, nie zdając sobie sprawy z tego, że PERWSZA przyjmie uderzenie w tak zwane miękkie podbrzusze Europy. Europo obudź się - bo gdy wykrawisz się NIKT nie udzieli POMOCY . Europo zaczniej miśleć i nie daj się prowadzić na pasku JUDEOAMERYKI !!!!!!!!
13+

Gość 05.11.2012 11:34 Odpowiedz Zgłoś

prawdziwe oblicze ameryki ...wojna ..wojna ..i wojna .najbardziej faszystowski narod swiata ,razem z zydami.dla wladzy sa gotowi zniszczyc wszystkie narody ktore nie mowia tak jak oni chca ,a Polska jak zwykle lize d**y tym zydowsko amerykaniskim psom
16+
Strona 1 z 7 1 2 3
Miał 3 tysiące kobiet, jest ojcem 30 dzieci. Król uwodzicieli? 9 Miał 3 tysiące kobiet, jest ojcem 30 dzieci. Król uwodzicieli? 6 godzin temu
"Od trzeciego do pierwszego świata". Niesamowity skok! 5 "Od trzeciego do pierwszego świata". Niesamowity skok! 7 godzin temu
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...