Tak teraz wygląda Osama bin Laden

15.01.2010 13:04 FOTOGRAFIA, OSAMA BIN LADEN
Tak teraz wygląda Osama bin Laden

Fot. rewardsforjustice.net

25 milionów dolarów nagrody za jego złapanie wciąż czeka.

Przy pomocy techniki cyfrowej w laboratorium FBI w Quantico w Wirginii postarzono portret najbardziej poszukiwanego terrorysty świata - informuje "The Daily Telegraph".

Śledczy mają nadzieje, że dzięki temu uda się wreszcie go złapać.

NAUCZYCIEL ODNALAZŁ KRYJÓWKĘ OSAMY BIN LADENA?>>

Zdjęcie Osamy bin Ladena, którym dysponuje FBI jest stare - przedstawia mężczyznę w średnim wieku z czarną charakterystyczna brodą. Od jego zrobienia minęło jednak już wiele lat.

TAKIEGO BIN LADENA NIE ZNAŁEŚ>>

Technicy postarzyli więc twarz terrorysty i "pobielili" brodę.

A co jeśli bin Laden zgolił brodę i pozbył się charakterystycznego nakrycia głowy? Tę ewentualność komputerowi technicy też przewidzieli.

Następny tekst:

Tragedia w kopalni. 8 górników rannych

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

na drugim foto wygląda całkiem jak nie On
Gość osób nie mających pracy jest dużo więcej, statystyki często są zaniżane
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

brody nie zgolil pewnie dla nich broda ma wartosc ponadczasowa
Gość Oni po prostu chcą mieć dowody w ręku. Nasi nie będą mogli kręcić wiedząc że rosjanie moą podważyć opinię.Jak nasza komisja powie prawdę to im te skrzynki oddadzą.Bo po co im one.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

albo zgolil i wyglada inaczej i nikt nie moze go poznać.Swoja droga ludzie ,ktorych ma napewno go nie wydadza ,sa zbyt fanatyczni ,zeby swojego guruu podkablowac.Specjalnie wziol ludzi z nizin spolecznych ,pokazal im ,ze moga byc przydatni i oni beda go za to wielbic .
Gość a mnie natura pokaleczyła i mam 10 cm w długości 12 cm w obwodzie i 20 lat mam
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

Przecież on dawno już nie żyje, znowu robią ludziom wodę z mózgu.
Gość O twojej starej mendo zryta
0

MAz 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

Nikt inteligentny w te bzdury nie wierzy. Faktem powszechnie znanym jest wspolpraca Bin Ladena z CIA i powiazania finansowe z rodzina Bush. A Osama jest pewnie po operacji plastycznej i z bogatym kontem wypoczywa na Karaibach. Smieje sie razem z Amerykanami, ze udalo im sie dac powod Jankesom do agresji na pare krajow
Gość powiedz to twojemu szefowi w pracy to cie wysmieje i powie jak sie nie podoba to sie zwolnij
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

niestety w polsce duzo jest ludzi inteligentnych inaczej.. ale na szczescie nie da sie nam zmydlic oczu w takim stopniu jak dla amerykanów. Tam dalej wiekszość walczy z terroryzmem i nazywa bohaterami wracających z iraku morderców.
Gość powiedz to twojemu szefowi w pracy to cie wysmieje i powie jak sie nie podoba to sie zwolnij
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

hahah cwaniaki z CIA sprawnie mylą tropy. ciekawe za ile lat wyjdzie cala prawda o 11 wrzesnia ,osama bin ladenie i wszechobecnym"terroryzmie"
Gość 3,5 nieeeeeeeee ;)
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

Co oni chcą od niego... Bo walczy z bogatymi. U nas w kraju też jest zle i nie mamy takiego polaka co by tak walczył z rządem o biednych i słabych. Tez by go nazwali terrorystą.... a jak na rzad terroryzuje i okrada to jest dobrze. Zal...
Gość Twoje g.... ,raczej może zaszkodzić nie pomóc, zobacz co jesz i czym s.... .. Więc nie porównuj swego g... z wielorybim bo jest za malutkie i bardzo toksyczne i pełne paskudnych bakterii, które by olbrzymiego wieloryba zabiły.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

tak a 6 lat temu miał bardziej pogodny wyraz twarzy, siwe włosy, i mniej napompowane usta ;] Walka z wiatrakami
Gość a ja bym chciał żeby w Polsce było jednak trochę cieplej
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

ja go widzialem w metrze
Gość kobiety placa za randki i sponsoruja facetow.
0
Strona 1 z 4 1 2 3
To najlepsze polskie miasta dla kierowców. Niespodzianka? 4 To najlepsze polskie miasta dla kierowców. Niespodzianka? 8 godzin temu
Bunt w ukraińskiej armii. Rezerwiści chcą do domu 4 Bunt w ukraińskiej armii. Rezerwiści chcą do domu 9 godzin temu
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...