Tak teraz wygląda Osama bin Laden

15.01.2010 13:04 FOTOGRAFIA, OSAMA BIN LADEN
Tak teraz wygląda Osama bin Laden

Fot. rewardsforjustice.net

25 milionów dolarów nagrody za jego złapanie wciąż czeka.

Przy pomocy techniki cyfrowej w laboratorium FBI w Quantico w Wirginii postarzono portret najbardziej poszukiwanego terrorysty świata - informuje "The Daily Telegraph".

Śledczy mają nadzieje, że dzięki temu uda się wreszcie go złapać.

NAUCZYCIEL ODNALAZŁ KRYJÓWKĘ OSAMY BIN LADENA?>>

Zdjęcie Osamy bin Ladena, którym dysponuje FBI jest stare - przedstawia mężczyznę w średnim wieku z czarną charakterystyczna brodą. Od jego zrobienia minęło jednak już wiele lat.

TAKIEGO BIN LADENA NIE ZNAŁEŚ>>

Technicy postarzyli więc twarz terrorysty i "pobielili" brodę.

A co jeśli bin Laden zgolił brodę i pozbył się charakterystycznego nakrycia głowy? Tę ewentualność komputerowi technicy też przewidzieli.

Następny tekst:

Tragedia w kopalni. 8 górników rannych

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

na drugim foto wygląda całkiem jak nie On
Gość osób nie mających pracy jest dużo więcej, statystyki często są zaniżane
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

brody nie zgolil pewnie dla nich broda ma wartosc ponadczasowa
Gość Oni po prostu chcą mieć dowody w ręku. Nasi nie będą mogli kręcić wiedząc że rosjanie moą podważyć opinię.Jak nasza komisja powie prawdę to im te skrzynki oddadzą.Bo po co im one.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

albo zgolil i wyglada inaczej i nikt nie moze go poznać.Swoja droga ludzie ,ktorych ma napewno go nie wydadza ,sa zbyt fanatyczni ,zeby swojego guruu podkablowac.Specjalnie wziol ludzi z nizin spolecznych ,pokazal im ,ze moga byc przydatni i oni beda go za to wielbic .
Gość a mnie natura pokaleczyła i mam 10 cm w długości 12 cm w obwodzie i 20 lat mam
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

Przecież on dawno już nie żyje, znowu robią ludziom wodę z mózgu.
Gość O twojej starej mendo zryta
0

MAz 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

Nikt inteligentny w te bzdury nie wierzy. Faktem powszechnie znanym jest wspolpraca Bin Ladena z CIA i powiazania finansowe z rodzina Bush. A Osama jest pewnie po operacji plastycznej i z bogatym kontem wypoczywa na Karaibach. Smieje sie razem z Amerykanami, ze udalo im sie dac powod Jankesom do agresji na pare krajow
Gość powiedz to twojemu szefowi w pracy to cie wysmieje i powie jak sie nie podoba to sie zwolnij
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

niestety w polsce duzo jest ludzi inteligentnych inaczej.. ale na szczescie nie da sie nam zmydlic oczu w takim stopniu jak dla amerykanów. Tam dalej wiekszość walczy z terroryzmem i nazywa bohaterami wracających z iraku morderców.
Gość powiedz to twojemu szefowi w pracy to cie wysmieje i powie jak sie nie podoba to sie zwolnij
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

hahah cwaniaki z CIA sprawnie mylą tropy. ciekawe za ile lat wyjdzie cala prawda o 11 wrzesnia ,osama bin ladenie i wszechobecnym"terroryzmie"
Gość 3,5 nieeeeeeeee ;)
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

Co oni chcą od niego... Bo walczy z bogatymi. U nas w kraju też jest zle i nie mamy takiego polaka co by tak walczył z rządem o biednych i słabych. Tez by go nazwali terrorystą.... a jak na rzad terroryzuje i okrada to jest dobrze. Zal...
Gość Twoje g.... ,raczej może zaszkodzić nie pomóc, zobacz co jesz i czym s.... .. Więc nie porównuj swego g... z wielorybim bo jest za malutkie i bardzo toksyczne i pełne paskudnych bakterii, które by olbrzymiego wieloryba zabiły.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

tak a 6 lat temu miał bardziej pogodny wyraz twarzy, siwe włosy, i mniej napompowane usta ;] Walka z wiatrakami
Gość a ja bym chciał żeby w Polsce było jednak trochę cieplej
0

Gość 22.10.2012 11:10 Odpowiedz Zgłoś

ja go widzialem w metrze
Gość kobiety placa za randki i sponsoruja facetow.
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa 9 Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa wczoraj, o godz: 21:11
Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 8 Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną wczoraj, o godz: 13:24
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...