Galeria: Tak wyglądał Mars, kiedy było na nim życie

04.01.2013 20:23 MARS, NASA, WIZUALIZACJA, ŻYCIE
Powrót do artykułu

Niecodzienny obraz Marsa to dzieło Kevina Gill, inżyniera z New Hampshire. Dzięki modelom matematycznym i danym zebranym przez NASA stworzył wizualizację Czerwonej Planety z czasów, kiedy mogło istnieć na niej życie.

Dodaj komentarz

Komentarze

nowy2307 04.01.2013 20:28 Odpowiedz Zgłoś

No pewnie a dlaczego Marsjanie byli zieloni
2+

Gość 04.01.2013 20:29 Odpowiedz Zgłoś

Mars - planeta wolna od Religii !
10+

gebadarmozjada 04.01.2013 20:34 Odpowiedz Zgłoś

w samym srodku troche ugory to przeciez od razu mozna rozpoznac gebe kwasniewskiej
3+

Gość 04.01.2013 20:34 Odpowiedz Zgłoś

a co oni nie mieli skutych lodem koncow ja nasza planeta
3+

uczony 04.01.2013 20:35 Odpowiedz Zgłoś

polskie rakiety bdaja juz marsa od wiekow dlatego ci uczenie to wiedza
9+

czarownica 04.01.2013 20:38 Odpowiedz Zgłoś

a co to , czarownica na miotle czy kaczynski ze stojacym
6+

StewieSS 04.01.2013 20:46 Odpowiedz Zgłoś

J***ć frajerów, którzy ciągle piszą o polityce... I tak będę głosował zgodnie ze swoim sumieniem.. nie ważne, co te dzieciaki tu powypisują w komentarzach A co do marsa... to kiedyś na pewno tam coś żyło ;-)
2+

Gość 04.01.2013 20:51 Odpowiedz Zgłoś

Napewno to byli Muzulmanie i Zydzi i Chrzescijanie , ktorzy w ramach swoich "pokojowych" pogladow i idei.... Zgodnie z wola "najwyzszego i milosiernego" sie wzajemnie wymordowali............. :(
StewieSS J***ć frajerów, którzy ciągle piszą o polityce... I tak będę głosował zgodnie ze swoim sumieniem.. nie ważne, co te dzieciaki tu powypisują w komentarzach A co do marsa... to kiedyś na pewno tam coś żyło ;-)
1+

Gość 04.01.2013 20:51 Odpowiedz Zgłoś

Ja tu tylko sieję propagandę zielonych frajerów
2-

Macierewicz 04.01.2013 20:54 Odpowiedz Zgłoś

To jest spisek Rosjan !!! Nasi uczeni wykryli tam ślady trotylu i dlatego na marsie nie ma życia
1-
Strona 1 z 5 1 2 3
Codzienne życie na Krymie przed i po zajęciu półwyspu przez Rosjan 10 Codzienne życie na Krymie przed i po zajęciu półwyspu przez Rosjan 6 godzin temu
Co zabawa z psem robi z organizmem człowieka? Zdziwisz się! 4 Co zabawa z psem robi z organizmem człowieka? Zdziwisz się! 8 godzin temu
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia objechały całą Europę i zrobiły prawdziwą furorę. W 1987 roku na wystawę "Współczesna fotografia radziecka" waliły...
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...