Galeria: Tak wyglądał Mars, kiedy było na nim życie

04.01.2013 20:23 MARS, NASA, WIZUALIZACJA, ŻYCIE
Powrót do artykułu

Niecodzienny obraz Marsa to dzieło Kevina Gill, inżyniera z New Hampshire. Dzięki modelom matematycznym i danym zebranym przez NASA stworzył wizualizację Czerwonej Planety z czasów, kiedy mogło istnieć na niej życie.

Dodaj komentarz

Komentarze

nowy2307 04.01.2013 20:28 Odpowiedz Zgłoś

No pewnie a dlaczego Marsjanie byli zieloni
2+

Gość 04.01.2013 20:29 Odpowiedz Zgłoś

Mars - planeta wolna od Religii !
10+

gebadarmozjada 04.01.2013 20:34 Odpowiedz Zgłoś

w samym srodku troche ugory to przeciez od razu mozna rozpoznac gebe kwasniewskiej
3+

Gość 04.01.2013 20:34 Odpowiedz Zgłoś

a co oni nie mieli skutych lodem koncow ja nasza planeta
3+

uczony 04.01.2013 20:35 Odpowiedz Zgłoś

polskie rakiety bdaja juz marsa od wiekow dlatego ci uczenie to wiedza
9+

czarownica 04.01.2013 20:38 Odpowiedz Zgłoś

a co to , czarownica na miotle czy kaczynski ze stojacym
6+

StewieSS 04.01.2013 20:46 Odpowiedz Zgłoś

J***ć frajerów, którzy ciągle piszą o polityce... I tak będę głosował zgodnie ze swoim sumieniem.. nie ważne, co te dzieciaki tu powypisują w komentarzach A co do marsa... to kiedyś na pewno tam coś żyło ;-)
2+

Gość 04.01.2013 20:51 Odpowiedz Zgłoś

Napewno to byli Muzulmanie i Zydzi i Chrzescijanie , ktorzy w ramach swoich "pokojowych" pogladow i idei.... Zgodnie z wola "najwyzszego i milosiernego" sie wzajemnie wymordowali............. :(
StewieSS J***ć frajerów, którzy ciągle piszą o polityce... I tak będę głosował zgodnie ze swoim sumieniem.. nie ważne, co te dzieciaki tu powypisują w komentarzach A co do marsa... to kiedyś na pewno tam coś żyło ;-)
1+

Gość 04.01.2013 20:51 Odpowiedz Zgłoś

Ja tu tylko sieję propagandę zielonych frajerów
2-