Galeria: Tak wyglądał Mars, kiedy było na nim życie

04.01.2013 20:23 MARS, NASA, WIZUALIZACJA, ŻYCIE
Powrót do artykułu

Niecodzienny obraz Marsa to dzieło Kevina Gill, inżyniera z New Hampshire. Dzięki modelom matematycznym i danym zebranym przez NASA stworzył wizualizację Czerwonej Planety z czasów, kiedy mogło istnieć na niej życie.

Dodaj komentarz

Komentarze

nowy2307 04.01.2013 20:28 Odpowiedz Zgłoś

No pewnie a dlaczego Marsjanie byli zieloni
2+

Gość 04.01.2013 20:29 Odpowiedz Zgłoś

Mars - planeta wolna od Religii !
10+

gebadarmozjada 04.01.2013 20:34 Odpowiedz Zgłoś

w samym srodku troche ugory to przeciez od razu mozna rozpoznac gebe kwasniewskiej
3+

Gość 04.01.2013 20:34 Odpowiedz Zgłoś

a co oni nie mieli skutych lodem koncow ja nasza planeta
3+

uczony 04.01.2013 20:35 Odpowiedz Zgłoś

polskie rakiety bdaja juz marsa od wiekow dlatego ci uczenie to wiedza
9+

czarownica 04.01.2013 20:38 Odpowiedz Zgłoś

a co to , czarownica na miotle czy kaczynski ze stojacym
6+

StewieSS 04.01.2013 20:46 Odpowiedz Zgłoś

J***ć frajerów, którzy ciągle piszą o polityce... I tak będę głosował zgodnie ze swoim sumieniem.. nie ważne, co te dzieciaki tu powypisują w komentarzach A co do marsa... to kiedyś na pewno tam coś żyło ;-)
2+

Gość 04.01.2013 20:51 Odpowiedz Zgłoś

Napewno to byli Muzulmanie i Zydzi i Chrzescijanie , ktorzy w ramach swoich "pokojowych" pogladow i idei.... Zgodnie z wola "najwyzszego i milosiernego" sie wzajemnie wymordowali............. :(
StewieSS J***ć frajerów, którzy ciągle piszą o polityce... I tak będę głosował zgodnie ze swoim sumieniem.. nie ważne, co te dzieciaki tu powypisują w komentarzach A co do marsa... to kiedyś na pewno tam coś żyło ;-)
1+

Gość 04.01.2013 20:51 Odpowiedz Zgłoś

Ja tu tylko sieję propagandę zielonych frajerów
2-

Macierewicz 04.01.2013 20:54 Odpowiedz Zgłoś

To jest spisek Rosjan !!! Nasi uczeni wykryli tam ślady trotylu i dlatego na marsie nie ma życia
1-
Strona 1 z 5 1 2 3
Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple 4 Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple wczoraj, o godz: 12:07
Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy 9 Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy wczoraj, o godz: 10:34
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...