Galeria: Tak wyglądał Mars, kiedy było na nim życie

04.01.2013 20:23 MARS, NASA, WIZUALIZACJA, ŻYCIE
Powrót do artykułu

Niecodzienny obraz Marsa to dzieło Kevina Gill, inżyniera z New Hampshire. Dzięki modelom matematycznym i danym zebranym przez NASA stworzył wizualizację Czerwonej Planety z czasów, kiedy mogło istnieć na niej życie.

Dodaj komentarz

Komentarze

nowy2307 04.01.2013 20:28 Odpowiedz Zgłoś

No pewnie a dlaczego Marsjanie byli zieloni
2+

Gość 04.01.2013 20:29 Odpowiedz Zgłoś

Mars - planeta wolna od Religii !
10+

gebadarmozjada 04.01.2013 20:34 Odpowiedz Zgłoś

w samym srodku troche ugory to przeciez od razu mozna rozpoznac gebe kwasniewskiej
3+

Gość 04.01.2013 20:34 Odpowiedz Zgłoś

a co oni nie mieli skutych lodem koncow ja nasza planeta
3+

uczony 04.01.2013 20:35 Odpowiedz Zgłoś

polskie rakiety bdaja juz marsa od wiekow dlatego ci uczenie to wiedza
9+

czarownica 04.01.2013 20:38 Odpowiedz Zgłoś

a co to , czarownica na miotle czy kaczynski ze stojacym
6+

StewieSS 04.01.2013 20:46 Odpowiedz Zgłoś

J***ć frajerów, którzy ciągle piszą o polityce... I tak będę głosował zgodnie ze swoim sumieniem.. nie ważne, co te dzieciaki tu powypisują w komentarzach A co do marsa... to kiedyś na pewno tam coś żyło ;-)
2+

Gość 04.01.2013 20:51 Odpowiedz Zgłoś

Napewno to byli Muzulmanie i Zydzi i Chrzescijanie , ktorzy w ramach swoich "pokojowych" pogladow i idei.... Zgodnie z wola "najwyzszego i milosiernego" sie wzajemnie wymordowali............. :(
StewieSS J***ć frajerów, którzy ciągle piszą o polityce... I tak będę głosował zgodnie ze swoim sumieniem.. nie ważne, co te dzieciaki tu powypisują w komentarzach A co do marsa... to kiedyś na pewno tam coś żyło ;-)
1+

Gość 04.01.2013 20:51 Odpowiedz Zgłoś

Ja tu tylko sieję propagandę zielonych frajerów
2-

Macierewicz 04.01.2013 20:54 Odpowiedz Zgłoś

To jest spisek Rosjan !!! Nasi uczeni wykryli tam ślady trotylu i dlatego na marsie nie ma życia
1-
Strona 1 z 5 1 2 3
Takie rzeczy w pracy? Kto by pomyslał! 11 Takie rzeczy w pracy? Kto by pomyslał! 5 godzin temu
Nie tylko "złoty pociąg". Oto legendarne skarby ukryte w Polsce 13 Nie tylko "złoty pociąg". Oto legendarne skarby ukryte w Polsce wczoraj, o godz: 17:07
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.