Galeria: Tłuste, dziwaczne i obrzydliwe. Najgorsze burgery w historii

26.09.2015 18:16 FAST FOOD, HAMBURGER
Powrót do artykułu

Zaproponowana w 1993 i znana na pewno wszystkim opcja ogromnego powiększania zestawów została zakończona dekadę później. Chodziło o rządowe naciski potrzebę zaproponowania Amerykanom zdrowszych opcji żywieniowych.

Komentarze

Gość 26.09.2015 18:53 Zgłoś

Obrzydliwe sztuczności......
1-

ALASTOR 26.09.2015 19:24 Zgłoś

a gdzie te weganskie p****y zachlaly juz paly czy co, przeciez tu jest wspanialy temat do krytyki,
3+

Jasiu Wędrowniczek 26.09.2015 19:59 Zgłoś

W latach 70-tych byłem ci ja w tej Ameryce i nieopatrznie przy Rockefeller Plaza w N. Jorku zażyczyłem sobie bułę z jakim badziewiem, a żem był nieco głodny to i łyknąłem jak pelikan, co później tylko dwa palce do gardła ulgę sprawiły. Zwymiotowałem przy 42 ulicy i wstąpiłem do baru na piwko. Kolejny błąd bowiem miałem wrażenie , że piję mocz mustanga, eh jakże bym się napił naszego "Żywca" chałwą zakąszając(wówczas to była moja ulubiona kompozycja).. I tak zostałem wyleczony z szajsu amerykańskich "fudów" i szczyn, co Wam sympatyczni konsumenci szczerze polecam, tak dla zdrowotności...
3-

Gość 26.09.2015 20:26 Zgłoś

Jeśli chcesz wiedzieć, co naprawdę ” gnije ” to jest to błonnik, gdyż nasz układ trawienny nie ma enzymów potrzebnych do jego rozłożenia, dlatego „przechodzi” on przez cały układ pokarmowy, aż do jelita grubego. Według badań przeprowadzonych przez European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition, to właśnie osoby, które nie jedzą mięsa mam na myśli wegetarian częściej cierpią na raka jelit niż „mięsożercy”.
7+

Gość 26.09.2015 20:28 Zgłoś

U nas w stanach jest tak, że po 2 miesiącach od przyjazdu z Polski sam siebie w lustrze nie poznasz. A żarło wysokiej jakości nie jest tanie, ale jest do kupienia.
3-

Gość 26.09.2015 20:36 Zgłoś

Nie zapominaj że na coś trzeba umrzeć i nie ma to tamto. Ja wybrałem sobie marskość wątroby, nadciśnienie i demencję, wszystko przez alko, kobiety i luźne życie.
Gość Jeśli chcesz wiedzieć, co naprawdę ” gnije ” to jest to błonnik, gdyż nasz układ trawienny nie ma enzymów potrzebnych do jego rozłożenia, dlatego „przechodzi” on przez cały układ pokarmowy, aż do jelita grubego. Według badań przeprowadzonych przez European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition, to właśnie osoby, które nie jedzą mięsa mam na myśli wegetarian częściej cierpią na raka jelit niż „mięsożercy”.
2-

dudek maliniak 27.09.2015 09:55 Zgłoś

No i c***j.
Jasiu Wędrowniczek W latach 70-tych byłem ci ja w tej Ameryce i nieopatrznie przy Rockefeller Plaza w N. Jorku zażyczyłem sobie bułę z jakim badziewiem, a żem był nieco głodny to i łyknąłem jak pelikan, co później tylko dwa palce do gardła ulgę sprawiły. Zwymiotowałem przy 42 ulicy i wstąpiłem do baru na piwko. Kolejny błąd bowiem miałem wrażenie , że piję mocz mustanga, eh jakże bym się napił naszego "Żywca" chałwą zakąszając(wówczas to była moja ulubiona kompozycja).. I tak zostałem wyleczony z szajsu amerykańskich "fudów" i szczyn, co Wam sympatyczni konsumenci szczerze polecam, tak dla zdrowotności...
0

Gość 27.09.2015 12:08 Zgłoś

większość pozornie zdrowych ludzi nie słyszy/widzi najważniejszych rzeczy w życiu i to nie jest problem słuchu czy wzroku:( to przez jedzenie mięsa powinno być zakazane bo łamie podstawowe reguły "nie zabijaj" bo kto zabije zwierze zabije człowieka i własne dzieci. I niech ktoś nie wciska ludziom kitu, że mięso jest potrzebne i zdrowe bo tak nie jest ma sam negatywny wpływ na organizm są rośliny które zawierają kilka razy więcej białka i witamin niż mięso!
22-

Gość 27.09.2015 12:08 Zgłoś

smród, brud, ubóstwo, głupota, nienawiść, złośliwość, fanatyzm, anemia, otyłość, jadłowstręt, bulimia, anoreksja=to przez jedzenie wstrętnego mięsa! Chcemy zrobić coś dla zdrowia, ekologii i ochrony środowiska? Zmieńmy naszą dietę! Każdy z nas jest świadomy jak wygląda zdrowa dieta, w której przeważają warzywa i owoce, fasola, orzechy, kasze, pomaga chronić zasoby naturalne i lepiej wykorzystywać ziemie uprawne. Szczególnie mieszkańcy krajów zachodnich spożywają nadmierne ilości mięsa a ich dieta szkodzi im i środowisku, powoduje raka, zawały, wylewy. Ograniczone spożycie mięsa i jedzenie więcej produktów zielonych i zbożowych to także ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, likwidacja głodu i chorób, uwolnienie od nałogów: picia, palenia, narkomanii.
16-

Gość 27.09.2015 12:08 Zgłoś

to przez jedzenie mięsa! jesz cham=burgery? Stracisz sprawność i pamięć naukowcy udowodnili, że myszy, które przez 10 dni jadły produkty zawierające duże ilości tłuszczu, odpowiadające fast-foodom mogły przebiec tylko połowę dystansu, który pokonywały gryzonie żywione produktami niskotłuszczowymi. Miały także trudności z wyjściem z labiryntu A hot dogi groźne jak papierosy! Powinny być sprzedawane z ostrzeżeniami że ich jedzenie może wywołać raka. Lekarze żądają, by były sprzedawane tak jak tytoń ze specjalnymi ostrzeżeniami. sprzedaż fast-foodów dzieciom powinna zostać zakazana. Władze amerykańskiego hrabstwa Santa Clara chcą zakazać restauracjom z fast-foodem dołączania zabawek do zestawów dla dzieci. Ma to uchronić maluchy przed przywiązaniem się do żywności ze zbyt dużą ilości tłuszczu, soli i cukru W przypadku restauracji McDonald's zakaz obejmie wszystkie zestawy Happy Meals
17-
Strona 1 z 2 1 2
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane