To kraj rasistów i ksenofobów. Są coraz bardziej agresywni

25.10.2011 17:43 AGRESJA, IMIGRANT, KSENOFOBIA, NACJONALIZM, NIENAWIŚĆ, RASIZM, ROSJA
To kraj rasistów i ksenofobów. Są coraz bardziej agresywni

sxc.hu

Rośnie nienawiść do imigrantów.

Jedyna rzecz, która obecnie jest w stanie połączyć Rosjan to niechęć do imigrantów i cudzoziemców - twierdzi dziennik "Kommiersant".

Według ostatnich danych aż 52 proc. Rosjan uważa, że w kraju coraz więcej osób inspiruje się rasistowskimi ideami. 35 proc. ankietowanych przyznało, że nie znosi imigrantów.

Rasizm obejmuje nawet ubiór więcej

Szczególnie nielubiani są przybysze z byłych republik radzieckich z Azji Środkowej. Niechęć wobec nich deklaruje blisko jedna trzecia Rosjan

44 proc. badanych twierdzi, że imigrantów nie da się lubić, ponieważ "arogancko się zachowują". Sami Rosjanie też nie grzeszą uprzejmością wobec cudzoziemców. Tylko w 2010 roku liczba przestępstw inspirowanych nienawiścią rasową wzrosła w Rosji aż o 20 proc. - informuje PAP.

Popularność ksenofobicznych haseł odzwierciedla marsz skrajnych nacjonalistów, który co roku przyciąga tłumy Rosjan. W tym roku, w dniu manifestacji spodziewanych jest ok. 20 tys. uczestników. 

Polacy nienawidzą obcych. Zero tolerancji więcej

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że marsz odbywa się w rocznicę wypędzenia Polaków z Kremla w 1612 roku. 

Następny tekst:

W Turcji znów trzęsie się ziemia W Turcji znów trzęsie się ziemia

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

Ci przybysze z Kaukazu to jedyni w tym kraju, którzy jeszcze pracują zamiast chlać.
Gość A za co mają lubic przybyszów z Kaukazu? Za zamach w metrze a moze za ten na Dubrowce. Niestety takie kraje jak Rosja staną się schronieniem dla ludzi ktorzy będą chcieli zyc w normalnym kraju a nie pod europejskim emiratem
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

Zaprawdę powiadam ci: w następnym wcieleniu będziesz Pigmejem ewentualnie Aborygenem.
leon-czewa Nie do pomyślenia w W Brtanii do lat 60 murzyn nie miał prawa siedzieć w autobusie jak stał biały nawet jak było wolne miejsce i tak powinno być do dzisiaj ,tylko przez pieprzoną globalizacje po wojnie stracili kolonie swoje dlaczego? przez chore rządy do dzisiaj widać w Angli rasizm tylko to jest ukryte nie powie się czrnemu WYNOCHA tylko prosze zadzwonic odezwiemy się ale wiadomo ze sie nie odezwa i dobrze .Gdzi lekarz mnie chciał badac czarny to sie nie zgodziłem i juz kazałem sobie przyprowadzic białego specjalistę sprzatać podłogi to moga ale nie leczyć.......!!!!!!!
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

zle sie dzieje w panstwie dunskim!!! sami tez pracuja po calym swiecie, nigdy nie wiadomo czy nie przyjdzie gdzie jechac za chlebem, wiec panowie i panie wiecej tolerancji
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

w angli jest mnóstwo obcokrajowców ale poprawność polityczna nie pozwala im powiedzieć ż emają ich dosyć to nie prawda że prace zabierają bo anglicy takich prac by nie wykonywali, ściągną sobie zawsze kogoś żeby to robili za nich ale naprawde to jest problem jak ma się w kraju tyle obcokrajowców i to takich ktorzy nawet angielskiego nie znają...
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

Tutaj jest mowa o Rosji a nie o Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, które to republiki i ich dzikie nacje nie chcą i nie potrafią oderwać się od cycka. Rosjanie skutecznie chcą im pomóc, bo azjatyckich "ogonów" już nie chcą ciągnąć.
Gość A ty chyba nigdy babci nie miałeś bo g*wno wiesz jacy byli ruscy. Wtedy to było bydło i dzikusy, a teraz niewiele sie zmieniło. Mentalność ruskich zawsze była i będzie ruska. Upośledzone połączenie europy i azji. Nie ubliżając pojedynczym jednostkom
1-

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

Spytaj, o ile masz kogo- ile g***tów popełniają na tubylcach "wojska" obecnych "misji pokojowych" Każda wojna generuje zwyrodnialców i psychopatów.
Gość taaa i to ruskie politycy g****ili wszystko co sie rusza ruskie to dzicz zapytaj dziadków byli duzo gorsi od niemców
1-

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

sorry, zabrzmiało dwuznacznie - powinno być...... bo azjatyckich "ogonów" już nie chcą już ZA SOBĄ ciągnąć.
Gość Tutaj jest mowa o Rosji a nie o Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, które to republiki i ich dzikie nacje nie chcą i nie potrafią oderwać się od cycka. Rosjanie skutecznie chcą im pomóc, bo azjatyckich "ogonów" już nie chcą ciągnąć.
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

Ruscy tyle mieli do powiedzenia w 1020 i 1939 co my za komuny!!!Banda katolskich idiotów.
Gość za to ruscy się wzorowo zachowali w 1920 i 1939 , to taki kulturalny naród.
0

Słowianin 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

Gość: to nie była wina ludzi tych zwykłych tylko politykierow,to polityczni i religijni bandyci zazwyczaj rozpoczynaja wojny taaa i to ruskie politycy g****ili wszystko co sie rusza ruskie to dzicz zapytaj dziadków byli duzo gorsi od niemców "-Zamilcz Volsdoitschu!!!
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

Poczytaj to całe gówno co tu jest napisane, następnie przemyśl i przeczytaj jeszcze raz, a potem idź się powiesić - bo "Świat schodzi na PSY" i to pewne !!!!!
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

jyfjyhf
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

Najpierw pojedź tam i otwórz ślepia na to co chcesz oceniać - wtedy masz prawo wypowiedzi jako homosapiens. Zazwyczaj jest tak, że jeśli sąsiad jest lepszy i ma lepiej - to jest fiutem !!! Cha - cha- cha !!!
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

Europa wschodnia budzi sie i walczy z islamem tylko na zachodzie to trchórze
0

Gość 22.10.2012 18:56 Odpowiedz Zgłoś

taki z ciebie rasista i pewnie jakis "patriota" idiota ze nawet nie potrafisz po polsku pisac
leon-czewa dlaczego skoro nie chcę to moje dziecko ma siedzieć w ławce z czarnym żółtym albo zielonym .To nie do pomyślenia biały zawsze był panem i tylko dzię ki globalizacii indyjczycy łażą po Lądynie a w mieście Jasnej góry włosi trzymają lodziarnie a potem sięokazuje że z tamtąd kierowali MAFIĄ to nie do pomyślenia czarny na pustynię a żółty na pole do ryżu .Niech kazdy żyje u siebie a nie roznosi robadztwo i pasożyty z wlasnego kraju i jeszcze podnosi głowe !!!!!
0
Strona 6 z 6 4 5 6
Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni wczoraj, o godz: 16:54
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia wczoraj, o godz: 11:38
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...