To najbardziej rozwiązłe 15-latki. Przy nich Polki to cnotki

14.05.2012 19:43 CNOTA, DANIA, DZIEWICTWO, HBSC, MIŁOŚĆ, POLSKA, SEKS, WHO
To najbardziej rozwiązłe 15-latki. Przy nich Polki to cnotki

Creative Commons / Flickr / D Sharon Pruitt

Szokujący raport WHO.

Wśród 39 nacji objętych badaniem HBSC dla Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), najczęściej seks uprawiają 15-latki z Grenlandii, zamorskim terytorium Danii. Stosunek ma za sobą 71 proc. dziewczyn i 46 proc. chłopaków - donosi hbsc.org.

Młodzi Duńczycy z kontynentu nie są o wiele gorsi w swoich seksualnych dokonaniach. Dziewictwo straciło 38 proc. nastoletnich dziewczyn i chłopaków. Szczególnie żądni seksu wydają się 15-letni chłopcy z Armenii (45 proc.), Rumunii (48 proc.), Ukrainy (40 proc.) i Grecji (39 proc.).

Błona dziewicza do samodzielnego montażu więcej

Na drugim końcu skali są Słowacy, tuż przed nimi Polacy. W tych krajach mieszka najbardziej cnotliwa młodzież w Europie - dodaje portal.

W przypadku Polski do seksu przyznaje się 13 proc. dziewczyn i 19 proc. chłopaków. W przypadku Słowacji jest to odpowiednio 10 i 15 proc. Młode Polki i Słowaczki rzadko używają też pigułek antykoncepcyjnych, robi to tylko 15 proc. w Polsce i 13 proc na Słowacji. W przypadku Niemek odsetek wynosi 54 proc.

Następny tekst:

Tysiące ton rakotwórczych chemikaliów przy brzegu Bałtyku Tysiące ton rakotwórczych chemikaliów przy brzegu Bałtyku

Komentarze

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

dzi.w*ki po prostu nie dotknoł bym takiej zajechanej dziury
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
1-

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

tak mówiłem że najwięcej ped*ałów z Grenlandii
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
3-

Al paczino 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Lece do Grenlandii na Foki :D
0

Al paczino 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Nie ma cnotliwych w Polsce? hahahhahahaha Redaktorze wpadaj do mnie na osiedle :D
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Na Grenlandii problemem jest alkoholizm to raz a dwa że ten klimat powoduje depresje i stąd takie statystyki.
0

JKM 05.11.2012 12:00 Zgłoś

czyli katolicka "edukacja seksualna" jednak się sprawdza! Chyba że postęp to 15 letnie matki lub 15 letnie dziewczynki po kilku zabiegach aborcyjnych (w najlepszym wypadku 15 letnie zdzi...y). niech ktoś mi jeszcze powie że potrzebna jest edukacja seksualna w wydaniu feministyczno-lewackim
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

I weź POtem k...ę za żonę. ( POdwójne dno )
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

bo czesc dziewczyn puscila sie z kilkoma. proste.
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Wiadomo. Długie noce, krótkie dni.
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Może jeden chłopak 10razy tę samą dziewczynę?
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
0

tre 05.11.2012 12:00 Zgłoś

wszystkich jedna miarą, a czy bierze sie pod uwagę zwyczaje , kulturę, wyznanie, edukacje, i wiele innych czynników... np.gdy myśliwy wyruszał na długie polowanie, jakiś pozostający we wsi przyjaciel - za zgodą i wiedzą pana domu - wypełniał jego małżeńskie obowiązki. Dzieci z takich związków traktowano na równi z dziećmi poczętymi w czasie obecności męża w domu.
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Jeden chłopak obrobił kilka dziewczyn.
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

W wiosce smerfów jest tylko jedna Smerfetka, która spała ze wszystkimi poza Ciamajdą. Wynika z tego, że inicjacię seksualną ma za sobą 96% smerfów i 100% smerfetek.
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Prawda jest taka ze wszyscy sie rabia az wiory sie sypia, tylko nie wszyscy sie do tego przyznaja. Ci co maja normalniejsza mentalnosc i nie sa zakompleksieni zeby o tym powiedziec uwazani sa teraz za rozwiazlych. Przeciez zadne polskie katolickie malolatki nie przyznaja sie ze lupia sie po katach i pod dyskotekami ze hej...
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Z proboszczem
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
0
Strona 2 z 8 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane