To najbardziej rozwiązłe 15-latki. Przy nich Polki to cnotki

14.05.2012 19:43 CNOTA, DANIA, DZIEWICTWO, HBSC, MIŁOŚĆ, POLSKA, SEKS, WHO
To najbardziej rozwiązłe 15-latki. Przy nich Polki to cnotki

Creative Commons / Flickr / D Sharon Pruitt

Szokujący raport WHO.

Wśród 39 nacji objętych badaniem HBSC dla Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), najczęściej seks uprawiają 15-latki z Grenlandii, zamorskim terytorium Danii. Stosunek ma za sobą 71 proc. dziewczyn i 46 proc. chłopaków - donosi hbsc.org.

Młodzi Duńczycy z kontynentu nie są o wiele gorsi w swoich seksualnych dokonaniach. Dziewictwo straciło 38 proc. nastoletnich dziewczyn i chłopaków. Szczególnie żądni seksu wydają się 15-letni chłopcy z Armenii (45 proc.), Rumunii (48 proc.), Ukrainy (40 proc.) i Grecji (39 proc.).

Błona dziewicza do samodzielnego montażu więcej

Na drugim końcu skali są Słowacy, tuż przed nimi Polacy. W tych krajach mieszka najbardziej cnotliwa młodzież w Europie - dodaje portal.

W przypadku Polski do seksu przyznaje się 13 proc. dziewczyn i 19 proc. chłopaków. W przypadku Słowacji jest to odpowiednio 10 i 15 proc. Młode Polki i Słowaczki rzadko używają też pigułek antykoncepcyjnych, robi to tylko 15 proc. w Polsce i 13 proc na Słowacji. W przypadku Niemek odsetek wynosi 54 proc.

Następny tekst:

Tysiące ton rakotwórczych chemikaliów przy brzegu Bałtyku Tysiące ton rakotwórczych chemikaliów przy brzegu Bałtyku

Komentarze

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Gratuluje tytulu... "Przy nich Polki to cnotki"... Dobreeeee, he he he. Chyba w uchu.
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

jedna dawala 2 x :D ...
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

sex grupowy
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

smiech .... w polskich patologicznych dzielnicach ktorych jest mnostwo mlode dziewczyny pija cpaja i wiadomo co potem robia.
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

hahahahaha jedziesz ??? hahahahaha
Zyklon B Po tym artykule wielu Pedofili będzie wiedziało już gdzie wyjadą w te wakacje xD
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Badania były przeprowadzone wśród 15-latków. Więc, albo dziewczęta wybrały starszych lub jedne chłopak miał wiecej niz jedną rówieśniczkę :)
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
2+

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Ale numer, usuneli moj komentarz... Dziekuje redakcjo!!!!!!! Najwidoczniej same cnotki w redakcji i nie spodobalo sie...
1-

asd 05.11.2012 12:00 Zgłoś

foczkami?
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
1+

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

wszystkie baby są puszczalskie!!zadna nowina!!
3-

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Na Grenlandii szczególnym wzięciem cieszy się seks na parkowych ławkach podczas polarnej zimy ! Niezapomniane przeżycie już po opuszczeniu gaci !
2+

Józefa 05.11.2012 12:00 Zgłoś

Za podawanie pedofilom namiarów to jest jakaś kara?
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

w seksie grupowym gustuje sporo :D
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
0

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

chłopcy z chłopakami
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
2+

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

40:1 xD
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
2+

Gość 05.11.2012 12:00 Zgłoś

wystarczy że jedna dziewczyna miała stosunek z 2-3 chłopcami ....i masz te "utracone 25%"
Gość Skoro 71% chłopców odbyło stosunek ,a zaledwie 46% dziewczyn,to z kim sie waliło pozostałe 25% ?
3+
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane