To najgorsze więzienia świata. Wszyscy skazani chorują

11.08.2010 19:56 AIDS, CHOROBA, GRUŹLICA, RAPORT, ROSJA, SKAZANY, WIĘZIENIE, ZAPALENIE WĄTROBY, ŻÓŁTACZKA
To najgorsze więzienia świata. Wszyscy skazani chorują

Fot. sxc.hu/swopedesig

Umierają na oczach współwięźniów.

Ponad 90 proc. więźniów w Rosji jest przewlekle chorych. Najczęściej cierpią na gruźlicę, AIDS i różne typy zapalenia wątroby.

To efekt braku pieniędzy na służbę zdrowia w zakładach karnych i aresztach. W tym roku dyrekcje rosyjskich więzień mają do dyspozycji jedynie jedną czwartą potrzebnych funduszy - zauważa news.com.au.

PODATNICY SPONSORUJA SEKS PEDOFILOM I GWAŁCICIELOM>>

Raport przygotowany przez generalną prokuraturę wskazuje, że ponad 60 proc. sprzętu medycznego w więzienia Rosji ma prawie 40 lat, a połowa praktycznie nie nadaje się już do użytku.

STRAŻNICY BĘDĄ MOGLI KNEBLOWAĆ WIĘŹNIÓW>>

Przeprowadzenie kontroli w zakładach karnych zlecił prezydent Dmitrij Miedwiediew po śmierci kilku skazanych, którzy nie doczekali się pomocy medycznej mimo trwałej choroby.

Następny tekst:

Raka wykryje prosty test oddechowy

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

nowy wyglad sfory mnie dobil ;/
Gość Adam Małysz mistrzem! od zawsze na zawsze! Pozdrowienia z Wieliczki
0

Gościówa 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

o q wa ! Kto sfore schrzanił ?
Gość Moze by to bloto PelO zalalo..by nic nie knocili jak w RP..
0

Gość 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

błagam przywróćcie starą sforę, bo nowa jest dobijająca...
TO ja Najdroższe paliwo było , jest i prawdopodobnie będzie na Opolszczyźnie!
0

Gość 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

wertyipoikzxcvbnmasdfwertasyiozxcxiiiiikhweaaaasfgdsysgtdgdghs
Gość co ma podtytuł do treści???
0

Gość 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

Kaczyński popusł sforę, podobno mają sie na niej pojawić krzyże !! RATATUJ !!
Gość ale czy była mowa o Polskiej kiełbasie? czy ogólnie
0

Gość 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

Heheh, choroby wątroby to oni mają od chlania wódki - degeneraci :/ P.S. Mnie też dobił nowy interfejs :/
wolf Strasznie stanieje szok zgadzam się z opinią że należy w miarę możliwości zbojkotować stację to może się uspokoją,
0

Gość 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

Sam się wyeliminuj!
wolf Strasznie stanieje szok zgadzam się z opinią że należy w miarę możliwości zbojkotować stację to może się uspokoją,
0

Gość 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

Sa m się wyeliminuj!
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

Dokladnie z planem NWO,wytruc ,wymordowac ludzkosc,d*polizacze ludzie pomagaja kosmitom,za pare groszy,......dostaniecie po 15 latach "pracy" (kablowania) emeryture.A im wyzej tym gorzej.Wyglada na to ze Jezus mial racje mowiac, ze ci pierwsi sa ostanimi,ze tez cenzura komuchow tego nie wychwycila?Moze dlatego "filozof" ,dal ciala?
Gość Odkupie zawleczkę, znalazłem minę lądową, ale bez zawleczki, odkupie za magazynek pepeszy.
0

Gość 22.10.2012 13:25 Odpowiedz Zgłoś

przyłączam się do apelu o przywrócenie starej wersji swory...to wygląda fatalnie
TO ja Najdroższe paliwo było , jest i prawdopodobnie będzie na Opolszczyźnie!
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Stanisław Mikulski nie żyje. Aktor miał 85 lat 7 Stanisław Mikulski nie żyje. Aktor miał 85 lat wczoraj, o godz: 08:03