To najlepsze sypialnie. Tam seks nigdy się nie znudzi

04.09.2012 19:01 KOLOR, POŚCIEL, SEKS, SYPIALNIA
To najlepsze sypialnie. Tam seks nigdy się nie znudzi

flickr.com

Pomaluj swoją na taki kolor.

Najlepsza dla kochanków jest sypialnia w kolorze fioletowym i łózko z jedwabną pościelą - wynika z badania przeprowadzonego przez brytyjski sklep internetowy littlewoods.com.

Okazało się, że pary korzystające z takich sypialni uprawiają seks co najmniej trzy razy w tygodniu (średnio 3,49). Na drugim miejscu znalazły się sypialnie czerwone (3,18), a na trzecim błękitne (3,14).

Kolejne miejsca zajmują sypialnie w kolorze różowym, czarnym i granatowym - pisze serwis glamour.com.

Za zdecydowanie najgorsze dla naszego życia seksualnego uznane zostały natomiast sypialnie zielone i szare.

TO ULUBIONY SEKS KOBIET>>

Badanie pokazało także, iż na seks wpływa także pościel pod którą śpimy. Najlepsza dla kochanków okazała się tak wykonana z jedwabiu (jej właściciele uprawiają seks średnio ponad cztery razy w tygodniu) i bawełny.

Unikać należy natomiast pościeli z nylonu i poliestru. Te ostatnie gwarantują nam tylko dwa stosunki tygodniowo.

Następny tekst:

Ciekawe wieści o Kubicy. Plotki się potwierdzą?

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

mam biale sciany biała posciel,biała sypialnię i biale noce nigdy nie rozgrzane do czerwoności - moj maz wyjechał "za chlebem "
2+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Nie cierpie koloru fioletowego a seksowanie uwielbiam
1+

Otaku 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Po zgaszeniu światła kolor sypialni przestaje mieć znaczenie...
14+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Prawda jest taka, że jeżeli kobieta jest zakompleksiona, albo jej partner jest typowym polskim cebulakiem co się na klacie, w okolicach intymnych nie potrafi ogolić, o zmianie bokserek nie słyszał, a wody unika jak ognia to seksu nie było i nie będzie, ot cała filozofia chociaż nie zaprzeczam - jeżeli dwie osoby się kochają, szczególnie w młodych związkach to właśnie ładnie wystrojone pokoje działają na wyobraźnię, to tak samo jak z seks-ubraniami.
2+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

A szukałeś partnerki?
Gość A ja mam od kilku lat fioletową sypialnię i jedwabną pościel, a seksu jak ni było tak nie ma... :/
5+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

nie nawidze fioletowych scian.kojazy mi sie z kosciolem i trumna fuuuuu
6-

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe, że na tym portalu zawsze wyciągają durne wnioski, jedyne co udowodnili naukowcy to istnienie korelacji między tymi danymi, ale przecież może to działać w odwrotną stronę, tzn. że ci którzy często uprawiają seks chcą mieć lepsze warunki do tego.
1+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

nie lubie fioletowych scian i bordowych takze wogole wstretne sa te kolory w pomieszczeniach
0