To najlepsze sypialnie. Tam seks nigdy się nie znudzi

04.09.2012 19:01 KOLOR, POŚCIEL, SEKS, SYPIALNIA
To najlepsze sypialnie. Tam seks nigdy się nie znudzi

flickr.com

Pomaluj swoją na taki kolor.

Najlepsza dla kochanków jest sypialnia w kolorze fioletowym i łózko z jedwabną pościelą - wynika z badania przeprowadzonego przez brytyjski sklep internetowy littlewoods.com.

Okazało się, że pary korzystające z takich sypialni uprawiają seks co najmniej trzy razy w tygodniu (średnio 3,49). Na drugim miejscu znalazły się sypialnie czerwone (3,18), a na trzecim błękitne (3,14).

Kolejne miejsca zajmują sypialnie w kolorze różowym, czarnym i granatowym - pisze serwis glamour.com.

Za zdecydowanie najgorsze dla naszego życia seksualnego uznane zostały natomiast sypialnie zielone i szare.

TO ULUBIONY SEKS KOBIET>>

Badanie pokazało także, iż na seks wpływa także pościel pod którą śpimy. Najlepsza dla kochanków okazała się tak wykonana z jedwabiu (jej właściciele uprawiają seks średnio ponad cztery razy w tygodniu) i bawełny.

Unikać należy natomiast pościeli z nylonu i poliestru. Te ostatnie gwarantują nam tylko dwa stosunki tygodniowo.

Następny tekst:

Ciekawe wieści o Kubicy. Plotki się potwierdzą?

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

mam biale sciany biała posciel,biała sypialnię i biale noce nigdy nie rozgrzane do czerwoności - moj maz wyjechał "za chlebem "
2+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Nie cierpie koloru fioletowego a seksowanie uwielbiam
1+

Otaku 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Po zgaszeniu światła kolor sypialni przestaje mieć znaczenie...
14+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Prawda jest taka, że jeżeli kobieta jest zakompleksiona, albo jej partner jest typowym polskim cebulakiem co się na klacie, w okolicach intymnych nie potrafi ogolić, o zmianie bokserek nie słyszał, a wody unika jak ognia to seksu nie było i nie będzie, ot cała filozofia chociaż nie zaprzeczam - jeżeli dwie osoby się kochają, szczególnie w młodych związkach to właśnie ładnie wystrojone pokoje działają na wyobraźnię, to tak samo jak z seks-ubraniami.
2+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

A szukałeś partnerki?
Gość A ja mam od kilku lat fioletową sypialnię i jedwabną pościel, a seksu jak ni było tak nie ma... :/
5+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

nie nawidze fioletowych scian.kojazy mi sie z kosciolem i trumna fuuuuu
6-

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe, że na tym portalu zawsze wyciągają durne wnioski, jedyne co udowodnili naukowcy to istnienie korelacji między tymi danymi, ale przecież może to działać w odwrotną stronę, tzn. że ci którzy często uprawiają seks chcą mieć lepsze warunki do tego.
1+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

nie lubie fioletowych scian i bordowych takze wogole wstretne sa te kolory w pomieszczeniach
0

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

mnie to nawet lekarka pytala po co to robie, kobiety sa zimmne ;]
loluś mam zieloną sypialnię...walę konia 3 razy na dobę...
4+

Gość 28.11.2012 13:58 Odpowiedz Zgłoś

A ja mam od kilku lat fioletową sypialnię i jedwabną pościel, a seksu jak ni było tak nie ma... :/
24+
Strona 1 z 4 1 2 3
Uważali się za pierwszą ofiarę Hitlera. Prawda jest zupełnie inna 10 Uważali się za pierwszą ofiarę Hitlera. Prawda jest zupełnie inna wczoraj, o godz: 18:02
Oto hity na komunie święte. Zobacz, jakie prezenty rządzą 11 Oto hity na komunie święte. Zobacz, jakie prezenty rządzą wczoraj, o godz: 12:42
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...