To nowy Trójkąt Bermudzki. Samoloty znikają

15.01.2013 10:54 MILIONER, SAMOLOT, TRÓJKĄT BERMUDZKI, WYPADEK, ZAGINIĘCIE
To nowy Trójkąt Bermudzki. Samoloty znikają

flickr.com/CubaGallery

Na oczach całego świata powstaje nowy Trójkąt Bermudzki. Miejsce tajemniczych zniknięć znajduje się pomiędzy wyspami Los Roques i miastem Caracas. Ostatnio ofiarą tego niebezpiecznego miejsca padł właściciel domu mody wraz z żoną.

KATASTROFA SAMOLOTU W ALPACH. WSZYSCY ZGINĘLI>>

Vittorio Missoni wraz z żoną i przyjaciółmi postanowił wybrać się do Caracas swoim prywatnym samolotem. Jednak zaraz po wylocie z kurortu położonego na jednej z wysp Los Roques, maszyna zniknęła z radarów. Mimo iż teren jest intensywnie przeszukiwany przez wenezuelską marynarkę wojenną, do tej pory nie odnaleziono nawet śladu samolotu.

ZOBACZ, JAK LAWINA BŁOTNA WYKOLEIŁA POCIĄG>>

Wciąż trzymamy się każdego promyka nadziei. Będziemy wierzyć, dopóki nie zobaczymy wraku samolotu - oświadczył Oswaldo Scalvenzi, członek rodziny Eldy Scalvenzi, dla jednej z włoskich telewizji

Nie jest to pierwszy taki przypadek w tych okolicach. Już od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku wybrzeże Wenezueli cieszy się złą sławą. Między Caracas a archipelagiem wysp Los Roques odnotowano już kilkanaście katastrof lotniczych, przeważnie małych samolotów. Największą zagadką jest jednak fakt, że nigdy nie udało się odnaleźć ciał ofiar ani wraków samolotów.

Następny tekst:

NBA: 19 punktów i 15 zbiórek Gortata. Ale to za mało... NBA: 19 punktów i 15 zbiórek Gortata. Ale to za mało...

Dodaj komentarz

Komentarze

KKKK 15.01.2013 12:25 Odpowiedz Zgłoś

a w środku napisano "Radio Maryja"...
Gość W Polsce to my też mamy trójkąt a nawet dwa tyle że jeden jest naniesiony na drugi i odwrócony do góry nogami i to jest nasze przekleństwo !
3+

Gość 15.01.2013 12:30 Odpowiedz Zgłoś

caly region kalingradzki jest juz tam wycelowany
Komentarz usunięty
6-

Gość 15.01.2013 12:51 Odpowiedz Zgłoś

ta, a za 5 lat wyłowią samolot i powiedza że odkryli zabytek w wodzie
1+

Gość 15.01.2013 13:12 Odpowiedz Zgłoś

Trójkat bermudzki to innymi slowy ZUS pieniadze trafiaja i w tajemniczy sposob znikaja i juz nie ma drogi z powrotem
3+

co robić co robić?!? 15.01.2013 13:21 Odpowiedz Zgłoś

turjkont pożar cały dom mody wraz żonom :o ło matko! nowy trójkąt!
7-

Gość 15.01.2013 13:25 Odpowiedz Zgłoś

Już jest, tylko że zamiast samolotów znikają pieniądze.
Komentarz usunięty
7-

Gość 15.01.2013 13:25 Odpowiedz Zgłoś

Wenezuela - gaz i ropa. Uwolniło się trochę gazu i pilota zamroczyło - tragedia gotowa. A dlaczego tylko małe samoloty - bo nie mają systemów. Ot zagadka.
1+

fish1 15.01.2013 13:26 Odpowiedz Zgłoś

A skąd wiadomo że to trójkąt ? Może to być kółko albo ośmiobok.
4+

pasza 15.01.2013 13:27 Odpowiedz Zgłoś

Ze qrwa nie porwą takiego siwca czy czarzastego czy innej mendy. Wielka szkoda.
8-

Gość 15.01.2013 13:27 Odpowiedz Zgłoś

taki trójkąt już jest.... w dziwny sposób znikają pieniądze z budżetu
Komentarz usunięty
8-

fish1 15.01.2013 13:30 Odpowiedz Zgłoś

Na szczęście w "Kwadracie Wschodnio-Europejskim" w tajemniczych okolicznościach giną tylko pieniądze.
8-

gosc 15.01.2013 13:38 Odpowiedz Zgłoś

tuska tam wyslijcie ....jak by nie wrocil to by byla radosc w Polsce
3-

Gość 15.01.2013 13:50 Odpowiedz Zgłoś

chyba Ciebie, tata z bratem. Skończ z tym wreszcie leszczu, nie masz kóz tam u siebie na wsi?
Komentarz usunięty
3+

Gość 15.01.2013 13:58 Odpowiedz Zgłoś

Idioci. Lecieli po prostu ponizej zasiegu radaru, samolot wtedy wiecej pali paliwa ale radary go nie widza
3+