Tragedia młodej matki. Zostało jej kilka tygodni życia

26.09.2015 19:44 NOWOTWÓR, RAK, SOLARIUM
Tragedia młodej matki. Zostało jej kilka tygodni życia

dailymail.com

Louise Cook była regularnym klientem solarium i zaglądała tam przynajmniej trzy razy w tygodniu. Najpierw aplikowała sobie sesje sześcio-, a później dziewięciominutowe. 27-latka została zaskoczona szokującą diagnozą o raku kiedy była zaledwie w 10. tygodniu ciąży. Postanowiła jednak nie usuwac ciąży. Jej córeczka Chloe urodziła się zdrowa.

Nie wiedziałam, że solarium może być takie niebezpieczne. Przecież jest tak łatwo dostępne - powiedziała Louise dziennikarzom Daily Mail.

Pochodzaca z Norfolk matka trójki dzieci stwierdziła, że opalenizna zwiększy jej pewność siebie po rozstaniu. Kiedy po dwóch latach intensywnego opalania odkryła na szyi guzek, przeczuwała, że to rak. Kilka miesięcy później nowotwór rozprzestrzenił się do mózgu. Lekarze dają jej 2 miesiące życia

Byłam młoda i naiwna i zapłacę za to swoim życiem.Nie zobaczę też jak dorastają moje dzieci. Wszystko przez to, że zawsze byłam blada. Kiedy zaczęłam dostawać komplementy z powodu mojej opalenizny poczułam się świetnie - powiedziała umierająca kobieta.

Następny tekst:

Muzułmanie zaatakowali chrześcijan. Wiele ofiar Muzułmanie zaatakowali chrześcijan. Wiele ofiar

Komentarze

Gość 26.09.2015 19:55 Zgłoś

10 miesiąc ciąży... Fascynujący artykuł. Brawo, jesteście genialni... -.-
14-

Gość 26.09.2015 19:56 Zgłoś

szkoda kobiety ale za głupotę trzeba płacić
36+

Gość 26.09.2015 19:59 Zgłoś

W dziewiątym tygodni ciąży Gamonie ze sfory!!
1+

Otaku 26.09.2015 20:07 Zgłoś

Sama się wkopała...BTW - 10 miesiąc ciąży? DA FQ !?
12-

Gość 26.09.2015 20:09 Zgłoś

Może angole noszą dłużej ciążę , w końcu to germanie-nadludzie
Gość Nie ma to jak być w zaledwie 10 miesiącu ciąży. Co to sie robi na świecie.
4-

Gość 26.09.2015 20:32 Zgłoś

świat jest w kłamstwie po uszy, bo odrzuca Tego który jest prawdą : " JA JESTEM DROGA, PRAWDA i ŻYCIE " - Ewangelia Jana 14:6 Biblia Warszawska........... wyszukiwarka : " ostatni utwór grany na Tytaniku prawdziwy bohater "
Gość nie mogła być w dziesiątym miesiącu ciąży, bo ona trwa 9 miesięcy - pewnie chodziło autorowi o tygodnie ....codziennie ok 400 Polaków dowiaduje się że ma nowotwór złosliwy ..... rocznie jest to ok 150 tysięcy ..... gdybym kiedyś dowiedział się że mam nowotwór to bym się zalamał, mój świat by legł w gruzach bo oparty był tylko na tym co doczesne i cielesne. Gdybym dziś dowiedział się że mam nowotwór to nie zalamałbym się, mój świat by się nie zawalił, ponieważ dziś jestem silny duchowo a to ma wpływ na psychikę ponieważ ponadczasowa nadzieja w Chrystusie nie może być powalona przez choroby, wypadki, kalectwo, bezrobocie, wojny czy cos innego _______ wyszukiwarka : " athanasia chrześcijanie będą mieć nowe niezniszczalne ciała "
4-

Gość 26.09.2015 20:46 Zgłoś

Przecież jest napisane: "10 tygodniu ciąży", to nie idota to pisze, ale chyba idioci to czytają.
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
73+

Gość 26.09.2015 20:49 Zgłoś

Ja odczytalam 10 tygodniu ciazy a ciaza trwa 40 tygodni. Jak wy czytacie?
18+

dc mini 26.09.2015 20:51 Zgłoś

co dwa tygodnie po 15 minut bronzujace uwe i jakos skora mi sie nie niszczy raka nie mam :P
1-

Gość 26.09.2015 20:55 Zgłoś

Było miesiącu.. autor poprawił tekst
Gość Ja odczytalam 10 tygodniu ciazy a ciaza trwa 40 tygodni. Jak wy czytacie?
6+
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane