Tragedia młodej matki. Zostało jej kilka tygodni życia

26.09.2015 19:44 NOWOTWÓR, RAK, SOLARIUM
Tragedia młodej matki. Zostało jej kilka tygodni życia

dailymail.com

Louise Cook była regularnym klientem solarium i zaglądała tam przynajmniej trzy razy w tygodniu. Najpierw aplikowała sobie sesje sześcio-, a później dziewięciominutowe. 27-latka została zaskoczona szokującą diagnozą o raku kiedy była zaledwie w 10. tygodniu ciąży. Postanowiła jednak nie usuwac ciąży. Jej córeczka Chloe urodziła się zdrowa.

Nie wiedziałam, że solarium może być takie niebezpieczne. Przecież jest tak łatwo dostępne - powiedziała Louise dziennikarzom Daily Mail.

Pochodzaca z Norfolk matka trójki dzieci stwierdziła, że opalenizna zwiększy jej pewność siebie po rozstaniu. Kiedy po dwóch latach intensywnego opalania odkryła na szyi guzek, przeczuwała, że to rak. Kilka miesięcy później nowotwór rozprzestrzenił się do mózgu. Lekarze dają jej 2 miesiące życia

Byłam młoda i naiwna i zapłacę za to swoim życiem.Nie zobaczę też jak dorastają moje dzieci. Wszystko przez to, że zawsze byłam blada. Kiedy zaczęłam dostawać komplementy z powodu mojej opalenizny poczułam się świetnie - powiedziała umierająca kobieta.

Następny tekst:

Muzułmanie zaatakowali chrześcijan. Wiele ofiar Muzułmanie zaatakowali chrześcijan. Wiele ofiar

Komentarze

lili 26.09.2015 21:00 Zgłoś

Fascynujące jest to że nie potrafisz czytać. Pisze wyraźnie "27-latka została zaskoczona szokującą diagnozą o raku kiedy była zaledwie w 10. tygodniu ciąży."
Gość 10 miesiąc ciąży... Fascynujący artykuł. Brawo, jesteście genialni... -.-
2-

Harakiri 26.09.2015 21:05 Zgłoś

Może do szkoły czas się udać i pouczyć się czytanie z zrozumieniem. Gdzie w artykule jest napisane " w 10 miesiącu" . Jak byk jest że w 10 tygodniu ciąży. Siano dać dla osłów.
1-

Gość 26.09.2015 21:05 Zgłoś

Idiota czytał, 10 tydzień jest napisane, czytać się ucz, potem komentuj
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
0

Never forget. 26.09.2015 21:08 Zgłoś

Pale is OK.
1+

Gość 26.09.2015 21:13 Zgłoś

A inni pisać i formuł przestrzegać nie potrafią, fascynujące?, chyba nie, raczej smutne. Kto pisze? Chyba jest napisane, lub napisano....
lili Fascynujące jest to że nie potrafisz czytać. Pisze wyraźnie "27-latka została zaskoczona szokującą diagnozą o raku kiedy była zaledwie w 10. tygodniu ciąży."
1+

Gość 26.09.2015 21:15 Zgłoś

czy ty nie umiesz czytać? tam jest napisane 10 tydzień ciąży!!!
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
1-

pier 26.09.2015 21:19 Zgłoś

nie chcesz zachorować na raka to według naukowców żrej g****o bo wszystko inne jest szkodliwe
0

Gość 26.09.2015 21:20 Zgłoś

litosci, zacznij myslec i sprawdzac fakty, a nie wierzyc kryminaliscie kentowi
Tv nie pokaże Youtube : Archeologia odkopywanie prawdy Biblii ________ youtube : Bóg cudów lektor ______ youtube : Ogród Eden dvd nr 2
0

Gość 26.09.2015 21:20 Zgłoś

Tak, może solarium, a może tatuaż jej dogodził, skąd ta jej pewnośc?
1-

aster 26.09.2015 21:21 Zgłoś

co za idiota to czyta????tydzuen to nie miesiac. Naucz sie logicznego czytania a potem krytykuj innych
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
2+

Gość 26.09.2015 21:22 Zgłoś

Ooo matko, ale gamonie czytają!!! Napisane jak wół ze będąc w 10 tygodniu ciąży dowiedziała się ze jest chora. Czytać gamonie!!!
2+

Gość 26.09.2015 21:34 Zgłoś

A co za idiota to czyta?? 10 tydzien.....
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
0

Gość 26.09.2015 21:37 Zgłoś

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem a potem krytykuj.Artykuł owszem do porywających nie należy ale o 10-tym miesiącu to tam nic nie ma.
Gość 10 miesiąc ciąży... Fascynujący artykuł. Brawo, jesteście genialni... -.-
2-

Gość 26.09.2015 21:42 Zgłoś

azjatki chronia się przed słońcem i dzięki temu taka 50 ltnia azjatka ma wygląd 30 letniej Polki
2-

Dokładny 26.09.2015 21:44 Zgłoś

Pisze wyraźnie : " ...."w 10. tygodniu ciąży."
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
1+
Strona 2 z 6 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane