Tragedia młodej matki. Zostało jej kilka tygodni życia

26.09.2015 19:44 NOWOTWÓR, RAK, SOLARIUM
Tragedia młodej matki. Zostało jej kilka tygodni życia

dailymail.com

Louise Cook była regularnym klientem solarium i zaglądała tam przynajmniej trzy razy w tygodniu. Najpierw aplikowała sobie sesje sześcio-, a później dziewięciominutowe. 27-latka została zaskoczona szokującą diagnozą o raku kiedy była zaledwie w 10. tygodniu ciąży. Postanowiła jednak nie usuwac ciąży. Jej córeczka Chloe urodziła się zdrowa.

Nie wiedziałam, że solarium może być takie niebezpieczne. Przecież jest tak łatwo dostępne - powiedziała Louise dziennikarzom Daily Mail.

Pochodzaca z Norfolk matka trójki dzieci stwierdziła, że opalenizna zwiększy jej pewność siebie po rozstaniu. Kiedy po dwóch latach intensywnego opalania odkryła na szyi guzek, przeczuwała, że to rak. Kilka miesięcy później nowotwór rozprzestrzenił się do mózgu. Lekarze dają jej 2 miesiące życia

Byłam młoda i naiwna i zapłacę za to swoim życiem.Nie zobaczę też jak dorastają moje dzieci. Wszystko przez to, że zawsze byłam blada. Kiedy zaczęłam dostawać komplementy z powodu mojej opalenizny poczułam się świetnie - powiedziała umierająca kobieta.

Następny tekst:

Muzułmanie zaatakowali chrześcijan. Wiele ofiar Muzułmanie zaatakowali chrześcijan. Wiele ofiar

Komentarze

Lonia 26.09.2015 21:50 Zgłoś

co za idiota to czyta?
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
0

Gość 26.09.2015 21:52 Zgłoś

Tylko niedouk ze sfory....
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
2+

Gość 26.09.2015 22:04 Zgłoś

gdzie tu ktoś przeczytał 10 miesiąc ja widzę 10 tydzień ciąży czytajcie ze zrozumieniem
1+

bum 26.09.2015 22:07 Zgłoś

suplementy z wapniem zwiekszaja ryzyko raka piersi, a wapn tak ale z naturalnych zrodel chcesz zabierac glos to doczytaj
Gość Światowy Fundusz Badań nad Rakiem (WCRF) potwierdził że spożywanie produktów zawierających błonnik, jak pieczywo pełnoziarniste, rośliny strączkowe, owoce czy warzywa, ogranicza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego. Mleko, czosnek i suplementy diety zawierające wapń też prawdopodobnie ograniczają ryzyko zachorowania na ten typ nowotworu.
1+

Gość 26.09.2015 22:14 Zgłoś

Panie Gsciu mleko ??? to kazeina + do tego gluten = choroby
Gość Światowy Fundusz Badań nad Rakiem (WCRF) potwierdził że spożywanie produktów zawierających błonnik, jak pieczywo pełnoziarniste, rośliny strączkowe, owoce czy warzywa, ogranicza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego. Mleko, czosnek i suplementy diety zawierające wapń też prawdopodobnie ograniczają ryzyko zachorowania na ten typ nowotworu.
1-

gosccc 26.09.2015 22:17 Zgłoś

TY jesteś idiotą - czytać nie umiesz
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
1+

Gość 26.09.2015 22:21 Zgłoś

Jak już to "jest napisane". Po za tym równie dobrze mógł być błąd i autor zmienił tekst. Proste? A do tego jest kilka takich komentarzy więc to chyba nie przypadek? ...
Dokładny Pisze wyraźnie : " ...."w 10. tygodniu ciąży."
1+

Gość 26.09.2015 22:26 Zgłoś

Wyraźnie jest napisane,że była w 10 tygodniu ciąży a nie w 10 mc.czytajcie uważniej.co do nowotworu to szkoda dziewczyny i jej dzieci.
1+

Gość 26.09.2015 22:41 Zgłoś

co za idiota nie umie czytać ???
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
0

Gość 26.09.2015 22:44 Zgłoś

Gościu, co dzisiaj piłeś?
Gość Nie ma to jak być w zaledwie 10 miesiącu ciąży. Co to sie robi na świecie.
1-

Gość 26.09.2015 23:00 Zgłoś

czytajcie litery również cymbaly pisze jak byk 10 tygodniu
0

Gość 26.09.2015 23:07 Zgłoś

Ludzie nauczcie się czytać !!!! 10 TYGODNIU
Gość Nie ma to jak być w zaledwie 10 miesiącu ciąży. Co to sie robi na świecie.
1+

Gość 26.09.2015 23:17 Zgłoś

Tygodniu c***o . czytaj po Polsku
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
0

Pati 26.09.2015 23:18 Zgłoś

moja mama urodziła brata w 40 tygodniu także...
Zdziwiony 10 miesiac ciazy? Co za idiota to pisze?
0

iza 26.09.2015 23:22 Zgłoś

a to pisze niejaki żakowski o tym 10 tym miesiącu
1+
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane