Tu policjanci zmienią kolor munduru. Ma być weselszy

08.04.2011 20:09 FUNKCJONARIUSZ, GRANAT, KOLOR, MILICJA, MUNDUR, POLICJA, ROSJA, ZMIANA
Tu policjanci zmienią kolor munduru. Ma być weselszy

Fot. PAP/Jacek Turczyk

Stary źle się kojarzył.

Rosyjska policja po zmianie nazwy zrzuci też stare, szare mundury.

W ROSJI NIE MA JUŻ ŻADNEGO MILICJANTA>>

Funkcjonariusze mają przestać być "szarą masą". Nowe granatowe mundury mają poprawić ich wygląd i kreować pozytywny wizerunek policji - zapis wytycznych resortu spraw wewnętrznych cytuje portal newsru.com.

Wymiana odzieży obejmie nawet bieliznę. Rosyjscy policjanci dostaną na nowo skrojone spodnie i bluzy, a także zupełnie inne buty. Kobiety będą mogły nosić służbowe tuniki, spódnice i kapelusze.

SETKI ŻOŁNIERZY W SZPITALACH. MUNDURY NIE WYTRZYMAŁY ZIMY>>

Szare pozostaną jedynie czapki z nausznikami oraz elementy mundurów oficerów śledczych - dodaje portal.

Następny tekst:

Gang sprzedawców kebabów gwałcił dziewczynki Gang sprzedawców kebabów gwałcił dziewczynki

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

takichce.pl/vMTUyOQ== to wszystko wyjasnia
Gość nie wiedziałem że twój wacek mówi.. za głeboko !!!!!!!!!!!!!
0

Gość 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

CCCP zrobił by porządek z policją i zdrajcami i jeszcze zrobi
Gość z badań wynika że zarówno prawo ręczni i lewo ręczni słuchają popu, jazzu i reggae
0

Gość 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

Ale będzie ubaw. Taki kolor od razu sprawi że wszyscy się ucieszą :)
Gość ja jestem leworęczna i bardzo lubię reggae :)
0

Gość 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

Takim zakapiorskim mordom nic nie pomoże.
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

powinni chodzić w stroju clowna hehehe
Gość nie od dzis wiadomo,że świat wokół d**y sie kręci,to żaden grzech w porównaniu z tym co wyprawia kler(księża itp.zjawiska)
0

Kolorystyka.pl 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

Główne znaczenie granatu to: chcę kontrolować swoje otoczenie, jestem odpowiedzialny i wiem najlepiej co i jak zrobić, zaufajcie mi i pozwólcie sobą pokierować. Osoba identyfikująca się z kolorem granatowym jest inteligentna, przywódcza, odpowiedzialna i samowystarczalna. Granat, według ogólnych poglądów, to kolor "najmądrzejszy" ze wszystkich, a więc jawisz się jako sędzia, dyrektor lub poważany biznesmen, a to z uwagi na przyjemność, jaką ci sprawia podejmowanie decyzji. Dzięki swojej mądrości potrafisz trafnie oceniać ludzi, oni zaś cenią cię ze względu na twój intelekt (nie darmo granat to faworyzowany przez prawników kolor).
Komentarz usunięty
0

zoja 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

Żaden kolor i tak nic niezmieni,jak byli skorumpowani tak zostaną.
Gość pewnie, ze herbicydy nie są trujące dla zwierząt czy ludzi, tak samo jak nie niszczą chwastów ;) a dawka LD50 ustalana jest po to, żeby opakowanie fajniej wyglądało
0

Gość 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

nie lepiej rozowy
Komentarz usunięty
0

RUSKI 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

Stare mundury pasowaly raczej do Feliksa Dzierzynskiego. Czas wyrzucic z milicji polskie tradycje.
Gość Brytyjska minister..czystej angielskiej krwi
0

Gość 22.10.2012 16:15 Odpowiedz Zgłoś

A zawartość twojej głowy ktoś zmieni?
Gość A niech sobie żyją,,, człowiek przywłaszcza sobie tyle terenów jakby był panem Ziemi a zapomina o zwierzętach :/
0
Strona 1 z 2 1 2
Tak cierpią konie nad Morskim Okiem. Dla turystów i pieniędzy 6 Tak cierpią konie nad Morskim Okiem. Dla turystów i pieniędzy 5 godzin temu
Zamieszki w Zawierciu. "Policja zabiła 21-latka" 5 Zamieszki w Zawierciu. "Policja zabiła 21-latka" 13 godzin temu
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....