Turystki porwane w Egipcie. Wyciągnęli je z autokaru

19.03.2012 04:56 BEDUINI, BRAZYLIA, EGIPT, KOBIETA, NEGOCJACJE, PORWANIE, UWOLNIENIE, ZAKŁADNIK
Turystki porwane w Egipcie. Wyciągnęli je z autokaru

sxc.hu

Jechały na wycieczkę na górę Synaj.

Sześciu zamaskowanych Beduinów zatrzymało na Półwyspie Synaj autobus turystyczny. Wyciągnęli z niego dwie turystki z Brazylii i przewodnika. Reszcie pozwolili odjechać wolno - informuje yahoo.com.

TERRORYŚCI OPANOWALI KURORT W EGIPCIE. MAJĄ WIELU ZAKŁADNIKÓW>>

Turyści jechali do klasztoru św. Katarzyny, najstarszego klasztoru katolickiego w Egipcie, który powstał w VI w. n.e. i jest celem wielu wycieczek.

SKRAJNI ISLAMIŚCI WYGRALI WYBORY. BĘDĄ RZĄDZIĆ EGIPTEM>>

Zdaniem egipskich urzędników, porywacze to miejscowi beduini, których krewny został zatrzymany za posiadanie narkotyków i broni. Prawdopodobnie będą domagać się jego zwolnienia w zamian za uwolnienie kobiet i przewodnika.

To już kolejny przypadek porwania turystów w tym rejonie Egiptu. W tym miesiącu porwano tu już trzy obywatelki Korei Południowej i dwie Amerykanki.

Następny tekst:

Chińscy pisarze skarżą Apple. Za piractwo Chińscy pisarze skarżą Apple. Za piractwo

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

Ten kraj żyje z turystyki, jeśli ludzie zaczną się bać tam jeździć to kretyni pozdychają z głodu...
215+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

Hurra! Moja teściowa tam się wybiera.
147+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

mieli arabska wiosne, a prawo jest w d....e
7+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

nie wspierajcie arabów swoimi pieniędzmi - jest tylko krajów do zwiedzanie darujcie sobie te w których panuje islam ot i tyle
148+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

pamiętacie ten wypadek w egipcie gdzie polaka nie udzielono pomocy bo by musieli dotknąć krew niewiernych?:D dziwie się naprawdę ze ludzie chcą tam jeździć.
54+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

cholera moja stara boi się jechać a miałem taką nadzieję
10+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

w naszym kraju jest tak pieknie tylko przez swoja próznosc nie umiemy tego dostrzec.
12+

ulan1989 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

Tylko, że tam jest co zwiedzać. Kraje muzułmańskie, pod względem zabytków, przytłaczają resztę świata. Tam od zawsze rozwijała się cywilizacja, i takich perełek, w takim zagęszczeniu, próżno szukać gdzie indziej.
Gość nie wspierajcie arabów swoimi pieniędzmi - jest tylko krajów do zwiedzanie darujcie sobie te w których panuje islam ot i tyle
7-

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

za zadna cene bym tam nie pojechala, u nas sa piekne tereny. mi to wystarcza.
3+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

debil
Gość cholera moja stara boi się jechać a miałem taką nadzieję
0
Strona 1 z 7 1 2 3
Państwo Islamskie w odwrocie? Zła passa muzułmańskich terrorystów 5 Państwo Islamskie w odwrocie? Zła passa muzułmańskich terrorystów wczoraj, o godz: 18:12
Oto najszczęśliwszy kraj świata. Polska daleko. Tuż przed Rosją 4 Oto najszczęśliwszy kraj świata. Polska daleko. Tuż przed Rosją wczoraj, o godz: 09:48
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...