Turystki porwane w Egipcie. Wyciągnęli je z autokaru

19.03.2012 04:56 BEDUINI, BRAZYLIA, EGIPT, KOBIETA, NEGOCJACJE, PORWANIE, UWOLNIENIE, ZAKŁADNIK
Turystki porwane w Egipcie. Wyciągnęli je z autokaru

sxc.hu

Jechały na wycieczkę na górę Synaj.

Sześciu zamaskowanych Beduinów zatrzymało na Półwyspie Synaj autobus turystyczny. Wyciągnęli z niego dwie turystki z Brazylii i przewodnika. Reszcie pozwolili odjechać wolno - informuje yahoo.com.

TERRORYŚCI OPANOWALI KURORT W EGIPCIE. MAJĄ WIELU ZAKŁADNIKÓW>>

Turyści jechali do klasztoru św. Katarzyny, najstarszego klasztoru katolickiego w Egipcie, który powstał w VI w. n.e. i jest celem wielu wycieczek.

SKRAJNI ISLAMIŚCI WYGRALI WYBORY. BĘDĄ RZĄDZIĆ EGIPTEM>>

Zdaniem egipskich urzędników, porywacze to miejscowi beduini, których krewny został zatrzymany za posiadanie narkotyków i broni. Prawdopodobnie będą domagać się jego zwolnienia w zamian za uwolnienie kobiet i przewodnika.

To już kolejny przypadek porwania turystów w tym rejonie Egiptu. W tym miesiącu porwano tu już trzy obywatelki Korei Południowej i dwie Amerykanki.

Następny tekst:

Chińscy pisarze skarżą Apple. Za piractwo Chińscy pisarze skarżą Apple. Za piractwo

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

Ten kraj żyje z turystyki, jeśli ludzie zaczną się bać tam jeździć to kretyni pozdychają z głodu...
215+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

Hurra! Moja teściowa tam się wybiera.
147+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

mieli arabska wiosne, a prawo jest w d....e
7+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

nie wspierajcie arabów swoimi pieniędzmi - jest tylko krajów do zwiedzanie darujcie sobie te w których panuje islam ot i tyle
148+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

pamiętacie ten wypadek w egipcie gdzie polaka nie udzielono pomocy bo by musieli dotknąć krew niewiernych?:D dziwie się naprawdę ze ludzie chcą tam jeździć.
54+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

cholera moja stara boi się jechać a miałem taką nadzieję
10+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

w naszym kraju jest tak pieknie tylko przez swoja próznosc nie umiemy tego dostrzec.
12+

ulan1989 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

Tylko, że tam jest co zwiedzać. Kraje muzułmańskie, pod względem zabytków, przytłaczają resztę świata. Tam od zawsze rozwijała się cywilizacja, i takich perełek, w takim zagęszczeniu, próżno szukać gdzie indziej.
Gość nie wspierajcie arabów swoimi pieniędzmi - jest tylko krajów do zwiedzanie darujcie sobie te w których panuje islam ot i tyle
7-

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

za zadna cene bym tam nie pojechala, u nas sa piekne tereny. mi to wystarcza.
3+

Gość 05.11.2012 11:37 Odpowiedz Zgłoś

debil
Gość cholera moja stara boi się jechać a miałem taką nadzieję
0
Strona 1 z 7 1 2 3
O włos od tragedii! Ten bus to trumna na kołach 4 O włos od tragedii! Ten bus to trumna na kołach wczoraj, o godz: 17:07
Oto obietnice rządu. Tusk się przechwala 6 Oto obietnice rządu. Tusk się przechwala wczoraj, o godz: 12:58
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...