UFO zawisło nad Manhattanem. W środku dnia

16.10.2010 15:00 MANHATAN, NOWY JORK, OBCY, UFO, USA
UFO zawisło nad Manhattanem. W środku dnia

youtube

Zahipnotyzowani ludzie ze zdumieniem obserwowali niebo.

Świecący dysk na niebie pojawił się nad nowojorskim Manhattanem w ciągu dnia. UFO natychmiast zwrócił uwagę przechodniów. Przystawali, patrzyli się w niebo i szeroko komentowali to, co widzą.

UFO ZAWISŁO NAD PASEM STARTOWYM. PARALIŻ LOTNISKA>>

Tymczasem, według Federalnej Administracji Lotnictwa, radary nie zarejestrowały, by w tym miejscu znajdował się jakikolwiek obiekt latający - informuje topnews.us

UFO unosiło się na niebie około 45 minut. Nie poruszało się w żadnym kierunku. Wisiało poprostu nieruchomo w miejscu.

Jednak wśród gapiów było wielu sceptyków, którzy uważali, że obiekt na niebie to albo balon, albo zwykłe złudzenie optyczne.

ARMIA BĘDZIE TROPIĆ UFO>>

To nie mógł być zwykły balon, skoro ten obiekt w ogóle się nie poruszał, a później po prostu zniknął stwierdzali inni przechodnie.

Następny tekst:

Europie grozi lotniczy paraliż? Kończy się paliwo Europie grozi lotniczy paraliż? Kończy się paliwo

Komentarze

szczawik 22.10.2012 13:45 Zgłoś

koniec świata i jak zwykle ufo najpierw zaatakuje usa..
Gość sory ale ten eksperyment sie odbyl z 10lat temu
0

Gość 22.10.2012 13:45 Zgłoś

macie UFO ale w gaciach haha co za barany wierza w takie cos
Gość My Polacy mieszkający w USA domagamy się, aby urzędujący prezydent niezwłocznie ustąpił z urzędu, a wraz z nim cały rząd Platformy Obywatelskiej, z powodu niezaprzeczalnych działań na szkodę państwa i współudział w mordzie najlepszego prezydenta po II Wojnie Światowej: profesora Lecha Kaczyńskiego.
1-

Gość 22.10.2012 13:45 Zgłoś

To nieprawda, że redaktory na o2 osiągnęły dno - one pukają od spodu.
Gość25 dlaczego mnie to nie dziwi...
1+

Gość 22.10.2012 13:45 Zgłoś

przylecialo na zakupy podobno wyprzedaz jest ostra w ny
Gość To nie młodzi tylko te dziadki którzy teraz jakby ich posłać do lekarza to by testów nie przeszli. Wszyscy się młodych czepiają czepcie się starych i poślijcie ich do lekarza zobaczymy ile osób straciło by uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.
0

Borat 22.10.2012 13:45 Zgłoś

to jest nowy myśliwiec USA !!!
Gość romowie,cyganie czy jak im tam to fleje,brudasy i nieroby .... chodzą z dziećmi i żebrzą na tych ulicach...czy ktokolwiek widzial ich pracujacych w sklepie,firmach czy gdziekolwiek??do tego ich ryje to jakby ciagle brudne byly...ochyda
0

Gość 22.10.2012 13:45 Zgłoś

Jeszcze jedna bujda.W NYT skomentowano to zjawisko jakoby wiązka dziecinnych baloników urwała się i poszybowała w niebo.Wczoraj poczytałem na ten temat.
Gość tylko cygan prawdziwym przyjacielem polaka.
0

Gość 22.10.2012 13:45 Zgłoś

to pewnie pokemony a nie ufo...
Gość Niejednemu kasa zninie!
0

Gość 22.10.2012 13:45 Zgłoś

kosmici zrobili sobie przerwe na papieroska. a tak na serio: jakos duzo sie ostatnio o tym wszystkim czyta tak jakby przygotowywano spoleczenstwa na fakt istnienia inteligientnych obcych
Gość "GDDKiA wypowiedziała już przedsiębiorstwom umowę " zastanawiam się co ma do tego GDDKiA że wypowiedziała umowę. Założę się że pierwszy lepszy sąd zasądzi odszkodowania dla firm za zerwaną omowę
0

Gość 22.10.2012 13:45 Zgłoś

jankesi kręcą filmy o tym jak atakują ich kosmici no i sie wreszcie do igrali będzie tak jak w filmie dzień nie podległości hahahaah
Gość jakiś drań posłuży do przetransportowania broni masowego rażenia...
0

Gość 22.10.2012 13:45 Zgłoś

gadają bezsensu, sami jak to ufo wyglądają... jakby chcieli dowiedzieć co to lata, wysłali by myśliwiec albo helikopter na zwiad skoro 45min to wisiało nad miastem.
Gość A piguły zawsze będą potrzebne bo ludzie chorowali, chorują i będą chorowac dlatego studiuje pielęgniarstwo ;)
0
Strona 1 z 7 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane