USA podnoszą ceny za wizy. Teraz tyle chcą zedrzeć

30.03.2012 10:51 OPŁATA, PODWYŻKA, POZWOLENIE, USA, WIZA, WYJAZD
USA podnoszą ceny za wizy. Teraz tyle chcą zedrzeć

cc/flickr/WAT_USA

Bo koszty rosną.

Opłata za wydanie wizy do Stanów Zjednoczonych będzie wyższa. Departament Stanu USA poinformował, że obecne stawki nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z obsługiwaniem wniosków o amerykańskie wizy - donosi RIA Novosti

POLACY MOGĄ ZAPOMNIEĆ O ZNIESIENIU WIZ DO USA>>

Podwyżka dotyczyć będzie niemal wszystkich kategorii pozwoleń na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Wizy turystyczne i biznesowe (B1 i B2) oraz studenckie i przeznaczone dla osób podróżujących w ramach wymiany studenckiej (kat. F,M i J) będą kosztować 160 dolarów, zamiast obecnych 140 dolarów. 

Jeszcze więcej zapłacą osoby, które będą ubiegać się o wizę dla pracowników tymczasowych, artystów, sportowców czy duchownych (kat. H, L, P, O, Q, R). W tym przypadku opłata wzrośnie aż o 40 dol. do 190 dol. - informuje RIA Novosti. 

Tak dostaniesz wizę do USA. Nowy sposób więcej

Stanieją jedynie pozwolenia na wyjazd dla narzeczonych amerykańskich obywateli, i to aż o 110 dolarów. Według nowych stawek będą kosztowały 240 dolarów.

Zmiany mają wejść w życie 13 kwietnia. 

Następny tekst:

Duży Lotek to nic. 540 mln dol. w kumulacji! Duży Lotek to nic. 540 mln dol. w kumulacji!

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

ameryke to ja mam styłu na cztery litery.
31+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Robin Hood i Janosik przy naszym premierze to nic. Tamci chociaż chowali się po lasach a ten chodzi sobie w biały dzień pozując do kamer i kradnie kiedy chce, lata sobie nad morze kiedy chce, wydaje ile chce, robi co chce i jeszcze ludzie mu za to dziękują i głosują na niego.
106+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Niech spadają. Nie będę się pchać tam, gdzie ewidentnie mnie nie chcą, mimo że zobaczenie Nowego Jorku jest moim marzeniem od wielu lat. Pojade dopiero jak zniosą wizy, chociaż mam wrażenie że nie dożyję. Tak samo jak i emerytury.
121+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

A ile kosztuje polska wiza dla obywateli USA?
202+

zuzia 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Przecież o to chodzi żebyśmy nie dożyli emerytury ;]
Gość Niech spadają. Nie będę się pchać tam, gdzie ewidentnie mnie nie chcą, mimo że zobaczenie Nowego Jorku jest moim marzeniem od wielu lat. Pojade dopiero jak zniosą wizy, chociaż mam wrażenie że nie dożyję. Tak samo jak i emerytury.
8+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

tym bandytom amerykanom my powinniśmy wprowadzić wizy i inne państwa UE poza tym miała być równość w UE a taki anglik nie musi mieć wizy a polaczek musi a Niemiec dzieki bogu obym nigdy nie musiał tam leciec i starac sie o wizy a Ci którzy płaca współczuje
25+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

im tylko wyzyski a jak maja mszyne do wydrukowania to dobrze nie?
0

mm 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

czemu jankes nie placi za wize polska
24+

marzin 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Amerykanie nie potrzebują wiz przy wjeździe do Polski.
Gość A ile kosztuje polska wiza dla obywateli USA?
5-

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Obama obiecał zniesienie wiz dla Polaków ale do Afganistanu i Iraku.
30+
Strona 1 z 6 1 2 3
Zobacz przeklętą "wioskę śmierci". Ludzie boją się tam wejść 9 Zobacz przeklętą "wioskę śmierci". Ludzie boją się tam wejść 6 godzin temu
"Samotny George" jedzie w świat. Będzie ostrzegał 4 "Samotny George" jedzie w świat. Będzie ostrzegał 2 godziny temu
Sponsorowane
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...
Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Dopiero drugi raz w historii udało się złowić i zbadać kałamarnicę kolosalną. Dzięki tej sekcji zwłok świat odkryje...