USA podnoszą ceny za wizy. Teraz tyle chcą zedrzeć

30.03.2012 10:51 OPŁATA, PODWYŻKA, POZWOLENIE, USA, WIZA, WYJAZD
USA podnoszą ceny za wizy. Teraz tyle chcą zedrzeć

cc/flickr/WAT_USA

Bo koszty rosną.

Opłata za wydanie wizy do Stanów Zjednoczonych będzie wyższa. Departament Stanu USA poinformował, że obecne stawki nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z obsługiwaniem wniosków o amerykańskie wizy - donosi RIA Novosti

POLACY MOGĄ ZAPOMNIEĆ O ZNIESIENIU WIZ DO USA>>

Podwyżka dotyczyć będzie niemal wszystkich kategorii pozwoleń na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Wizy turystyczne i biznesowe (B1 i B2) oraz studenckie i przeznaczone dla osób podróżujących w ramach wymiany studenckiej (kat. F,M i J) będą kosztować 160 dolarów, zamiast obecnych 140 dolarów. 

Jeszcze więcej zapłacą osoby, które będą ubiegać się o wizę dla pracowników tymczasowych, artystów, sportowców czy duchownych (kat. H, L, P, O, Q, R). W tym przypadku opłata wzrośnie aż o 40 dol. do 190 dol. - informuje RIA Novosti. 

Tak dostaniesz wizę do USA. Nowy sposób więcej

Stanieją jedynie pozwolenia na wyjazd dla narzeczonych amerykańskich obywateli, i to aż o 110 dolarów. Według nowych stawek będą kosztowały 240 dolarów.

Zmiany mają wejść w życie 13 kwietnia. 

Następny tekst:

Duży Lotek to nic. 540 mln dol. w kumulacji! Duży Lotek to nic. 540 mln dol. w kumulacji!

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

ameryke to ja mam styłu na cztery litery.
31+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Robin Hood i Janosik przy naszym premierze to nic. Tamci chociaż chowali się po lasach a ten chodzi sobie w biały dzień pozując do kamer i kradnie kiedy chce, lata sobie nad morze kiedy chce, wydaje ile chce, robi co chce i jeszcze ludzie mu za to dziękują i głosują na niego.
106+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Niech spadają. Nie będę się pchać tam, gdzie ewidentnie mnie nie chcą, mimo że zobaczenie Nowego Jorku jest moim marzeniem od wielu lat. Pojade dopiero jak zniosą wizy, chociaż mam wrażenie że nie dożyję. Tak samo jak i emerytury.
121+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

A ile kosztuje polska wiza dla obywateli USA?
202+

zuzia 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Przecież o to chodzi żebyśmy nie dożyli emerytury ;]
Gość Niech spadają. Nie będę się pchać tam, gdzie ewidentnie mnie nie chcą, mimo że zobaczenie Nowego Jorku jest moim marzeniem od wielu lat. Pojade dopiero jak zniosą wizy, chociaż mam wrażenie że nie dożyję. Tak samo jak i emerytury.
8+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

tym bandytom amerykanom my powinniśmy wprowadzić wizy i inne państwa UE poza tym miała być równość w UE a taki anglik nie musi mieć wizy a polaczek musi a Niemiec dzieki bogu obym nigdy nie musiał tam leciec i starac sie o wizy a Ci którzy płaca współczuje
25+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

im tylko wyzyski a jak maja mszyne do wydrukowania to dobrze nie?
0

mm 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

czemu jankes nie placi za wize polska
24+

marzin 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Amerykanie nie potrzebują wiz przy wjeździe do Polski.
Gość A ile kosztuje polska wiza dla obywateli USA?
5-

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Obama obiecał zniesienie wiz dla Polaków ale do Afganistanu i Iraku.
30+
Strona 1 z 6 1 2 3
Kolumna rosyjskich czołgów pod Mariupolem. Miasto gotowe do walki 9 Kolumna rosyjskich czołgów pod Mariupolem. Miasto gotowe do walki 10 godzin temu
Wybuchł wulkan w Islandii! Loty nad Europą zagrożone 5 Wybuchł wulkan w Islandii! Loty nad Europą zagrożone 9 godzin temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...