USA skuł arktyczny mróz. Nawet -55 stopni (WIDEO)

10.01.2010 09:06 ARKTYCZNY, DAKOTA, KALIFORNIA, MRÓZ, USA, WODOSPAD, ZIMA
USA skuł arktyczny mróz. Nawet -55 stopni (WIDEO)

youtube

Zamarzają wodospady.

Fala arktycznego zimna nad USA skuła w sobotę lodem Dakotę Północną, gdzie temperatura spadła w Bismarcku, stolicy tego stanu, do 55 stopni Celsjusza poniżej zera - donosi gazeta.pl.

W stanie Minnesota zamarzła miejscowa atrakcja turystyczna, wodospad Minnehaha. Na Florydzie zrobiło się za zimno dla zwierząt.

ŚNIEG I MRÓZ SPARALIŻOWAŁY POLSKĘ>>

Te żyjące w parku wokół ośrodka lotów kosmicznych trzeba było przewieźć w cieplejsze miejsce - donosi cctv.com.

Przymrozki w tym stanie szkodzą też uprawom owoców cytrusowych. Można spodziewać się słabszych zbiorów i wyższych cen soku pomarańczowego.

PADŁ REKORD MROZU TEJ ZIMY>>

Mroźne wiatry powiały nad stanami Minnesota oraz Iowa, a temperatura spadła poniżej zera - w niektórych rejonach nawet do minus 25 stopni Celsjusza. Mroźna zima panuje również w Luizjanie, Alabamie, Missisipi i Teksasie - dodaje gazeta.pl.

W stanie Maryland mróz był tak duży, że do cieplejszych krajów nie zdołały odlecieć brunatne pelikany.

Następny tekst:

Orkiestra Owsiaka zebrała ponad 36 mln zł Orkiestra Owsiaka zebrała ponad 36 mln zł

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

i mamy ocieplenie klimatu....i to w USA wiec to nie jest przesuniecie pradu zatokowego....
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

globalne ocieplenie
Gość Widać unas nie jest tak źle
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

W skutek globalnego ocieplenia klimat się ochładza, temperatury spadają i opady śniegu są większe. Zrzućmy się wszyscy w jeszcze większym stopniu na badania "naukowców od globalnego ocieplenia" o na walkę z globalnym ociepleniem. wypada tez zakupić licencję od Rosji na walonki, a nie na kostiumy kąpielowe. :)
Gość Na pewno nie zrobili tego Rosjanie,tylko komuś bardzo zależy żebyśmy tak myśleli.Ludzie pomyślcie kto ma motyw.
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

niech wyłączą Haarp - będzie cieplej .- głupki amerykany żydowskie .
WALEK STOCK jest najlepszy!!!!!!!1
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

czy to nie wyglada jak koniec swiata w 2012 roku ? kiedy to cala kula ziemska ma byc pokryta lodem ? to wszytsko dzieje sie i to juz teraz :( zaczynam sie bac tego wszytskiego
asansis HEVELIUS -najlepsza wódka jaką piłem choć ponad 90 zł za butelkę
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

No i dobrze oni są najbardziej odpowiedzialni za zmiany klimatyczne to niech teraz cierpią! Bóg z wami!
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

Brawo Al Gol.Nagroda Nobla.Tak trzymać. Jak Wałęsa kolejna pomyłka.
Gość Masakra, ale Jezus i tak im wybaczy.
0

Nadchodzi globalna zima 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

Globalne ocieplenie klimatu spowoduje paradoksalnie globalne oziębienie i powrót epoki lodowcowej... Jest to naturalny rytm w przyrodzie... Jesteśmy w końcu epoki ciepła, Nadchodzi epoka lodowcowa...I nie zmienią jej żadne ograniczenia emisji CO2, to bez sensu... Tak się dzieje od milionów lat w przyrodzie...
Gość Nie kompromitujcie się sfora. Obama to tępa małpa. Olał nas, "wiecznego sojusznika USA" jak to sam określił. Nawet zastępcy nie przysłał. Ci z Europy mogli pociągami lub samochodami przyjechać. A Obama Air Force One może latać 48 h bez przerwy. Z palcem sami wiecie gdzie mógł ominąć Europę i chmurę pyłu ! Ale nie. Pokazał gdzie nas ma. Jak w 1939. Słowa, słowa, słowa...
0

Fizyk $wiata 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

Od dawna wysmiewam sie z tych wszystkich wysunietych tez przez naukowcow, a mam wiele powodow, lecz do tematu... Wg. mnie oczywiscie nastepuje ocieplenie klimatu, ale ludzie to zle rozumieja. Czekaja nas po prostu wieksze amplitudy temperatur w sezonach. Produkujemy gigantyczne ilosci mikroskoplijnych czastek do atmosfery, ktore blokuja promienie sloneczne i z tad wieksze mrozy w zime...
Gość "To m.in. dlatego, że wiosną i latem ruszają prace sezonowe w budownictwie i rolnictwie" no racje ale od wrzesnia znowu w szeregi
0

mazek 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

no widac upaly ida jak w ameryce mrozy,i gdzie ci wszyscy naukowcy z twierdzeniem globalnego ocieplenia
Darek a czy obama i inni tacy ważni ludzie damy sobie rade i bez nich
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Obrzydliwe i cuchnące! Oto najgorsze jedzenie serwowane w samolotach 10 Obrzydliwe i cuchnące! Oto najgorsze jedzenie serwowane w samolotach 16 godzin temu
Zobacz niezwykłe cuda natury. Wyglądają jak nie z tej Ziemi 12 Zobacz niezwykłe cuda natury. Wyglądają jak nie z tej Ziemi 30.01.2015 13:44
Sponsorowane
Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Są mistrzami jogi, drugiego planu, a do tego nie ma miejsca, do którego nie wejdą. Czasem zachowują się...
Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Wpadki przytrafiają się nawet znanym i popularnym, czego najlepszym przykładem mogą być prezenterki telewizyjne, aktorki i piosenkarki.
Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Nie jest tajemnicą, że w czasach Związku Radzieckiego w kraju tym pisano historię od nowa. Wszystkie najważniejsze wynalazki...