Ukraińcy chcą nam zabrać Podlasie i Chełm

22.01.2011 19:32 CHEŁM, GRANICE, NACJONALIZM, PODLASIE, POLSKA, REWIZJA, SAN, UKRAINA
Ukraińcy chcą nam zabrać Podlasie i Chełm

Fot. stock.xchng

Nacjonaliści dążą do rewizji granic.

Hasła przyłączenia do Ukrainy ziem znajdujących się m.in. w Polsce padły w we Lwowie, na wiecu poświęconym Dniu Jedności Ukrainy - donosi "Polska".

UKRAIŃCY: TO MY ZAŁOŻYLIŚMY POLSKĘ>>

Znany z antypolskich poglądów Rostysław Nowożenec, szef fundacji Ukraina-Ruś stwierdził, że polskie tereny przy granicy z Ukrainą powinny zmienić przynależność państwową. Dodał, że ziemie nad Sanem, okolice Chełmna oraz część Podlasia są etnicznie ukraińskie.

W tym kontekście wymienił także należące do Rosji wschodnią Słobożańszczyznę i Kubań - zauważa dziennik.

Ukraina zakręca nam kurek z gazem więcej

Ukraińscy nacjonaliści roszczą sobie również prawo do mołdawskiego Naddniestrze i Bukowiny w Rumunii, ale też do ziemi brzeskej na Białorusi.

Następny tekst:

Na stoły wraca przysmak naszych dziadków. Jest zdrowy Na stoły wraca przysmak naszych dziadków. Jest zdrowy

Dodaj komentarz

Komentarze

Gośćasdf 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

"Stańmy bracia do krwawego boju od Sanu do Donu, Panować w domu ojców nie damy nikomu." to z hymnu ukrainy pozdrawiam wszystkich sympatyków pomarańczowej reolucji, pani Tymoszenko, pana Juszczenki
Gość Dlatego właśnie trzeba zbierać manatki i wiać do Ameryki Południowej, albo do Azji, gdzieś gdzie ludzie nie mają jak na zachodzie permanentnego kompleksu niższości i nie pier... ciągle "moja wina, moja wina"
0

Gość 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

Ukraina - wioska pełna wieśniaków !!!!!
Gość Na Kebaby , Hamburgery przeznacza się odpadki -- które są mielone i przyprawiane --- sam szeiss .
0

GośćRealista 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

No to dalej sciskajcie sie na majdanie w pomaranczowych chalatach.Czyzby chcieli by im odswierzyc akcje "Wisla"Juz im sie d**y pogoily i dalej swedza?
Gość normalnie prawdę nawet napisałeś
0

wampir 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

ukraina to nie panstwo!...nigdy takiego panstwa nie bylo... i nie ma,trzeba dogadac sie z ruskimi i znowu podzielic to marionetkowe tzw.panstewko miedzy siebie.Oczywiscie to jest zart ale tak moze sie stac jak beda tacy ludzie jak nowozeniec...czy jak mu tam na imie...co to za imie ...rostyslaw...ni przypiol ni przylatal hehehehe
Gość miał rację, a ty udowodniłeś że mówił o tobie
0

Gość 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

jeśli przyłączą podlasie do Ukrainy to niech się spodziewają ataków bombowych. Wyprodukuję domowej roboty C4 i urządzę sobie bombową zabawę. A tak na serio to nie możliwe nawet jeśli przyłączą ziemię czuję się polakiem i do końca byłbym tego przekonania. W razie czego jestem gotów do powstania XD
Gość o to dictum prezes i cały pis wyją wściekłe szakale ze złości ,że kolejny raz ich wycie na leniwy rząd nic nie robi a za nich gospodarka ma się cacy
0

Gość 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

no no sprzedawajcie polske dalej to jej nie bedzie
Gość w filmach awsze atakują usa i niech tak zostanie wkońcu trafią na lepszego i nikt za nimi płakać nie bedzie , indianie na nowo będą biegać z mustangami po preriach arizony
0

Y ziom 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

Taak, jasne. W Polsce nie mamy się czy przejmować tylko jakimiś starymi wariatami i Ukrainy. W sumie jak by nie patrzeć to u nas też są ludzie którzy chcieliby zmienić granice na nasza korzyść ale mniejsza...Wszędzie są tacy ludzie i nie ma co się nimi zajmować skoro oni chcieliby swój kraj poszerzać we wszystkie strony. Ukraińcy chyba za długo nie mieli własnego państwa....(bodaj od czasów Rusi Kijowskiej).
esso MOJA KOBIETA MA NA 10/8 a dlatego tylko tyle ze nie zawsze jest wilgotna na tyle żeby dostać, bo jak nie dostaje to az ja i mnie zalewa płynami. Miałem kilka partnerek i nie zdążało się żeby nie dostawały podczas sexu tego czego chcą, wiem że wielu z nas dąży do tego żeby dostać pierwszemu, ale ja wole sie wstrzymać dostawać zaraz gdy kończy partnerka czasem jej orgazm potrafi trwać nawet 1 min
0

mmmm 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

Pierw muszą nas pokonać w walce, bo inaczej Polakom ziemi odebrać nie można.
Gość Dlatego dzieci dają sobie wciskać kit o św Mikołaju, czy o ożywających w nocy zabawkach.
0

Gość 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

To niech sobie wezmą. Lwów znowu z powrotem też do Polski. Śląsk do Niemiec i wszyscy będą zadowoleni i będzie spokój. Ja nie moge, ale problemy robią....
Gość Jedź duraku na Kubę, albo do Korei płn. tam ci prawdziwi komuniści mózg naprawią.
0

Gość 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

Aj-to bedzie rzeżnia!
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

U'kraina w chu...y.
Gość ...Obcy obserwując na przykład emisję gazów cieplarnianych... :)))
0

Gość 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

Lwów od wieków na wieki jest POLSKI
Komentarz usunięty
0

-LC- 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

Koluniu jak nie wiesz jak się odmienia nazwy polskich miast to popytaj na forum!!!!! Sprawdź gdzie leży Chełm, a gdzie Chełmno!!!
Gość Nowy rodzaj desek do castoramy?
0

Gość 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

No to trzeba Rezunom Lwów odebrać !
Gość Niestety to nieprawda, mysl inaczej nasa powstało żeby mówic ludziom nie prawde to przykrywka, fikcja tego niema co oni mówią podobno jest tak na wenus temp. osiąga max 70 na marcie jest tlen ale tylko 12% za mało by oddychac na uranie jest królestwo zwierząt i roslin lecz nie jestes sobie w stanie tego wyobrazic a te małe szare ludziki sa tutaj by sobie pomóc bo ich rasa ginie potrzebuja naszego dna (alex collier)
0

Gość 22.10.2012 15:52 Odpowiedz Zgłoś

to wszystko przez tych trzech co w Teheranie bawili się granicami Europy