W czarnych dziurach czają się obce cywilizacje

14.04.2011 12:47 CZARNA DZIURA, HORYZONT CAUCHY'EGO, HORYZONT ZDARZEŃ, MATERIA, ŻYCIE
W czarnych dziurach czają się obce cywilizacje

Fot. nasa.gov

W ich wnętrzu może rozwijać się życie.

Nie spotkaliśmy obcych? Nic dziwnego. Żyją we wnętrzu czarnych dziur. Zdaniem profesora Rosyjskiej Akademii Nauk Wiaczesława Dokuczajewa nic nie stoi na przeszkodzie, by rozwijało się w nich życie - informuje physorg.com.

OBCYCH NIGDY NIE SPOTKAMY. POCHŁONĘŁA ICH CZARNA DZIURA>>

Dokuczajew uważa, że we wnętrzu czarnych dziur, poza horyzontem zdarzeń i tzw. horyzontem Cauchy'ego, mogą istnieć całe układy planetarne. 

WIELKI WYBUCH NIE BYŁ POCZĄTKIEM WSZECHŚWIATA>>

Zgodnie z przyjętą ogólnie teorią czarne dziury, to obiekty posiadające tak silną grawitację, że wszystko co znajduje się wokół nich zostaje przez nie wessane i pochłonięte na zawsze. Nawet światło i czas przestają istnieć w ich wnętrzu.

Jednak, część naukowców uważa, że po przekroczeniu pewnej granicy, zwanej horyzontem Cauchy'ego następuje powrót do "normalności", mogą tam istnieć np. fotony światła.

Zdaniem Dokuczajewa, właśnie za tą granicą, jeśli czarna dziura jest wystarczająco duża, osłabiają się pływowe siły czarnej dziury. Zdaniem naukowca, jeśli są tam w stanie przetrwać fotony, to może i przetrwać materia. A w sprzyjających warunkach może się tam rozwijać życie, które światło i ciepło uzyskuje z pochłoniętych przez czarną dziurę fotonów.

Jedno jest pewne, nawet jeśli teoria Dokuczajewa jest prawdziwa, to mamy małe szanse na to, by przekonać się o jej prawdziwości. Z wnętrza czarnej dziury nie da się uciec - komentuje physorg.com.

Następny tekst:

Piraci pobili rekord. Są coraz bardziej niebezpieczni Piraci pobili rekord. Są coraz bardziej niebezpieczni

Dodaj komentarz

Komentarze

ufo=demony 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

ufo to demony nawet uczeni agnostycy to przyznaja ze ufo ma charakter duchowy WYGOOGLUJCIE : Dekalog - maskarada z ufo ,--- ZBAWIENIE - CZY ISTNIEJE UFO ? ,-- błędy doktryny rzymskiego katolicyzmu
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

W mojej czarnej dziurze też czai się obcy idę go zdeaskować.
Gość zobaczyla diabla czy tesciowa???????????????????????????????????
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

Tak, tak słuchajcie rusków
Gość a u nas jak rodzice nie mają pracy to co jest? tego TVN24 nie pokaże. lepiej pokazywać kolorowe reklamy co 10 minut i wmawiać ludziom że u nas jest dobrze a na zachodzie kryzys
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

;] heh
Gość zobaczyla diabla czy tesciowa???????????????????????????????????
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

w czarnych dziurach kryją się właściciele banków
Colombo O chemtrailsach nawet się nie zająkną :)
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

nie nazwałbym izraela czarną dziurą
Colombo O chemtrailsach nawet się nie zająkną :)
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

I tradycyjnie głupie komentarze Polaczków :>. Przeczytałem to powoli i nawet logicznie to brzmi, lecz od początku miałem w głowie 'jak oni to sprawdzą?' i ostatni cytat na to odpowiedział. Nawet jeżeli po wejściu w strefę 'czarnej dziury' i przedostaniu się na tzw. 'ląd' będą istniały żywe istoty to nie ma opcji, żeby wrócić, a tym bardziej nadać sygnał - super sprzęt i guzkiem dającym znać o cywilizacji i 1 człowiek kamikadze do misji :D.
Gość droga propagando-jesli myslisz ze dzieki niby-to edukacji ludzie juz tak zbaranieli-odpowiadam-my nadal wiemy-co to jerst "zywnosc"-z definicji, ale nawet zwykly ciolek instynktownie kojarzy to slowo z "zyciem"-czyli cos co podtrzymuje zycie bo dostaracza itd..no i oczywiscie ma kalorie, cukier tez do zywnosci jest zaliczany i nie tylko z powodu przyjemnego smaku ale z powodu innych wlasciwosci,m zawsze mnie bawila reakcja "ludzi" oburzonych widokiem zdrowo wlasnie jedzacego polaka, omal szlag ich nie trafial, ciekawe czemu droga propagando?
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

ja mam w domu też jedną czarną dziurę pochłania wszystkie moje pieniądze
Gość To nic przez cztery lata uczciwie spłacą cały dług i drugie tyle w ten sam sposób zarobią.Przecież to są lwy finansjery Polskiej oj przepraszam prywatnej.
0

34all 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

ani wyjść się nie da, ani wejść bo ssanie jest tak mocne że każdą rzecz żywą i martwą zmieli i sprasuje... więc w zasadzie takie gadanie o cywilizacji w czarnej dziurze jest porównywalne do wciskania na okrągło hipotezy że po śmierci COŚ jest... i napewno trzeba być grzecznym i służyć niewolniczo na kolanach, którejś tam religii żeby to COŚ było dobre dla nas
Otaku USA chce wywołać kolejną wojnę-ale za bardzo się boi z Koreańczykami zaczynać.Tak więc kraj wolny i niezależny=z bombą atomową!Brava też dla Iranu!!!
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

A nie przyszlo im do glowy, ze czarna dziure mozna wytworzyc na Ziemii, wiec co... sami mozemy stworzyc nowa cywilizacje? idiotyzm
Gość Dawno przepowiedziano, że Polska będzie potęgą gospodarczą. Od dłuższego czasu coraz wyraźniej linie prawdopodobieństwa konkretyzują się właśnie w kształt tej potęgi. Zamiast narzekać na nieistniejącą żydo-komuno coś tam i milion innych spisków i frustrować się swą niemocą, przyłączcie się swym pozytywnym myśleniem do tego co realizuje się na Waszych oczach, dla Waszego dobra.
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Jak zrobić idealne selfie? Naukowcy podpowiadają 4 Jak zrobić idealne selfie? Naukowcy podpowiadają 2 godziny temu
Nowe odkrycie. Dinozaury wyginęły, bo... miały pecha 4 Nowe odkrycie. Dinozaury wyginęły, bo... miały pecha wczoraj, o godz: 20:54
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...