Watykan: Hakerzy jak chrześcijanie

08.04.2011 21:06 CHRZEŚCIJANIE, HAKER, JEZUICI, KOMPUTERY, KOŚCIÓŁ, RELIGIA, WATYKAN
Watykan: Hakerzy jak chrześcijanie

Fot. Creative Commons / flickr / epSos.de

Jezuici w akcji.

Mentalność hakerska zakłada radosne aplikowanie własnej inteligencji w procesie rozwiązywania problemów. Oni pracy nie traktują jako żmudnej, głupiej i powtarzalne czynności - uważa watykański ekspert od spraw technologii, jezuita, ojciec Antonio Spadaro.

Według serwisu techworld.com wybiela on wizerunek hakerów nadszarpnięty przez akty cyfrowego piractwa, sabotażu czy kradzieży.

RADIO WATYKAN WYWOŁUJE U DZIECI RAKA>>

Hakerska etyka odrzuca, uważa Spadaro, pracę motywowaną pieniędzmi, zarobkiem.

Promuje kreatywne i elastyczne podejście, szanujące naturę i człowieka - jezuita pisze w "La Civilta Cattolica"

 PAPIESKI KANAŁ NA YOUTUBE.COM>>

Ojciec Spadaro podkreśla, że nie wolno mylić hakerów z crakcerami. Hakerzy budują, crakerzy niszczą. Zdaniem jezuity, ideały, którym hołdują hakerzy są zbliżone do ideałów chrześcijańskich.

Następny tekst:

Tak pozbawisz seks przyjemności Tak pozbawisz seks przyjemności

Komentarze

Gość1 22.10.2012 16:15 Zgłoś

O co chodzi?
Bedi Eee.. A skąd wiesz że rodzice dali mu wóz? Może sam się dorobił, Ja mam 20 lat i sam się dorobiłem VW Passata B5 rok temu w ciągu miesiąca bo prowadzę własny biznes.
0

nateD 22.10.2012 16:15 Zgłoś

jak 'takichcesz' to się zmobilizuj, zarób i kup. Inaczej do końca Twojego marnego żywota pozostanie Ci co najwyżej obcowanie w sferze marzeń.
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:15 Zgłoś

kosciol jest jak wirus,chce cala kule ziemska zarazic,do tego zlodzieje wiec jakie to porownanie?
Gość Ja na ten przykład uwielbiam a nawet kocham Jazz (a nawet gram), reggae a także jak to zostało nazwane mniej popularne gatunki muzyczne jestem praworęczny hahaha
0

Gość 22.10.2012 16:15 Zgłoś

hakerzy budują, crackerzy niszczą? bez sensu... cracker łamie zabezpieczenia, jak sama nazwa wskazuje, a hacker wykorzystuje już istniejące luki w zabezpieczeniach.
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:15 Zgłoś

Z doniesień prasowych: "Interesujące są efekty pracy tadżyckich fizyków jądrowych. Jaki by nie przeprowadzali eksperyment efektem zawsze jest marihuana..."
Komentarz usunięty
0

................... 22.10.2012 16:15 Zgłoś

Bzdury ale w sumie zawsze pośmiać z KK .
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:15 Zgłoś

Czy ty czlowieku od "taki chce" jestes jakis niedowalony? Pod kazdym tematem to wklejasz idioto. Kup sobie a nie kombinuj bo i tak nic nie wygrasz...
F1 brak Kubicy daje sie zauwazyc niema kto weryfikowac samochodu stoja w miejscu
0

Gość 22.10.2012 16:15 Zgłoś

chyba niczym sie nie rozni hacker od crackera przeciez obaj chca zarobic i okrasc kogos z danych i nie wazne jakim sposobem :D
Gość Ten tusk ma diała za skórą!!! chce nas wszystkich wykonczyc!!!!
0

Gość 22.10.2012 16:15 Zgłoś

No toś trafił z 10. Stad to podobieństwo do katolocyzmu.
Gość Ten tusk ma diała za skórą!!! chce nas wszystkich wykonczyc!!!!
0

6666 22.10.2012 16:15 Zgłoś

kościół watykański to jednak sami idioci
Ziomek z kalisza Fakt faktem za gierka za komuny wszystko było (no z wyjątkiem że na półkach ocet tylko stał ;))
0
Strona 1 z 2 1 2
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane